Wieczór wyborczy tylko w TVP?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

No w³aœnie ludzie nielubi¹ og³¹daÌ d³uuuuuuuugich wieczorw wyborczych, to co chcieliœmy us³yszeÌ us³yszeliœmy a teraz czas na film.
wiecie co wymyÂśliÂłem, Âżeby moÂżna gÂłosowaĂŚ teÂż sms-ami, by byÂło szybciej, albo teÂż by mogli ustawiĂŚ lokale wyborcze w sklepach
Ostatnio zmieniony niedziela 09 paź 2005, 21:19 przez chandler, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Có¿ !! Obiektywnie rzecz bior¹c to wg mojej subiektywnej opinii TVP poprawi³o siê je¿eli chodzi o realizacjê Wieczoru Wyborczego.Nie ejst to jeszcze nic rewelacyjnego ale jest ciut lepiej ni¿ 2 tygodnie temu.
Oczywiœcie TVN przebi³o znów TVP ale ju¿ ta ró¿nica nie jest tak wieeelka i kompromituj¹ca TVP jak przy wyborach parlamentarnych.

W TVN-ie fajna realizacja, sprawna jeden minus to niestety dla mnie dzisiejszy strĂłj i po troch forma Justyny-ale o tym w innym wÂątku-a TVN zwyczajnie po raz drugi wygrywa bataliĂŞ z TVP !!
ZIMA
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

a mi siê strj Justyny podoba³ i niemam uwag do ww w TVN. Szkoda ¿e niemam TVN24 to bym dalej og³¹da³, ciekawe dlaczego polsat niezrobi³ WW
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No niestety dlamnie juz Wieczor Wyborczy sie skonczyl :cry: Ale jednak obejzalem ta godzine i moge stwierdzic ze ten wieczor jest lepszy od poprzedniego. Jest ekspert, stodio speczjalnie zienione np stol :p , fajne kadry sa no i oczywiscie prowadzacy. Jedna rzecz sciagneli z TVN czyli wymiane zdan miedzy Tuskiem a Kaczynskim :roll: Dobrze ze w I turze wygral Tusm mam nadzieje ze wygra rowniez w II, a i tak jak myslalem frekwencja jest ok 50 % :D :D
P.S. mi stroj Styski tez sie podobal wedlug mnie fajne w nim wygladala :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Na stronie ju¿ od ponad godziny jest wci¹¿ uaktualniany news na temat "Wieczoru wyborczego". Serdecznie zapraszam - http://www.tvn.tivi.pl :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Tak, wieczĂłr TVP byÂł lepszy, niÂż ostatnio, ale jedna rzecz bardzo mi siĂŞ nie podobaÂła- ta kreskĂłwka na poczÂątku, wizualizacja zmiany rzÂądĂłw w paÂłacu. Najpierw Adamczyk na czerwonym dywanie, w gĂłrze w oknach cieĂą KwaÂśniewskiego, a potem zajechaÂła ciĂŞÂżarĂłwka z napisem "przeprowadzki". To byÂł koszmar, przez moment myÂślaÂłam, Âże jeszcze dobranocka trwa. :twisted:
A Tvnowi znowu udaÂło siĂŞ wyprzedziĂŚ TVP, bo mieli gorÂący komentarz Tuska,a w TVP w tym czasie gadaÂła Irena Lepperowa :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

medialink.pl pisze:WedÂług danych AGB Nielsen Media Research, niedzielny "WieczĂłr Wyborczy" w telewizyjnej Jedynce oglÂądaÂło 5,2 mln widzĂłw, co stanowiÂło 33,1 proc. widowni obecnej w tym czasie przed telewizorami, natomiast TVN - 2,7 mln widzĂłw, a udziaÂł stacji wyniĂłsÂł 16,0 proc.WÂśrĂłd rankingu najchĂŞtniej oglÂądanych programĂłw tego dnia "WieczĂłr Wyborczy" w TVP 1 znalazÂł siĂŞ na trzecim miejscu, zaraz po "WiadomoÂściach" Jedynki z oglÂądalnoÂściÂą 6,3 mln i serialu "Na dobre i na zÂłe" w TVP2 z oglÂądalnoÂściÂą 6 mln widzĂłw.
"Wieczór Wyborczy" z ostatniej niedzieli w telewizyjnej Jedynce przyci¹gn¹³ g³ownie przed telewizory mê¿czyzn, a tak¿e widzów powy¿ej 45 roku ¿ycia. WiêkszoœÌ z nich pochodzi z ma³ych miasteczek. Ponadto wiêkszoœÌ widzów posiada wykszta³cenie wy¿sze. Natomiast "Wieczór Wyborczy" w TVN przyci¹gn¹³ przed telewizory g³ównie kobiety. Widzowie w przewa¿aj¹cej czêœci znajduj¹ siê w przedzia³ach grupowych 25 - 29 i powy¿ej 40 roku ¿ycia, pochodz¹ ze œrednich i du¿ych miast, posiadaj¹ wykszta³ceni œrednie i wy¿sze.
Wiec ten wieczor w TVN mial okolo 1 mln widzow wiecej niz poprzedni :D pewnie dlatego ze to byl Prezydencki Wieczor Wyborczy. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Gazeta Wyorcza pisze:Telewizyjne relacje z wyborĂłw zebraÂły ogromnÂą widowniĂŞ. Na ogÂłoszenie wynikĂłw czekaÂło przed ekranami ponad 11 mln widzĂłw. Ale potem szybko zajĂŞliÂśmy siĂŞ czym innym
Niedzielny wieczĂłr wyborczy obejrzaÂło w TVP 5,2 mln widzĂłw, podczas gdy serial "Na dobre i na zte" zbiera przed ekranami 6 mln osĂłb. Czy szpital w LeÂśnej GĂłrze interesuje PolakĂłw bardziej niÂż to, kto zastÂąpi Aleksandra KwaÂśniewskiego w PaÂłacu Prezydenckim?
W odró¿nieniu od kampanii wyborczej trwaj¹cej ju¿ od kilku ³adnych miesiêcy sam "Wieczór wyborczy" jest widowiskiem o odwróconej dramaturgii. To tak, jakbyœmy w meczu pi³karskim ogl¹dali najpierw wynik, a dopiero potem grê. W "Wieczorze" najpierw widzimy, kto zwyciê¿y³, a potem komentatorzy mówi¹ dlaczego.
W TVP 1 "WieczĂłr" wystartowaÂł o 19.56. gdy do zakoĂączenia gÂłosowaĂą zostawaÂły jeszcze cztery minuty. JedynkĂŞ" oglÂądaÂło wĂłwczas 5,7 mln widzĂłw. W ciÂągu czterech minut ta liczba wzrosÂła do ponad 7,4 mln. potem przez kolejne cztery minuty przekroczyÂła 7,7 mln osĂłb.
W komercyjnej TVN do której dostêp ma mniej rodzin. "Wybory 2005" o godz. 19.50 ogl¹da³o 2,6 mln widzów, a o 20, gdy podano wynik, by³o ich jut 3.76 mln. W chwili wiêc, gdy og³oszono zwyciêstwo Tuska. programy wyborcze TVP 1 i TVN ogl¹da³o ³¹cznie ok. 11.5 mln osób!
Jednak gdy wyniki by³y ju¿ znane, widzowie zaczêli odp³ywaÌ. O godz. 20.09 ponad 371 tys. Widzów "Jedynki" prze³¹czy³o siê na TVP 2, ¿eby obejrzeÌ "Europa da siê lubiÌ". Inni przerzucali siê na TVN. ¿eby zobaczyÌ sonda¿e wykonane przez konkurencyjn¹ firmê badawcz¹. Byli te¿ tacy, którzy wybrali "Rodzinê zastêpcz¹" w Polsacie.
- 5,2 mln widzów programu publicystycznego to jak na niedzielny wieczór bardzo dobrze - mówi Edyta £yszkowska z firmy badawczej AGB Nielsen Media Research monitoruj¹cej widowniê telewizyjn¹. Znaczna czêœÌ obejrza³a wieczory wyborcze do koùca. O godz. 21.57 TVP 1 ogl¹da³o ponad 4 mln Polaków, a TVN w tym samym czasie zgromadzi³ 2.8 mln osób.
To w³aœnie dla nich stacje telewizyjne robi¹ wyborcze maratony i wydaj¹ du¿e pieni¹dze. WartoœÌ przetargu na wykonanie sonda¿y og³oszonego przez TVP wynosi³a 3,3 mln z³ netto (bez VAT), czyli ponad milion dolarów.
WartoœÌ kontraktu miêdzy TVN i firm¹ GfK Polonia nie jest znana, ale na pewno jest niebagatelna. A badania s¹ tylko jedn¹ z pozycji w kosztorysie stacji telewizyjnych relacjonuj¹cych wybory. Notowany na gie³dzie TVN poinformowa³ nawet inwestorów, ¿e IV kwarta³ bêdzie trudny finansowo m.in. ze wzglêdu na wybory.
jak by w 1 telewizji Wieczor Wyborczy ogladaloby 11 mln to by bylo cos :) a tak w tych 2 to tak sobie ale dobrze ze TVN ogladalo te okolo 3 mln :D 23 pazdziernika powinno byc lepiej bo przeciez bedziemy juz wiedziec kto bedzie naszym prezydentem :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

PoraÂżka!! Co pasek z informacjÂą o tym kto wygraÂł robiÂł na ekranie przed 20:25?? :shock: :?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Ten pasek z wynikami, to straszny kiks. Chyba bĂŞdzie po premii dla tego kto odpowiada za ten falstart. :wink:
Ale przed paskiem wystarczyÂło popatrzeĂŚ na twarze prowadzÂących- podniecony Bogdan i zatroskana Justyna, juÂż wtedy miaÂłam przeczucie, Âże Kaczor.
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Ciekawy jestem czy TVN nie bĂŞdzie miaÂł problemĂłw bo to jednak jest zÂłamanie ciszy wyborczej, chociaÂż z drugiej strony nie miaÂło to juÂż wpÂływu na wynik wyborĂłw. Pozatym myÂślĂŞ Âże realizator moÂże mĂłgÂł nie tylko straciĂŚ premiĂŞ ale i pracĂŞ jeÂśli prezes Walter miaÂł zÂły dzieĂą :).
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

WieczĂłr Wyborczy w TVP...no wiĂŞc...myÂślĂŞ, Âże jak w przed dwoma tygodniami byÂło nienajgorzej to wcoraj znowu wrĂłciliÂśmy do sytuacji, ktĂłra miaÂła miejsce podczas wyborĂłw do parlamentu !! Czyli po prostu KIEPSKO !!

SÂłabi goÂście, sÂłaba realizacja no i ta grafika :? Mi przynajmniej ona bardzo na nerwy dziaÂłaÂła. :?
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wyniki Wieczorow Dwoch: :D
Medialink.pl pisze: Emitowany w niedzielê, w TVP1 "Wieczór Wyborczy" by³ jednym z najchêtniej ogl¹danych programów telewizyjnych tego dnia. Pierwsza czêœÌ "Wieczoru Wyborczego" zgromadzi³a przed telewizorami wed³ug ró¿nych danych od 6,1 do 6,6 mln. widzów. Równoleg³¹ audycjê w TVN ogl¹da³o 3,5 milona osób.
Jak wynika z danych TNS OBOP "Wieczór Wyborczy" TVP1 ogl¹da³o 38 spoœród 100 osób maj¹cych w tym czasie w³¹czony telewizor.

Druga czêœÌ "Wieczoru Wyborczego", emitowana od godz. 23.52 do 00.37, zainteresowa³a 1 148 tys. widzów. Œrednia widownia tego programu wynios³a 4 329 tys. osób.

Natomiast konkurencyjny program "Wybory 2005" w TVN, nadawany w godz.: 19.50 - 19.52, 20.17 - 20.50, 23.29 - 23.37 i 01.06 - 01.21 oglÂądaÂło Âśrednio 2 135 tys. osĂłb (udziaÂły 17,9 proc.).

Wed³ug danych AGB Nielsen Media Research wczoraj wieczorem (23 paŸdziernika 2005 r.) podczas emisji "Wieczoru Wyborczego" o 20.20, stacja TVP 1 przyci¹gnê³a 6,6 mln widzów, co stanowi³o 37,6 % widowni obecnej w tym czasie przed telewizorami. "Wieczór Wyborczy" o 23.52 ogl¹da³o w TVP 1 1,2 mln widzów (udzia³ stacji wyniós³ 28,6%). Natomiast "Wieczór Wyborczy" o 20.17 w TVN przyci¹gn¹³ 3,5 mln widzów (udzia³ stacji wyniós³ 19,9%), o 23.30 - 1,5 mln widzów (udzia³ stacji wyniós³ 20,7%), o 1.06 nad ranem 0,2 mln (udzia³ 12,3%). Wœród rankingu najchêtniej ogl¹danych programów tego dnia "Wieczór Wyborczy" w TVP 1 znalaz³ siê na drugim miejscu, zaraz po "Wiadomoœciach" (TVP 1) z ogl¹dalnoœci¹ 6,8 mln.
"Wieczór Wyborczy" z 23 paŸdziernika 2005 r. w TVP 1 przyci¹gn¹³ g³ownie przed telewizory mê¿czyzn, a tak¿e widzów powy¿ej 35 roku ¿ycia. WiêkszoœÌ z nich pochodzi ze wsi i ma³ych miasteczek. Natomiast "Wieczór Wyborczy" w TVN przyci¹gn¹³ przed telewizory g³ównie kobiety. Widzowie w przewa¿aj¹cej czêœci znajduj¹ siê w przedzia³ach grupowych 25 - 29 i powy¿ej 35 roku ¿ycia, pochodz¹ ze œrednich i du¿ych miast.
No TVN dobrze 3,5 mln widzow. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości