Wieczór wyborczy tylko w TVP?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jak w weekendy prowadzacy bedza na zmiane(Kajdanowicz-Marciniak) to na 25 wychodzi Kajdanowicz :x :x ale mi sie wydaje ze to bedzie wydanie zwiazane tylko o wyborach to wiec moze je poprowadzic Pochanke i Rymanowski :)
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

To rzeczywiœcie nie jest dobry pomys³ ¿eby w przerwie Wieczoru Wyborczego pojawi³ siê Magazyn Ligowy, w tym momencie wielu widzĂłw TVN 24 i TVN mo¿e prze³¹czyæ siê na TVP i ju¿ tam zostaæ. Ale to na pewno nie bêdê ja :lol: . Czy wiadomo ju¿ kto poprowadzi WieczĂłr Wyborczy w TVP? Ja stawiam na duet Durczok-Gawryluk.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Raczej Durczok z Olejnik -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wiecej info o wieczorze wyborczym w TVN i TVN24:
medianews.pl pisze:(...). W programie nie zabraknie oczywiœcie pierwszych reakcji sztabĂłw wyborczych, komentarzy politykĂłw i publicystĂłw, relacji reporterĂłw FaktĂłw i TVN24 oraz rozmĂłw z widzami, ktĂłre przeprowadz¹ Grzegorz Miecugow z TVN 24 i Maciej Rybiñski z Rzeczpospolitej.

SwĂłj udzia³ w programie zapowiedzieli liderzy najwa¿niejszych partii. Podczas Wieczoru Wyborczego w budynku MBC - siedzibie TVN i TVN 24 - politycy, dziennikarze i zaproszeni goœcie bêd¹ mogli œledziæ wyniki w czasie specjalnie zorganizowanego bankietu wyborczego.

Wyniki wyborĂłw parlamentarnych telewizja TVN poda na podstawie ankiet przeprowadzonych przez grupê badawcz¹ GfK Polonia przed lokalami wyborczymi.
no i fajnie :D :D :D
Styska i Ryman razem w studiu :D :
Obrazek

dalej :arrow: o dziwo na oficjalnej stronie juz jest program na 25 wrzesnia i magazyn orange ekstraklasa bedzie o 23:05 to o ktorej na TVN24 bedzie live ten magazyn tez o tej 23 bo jak bedzie o stalej porze to dla TVN-u bedzie 2 godzinna przerwa w wieczorze eh normalnie tak pop*****li :/
sam wieczor bedzie trwal do 00:05
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

myslalem ze wieczor wyborczy nie bedzie przerywany reklamami a jednak tak ale naszczescie nie bedzie ich tak wiele i beda spore odstepy miedzy nimi :)
przed chwila byla reklama wieczoru wyborczego w TVN oraz TVN24 a kto go reklamowal? oczywiscie Justyna Pochanke i Bogdan Rymanowski nawet fajna reklama dali tez troszke czolowki :p

teraz leca reklamy informujace ze przed lokalami wyborczymi beda ankieterzy GFK Polonia i TVN-u i zeby im udzelac informacji na kogo oddalo sie glos partnerem technologicznym TVN jest Plus GSM 8) :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj w Wiadomosciach ostatni sondaz pokazali z pieknego wirtualnego studia :D To dobrze ze chociaz na TVN studio bedzie w calosci realne :D
Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Otó¿ to! Nie podoba³o mi siê to, co mo¿na by³o wczoraj zobaczyÌ. Wydaje mi siê, ¿e dziennikarzom trudno bêdzie siê w nim poruszaÌ, czego wczoraj mieliœmy jaskrawy dowód ( rêce w s³upku poparcia ). O wiele lepiej wygl¹daj¹ podczas takich wieczorów plansze emitowane na ekranach.
mietek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 20 lip 2005, 15:45

Post autor: mietek »

pawell pisze:To dobrze ze chociaz na TVN studio bedzie w calosci realne :D
Realne, a nawet w caÂłoÂści to samo, co zawsze Obrazek
No tak! To rzeczywiÂście powĂłd do zachwytu! Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mietek pisze: No tak! To rzeczywiÂście powĂłd do zachwytu! Obrazek
:? :? :? ja sie zachwycam ?? ?? chyba ciebie #%&*^$#! ja sie nie zachwycam juz takimi rzeczami a zachwyt tym studiem byl na poczatku jego dzialalnosci.A teraz zachwycam sie czyms innym :arrow: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

JeÂśli ktoÂś oglÂądaÂł wczoraj SZK to miaÂł okazjĂŞ zobaczyĂŚ przygotowania, jak mniemam, do wieczoru wyborczego.

W tle za Panami prowadzÂącymi byÂło sporo osĂłb, ktĂłrzy chodzili, a to w jednÂą, a to w drugÂą stronĂŞ. CoÂś tam wynosili, jakieÂś rury (rurki) ukÂładali... ciekawe co kombinowali :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Maciekw pisze:JeÂśli ktoÂś oglÂądaÂł wczoraj SZK to miaÂł okazjĂŞ zobaczyĂŚ przygotowania, jak mniemam, do wieczoru wyborczego.

W tle za Panami prowadzÂącymi byÂło sporo osĂłb, ktĂłrzy chodzili, a to w jednÂą, a to w drugÂą stronĂŞ. CoÂś tam wynosili, jakieÂś rury (rurki) ukÂładali... ciekawe co kombinowali :D
SZK? A co to takiego bo jakoÂś nic mi siĂŞ nie kojarzy?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no ja tez w ogole nie kojaze co to moze byc to SZK myslalem ze to moze skrot od jakiegos programu no i postanowilem zajzec do programu TV no ale tam niestety nie odnalazlem odpowiedzi wiec tylko Maciekw moze mi rozszyfrowac ten skrot :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

MoÂże chodzi o SzkÂło Kontaktowe, he? ;)
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Nawet na pewno chodzi o SzkÂło Kontaktowe. Podczas programu trwaÂła budowa, jak to okreÂśliÂł na samym poczÂątku Miecugow, studia wyborczego.
Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hmmm to widac bedzie jedno wielkie studio wyborcze :D Dzis w faktach tez pokazali budowe tej czesci co widac na tym zdjeciu nawet zauwazylem ze na jednej ze scian bedzie wielka polska flaga :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości