Wieczór wyborczy tylko w TVP?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No w³asnie mo¿ etam bêd¹ rozmowy z goœÌmi. A Polszmata niema wieczoru??
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze: A Polszmata niema wieczoru??
Jestem na 100% pewien ze nie bedzie, zreszta progray TVN tez na to wskazuja. :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Polsat wieczoru nie ma na pewno, ale to jego strata. Ja dzisiaj ogladam 2 wieczory wyborcze, mecz Polska-WÂłochy, czeka mnie rozdwojenie, a nawet roztrojenie osobowoÂści 8) .
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak narazie wieczor super :!: Bardzo dobra czolowka, loty kamer, kadry,prowadzacy. No i to ogromne studio naprawde TVN postaral sie lepiej niz 'publiczna" telewizja no ale w TVP tez dobrze jednak skupiam sie na ogladaniu wieczoru w TVN.Mam nadzieje ze TVN nie bedzie w tyle i w ich wieczorze rowniez bedzie prezydent Aleksander Kwasniewski i juz sie nie moge doczekac rozmowy prezesow partii.Wyniki troche sie roznia ale mi sie wydaje ze poprawniejsze sa GFK Polonia poniewaz ta firma badawcza miala wiecej ludzi niz TNS OBOP i PGB(jezeli sie nie myle :) )no ale to sie okaze juz jutro i we wtorek.Teraz jest reklama ale zaraz sie skonczy no i dalej bede ogladal ten niesamowity wieczor nie tylko ze wzgledu na wybory ale takze Polki znow wygraly BRAWO :!: :!: (troche odskoczylem od tematu :) )
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

I znĂłw TVN pokazaÂł kalsĂŞ no moÂże tvp miaÂła lepsze pokazywanie wynikĂłw ale za to w kaÂżdej siedzibie partii odbiorniki byÂły wÂłaÂśnie nastawione na TVN i najlepsi goscie (prĂłcz prezydenta) byli w TVN :twisted: :lol: :lol: :lol:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Zdecydowanie Wieczór Wyborczy wg mnie na korzyœÌ TVN-u. ChoÌby debata, która rozpoczê³a siê w³asnie na antenie TVN-u i TVN24 z wszystkimi czo³owymi politykami polskiej sceny politycznej(Rokita, Kaczyùski, Lepper, Olejniczak i reszta) a co siê dzieje w TVP??rozmowy na odleg³oœÌ...

Wydaje mi siĂŞ, Âże TVN wykazaÂł siĂŞ jednak wiĂŞkszÂą operatywnoÂściÂą !! :P
ZIMA
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

powracajÂą do mojego poprzedniego postu ... 21:20 - jest prezydent - lepszy niÂż w tvp (live z PaÂłacu) :lol:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PabloOoOo_90 pisze:I znĂłw TVN pokazaÂł kalsĂŞ no moÂże tvp miaÂła lepsze pokazywanie wynikĂłw ale za to w kaÂżdej siedzibie partii odbiorniki byÂły wÂłaÂśnie nastawione na TVN i najlepsi goscie (prĂłcz prezydenta) byli w TVN :twisted: :lol: :lol: :lol:
tak prawie w kazdej w niektorych byly na TVP a teraz Morozowski rozmawia z prezydentem a nie tak jak Durczok na odleglosc :lol:
TVN_FAN pisze:Zdecydowanie Wieczór Wyborczy wg mnie na korzyœÌ TVN-u. ChoÌby debata, która rozpoczê³a siê w³asnie na antenie TVN-u i TVN24 z wszystkimi czo³owymi politykami polskiej sceny politycznej(Rokita, Kaczyùski, Lepper, Olejniczak i reszta)
tak za to wielki ogromny + dla TVN-u musial sie pewnie troche wysilic aby tak odrazu zaprosic tych wszystkich do studia :D
a teraz na TVP rowniez na odleglosc rozmowa Durczoka z Kaczynskim(Lechem :lol: ) i Tuskiem a w TVN slyszalem ze taz maja byc ale w jednym studiu 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Bardzo duÂży plus dla TVN-u. W TVN-ie przedstawiciele prawie wszystkich partii, a na TVP Pan Tadeusz Drozda, Izabella Trojanowska itp. No i oczywiÂście za chwile debata Tuska z KaczyĂąskim. No i to wszytsko w tym studiu no poprostu SUPER.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Zaraz debata :twisted: ogromny plus rĂłwnieÂż za ten sondaÂż prezydencki GfK :lol: :lol: :lol: TVN rzÂądzi ... ale o tak najlepiej ogladanym programem bĂŞdzie mecz siatkarek :?
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

PabloOoOo_90 pisze:ale o tak najlepiej ogladanym programem bêdzie mecz siatkarek :?
Ja siê z tego bardzo cieszê - bo dzisiejsz¹ i nie tylko dzisiejsz¹ bo i gr¹ przez ca³y turniej nasze "Z³otka" zas³u¿y³y, ¿eby ogl¹dalnoœci¹ wygraæ z ka¿dym politykiem i ka¿dym Wieczorem Wyborczym !! BRAWO POLKI !!
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Najbardziej wstrĂŞtny to jest ten blue box za plecami Gawryluk. TrochĂŞ kompromitacja. :twisted: Technika TVP zatrzymaÂła siĂŞ 15 lat temu?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ÂŁukasz pisze:Najbardziej wstrĂŞtny to jest ten blue box za plecami Gawryluk. TrochĂŞ kompromitacja.
Tak :D i te swiatelka takie byly na festivalu w Sopocie(TVN) :evil2: :gwizd: :roll: :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Chyba nikt nie ma wÂątpliwosci, ktĂłra stacja dziÂś zrobiÂła lepszy WieczĂłr Wyborczy? :D Mistrzostwo TVN-u. Tylko co na to fani TVP? :] -->
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Trzeba przyznaĂŚ, Âże TVP niepopisaÂło siĂŞ, wiedziaÂłem, Âże bĂŞdzie kiepsko ale niewiedziaÂłem, Âże aÂż tak, i na co idze abonament?? Przez takie akcje jak ta jestempewien, Âże powinniÂśmy wybieraĂŚ telewizje na jaka ma iÂśc nasz abonament. TVN pokazaÂł kolejny raz, Âże potrafi coÂś zrobiĂŚ dobrze i zrobiÂł to super, najleprzywieczĂłr wyborczy jaki w Âżyciu widziaÂłem!! Za dwa tygodnie powtĂłrka z rozywki:):) Prowadzenie Âświetne!!
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości