Wieczór wyborczy tylko w TVP?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

WieczĂłr Wyborczy TVN to WieczĂłr Marzenie. ByÂł po prostu genialny :!: :!: :D :D Wspaniali prowadzÂący, niezwykle udekorowane studia, dobra organizacja, ciekawie, dynamicznie, z oooooogromnym rozmachem - wszystko jak byĂŚ powinno :!: :!: :!: :!: SUUUUPERRRR :!: :wink: :wink: :wink: Co do tej dynamiki, to bardzo podobaÂła mi siĂŞ ta muzyczka jak czekali na wyniki. NapiĂŞcie, emocje... Uh... NaprawdĂŞ wielkie gratulacje dla TVN :!: :spoko: :brawo:

P.S.
Chyba nie muszĂŞ juÂż pisaĂŚ, Âże WW TVP to syf totalny i ze nie szÂło tego oglÂądaĂŚ. :mad:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Powiem tak...
przy caÂłej mojej ogromnej sympatii do Gawryluk wczoraj na jej widok nawet Durczok nie byÂł mni w stanie przekonaĂŚ do TVP :) poprostu jak widziaÂłam co z siebie zrobiÂła to mnie odrzucaÂło.
Nic ciekawego TVP nie zaprezentowa³a. Mo¿e i mia¹³ tych gosci wczesniej ale za to nieciekawie rozmawiali a goœcie publicyœci tez raczej ma³o ciekawi.
Za to TVN_24 - super... Niestety na TVN byÂły reklamy :twisted: i to dÂłuÂższe niz zwykle...

W obu stacjach oburzyÂł mnie sposĂłb w jaki potraktowano marszaÂłka Borowskiego Âżenada szczegĂłlnie reporterowi z tvn nalezy siĂŞ za to nagana... :mad:
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

W obu stacjach oburzyÂł mnie sposĂłb w jaki potraktowano marszaÂłka Borowskiego Âżenada szczegĂłlnie reporterowi z tvn nalezy siĂŞ za to nagana...
A co masz konkretnie na mysli?
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mnie te¿ to trochê oburzy³o. Pan Borowski chcia³ w TVN krótko podziêkowaÌ wszystkim kolegom, kole¿ankom i wyborcom, a szanowny pan Prosiecki (kto go w ogóle do Faktów wepchn¹³?!) chyba z trzy razy mu przerywa³, argumentuj¹c to przerywanie koùcz¹cym siê czasem antenowym dla Sdpl. W efekcie Borowskiemu nie doœÌ, ¿e kilka razy przerwano ("Ale musimy ju¿ koùczyÌ, musimy koùczyÌ!") to jeszcze nie uda³o mu siê przeczytaÌ ca³ej treœci owych podziêkowaù. W koùcu machn¹³ rêk¹ i trochê wkurzony sobie poszed³ ;]

Z tego co wiem w TVP teÂż chciaÂł podziĂŞkowaĂŚ i napotkaÂł siĂŞ na podobne problemy ;P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejne wyniki wieczorow wyborczych:
press.pl pisze:Studia wyborcze choĂŚ przez chwilĂŞ oglÂądaÂło 23,4 mln dorosÂłych PolakĂłw: w TVP 1 - 14,8 mln, a w TVN i TVN 24 w sumie 8,6 mln widzĂłw
wiec TVN tak srednio nie za dobrze a w sumie bardzo dobrze :D
a teraz ile zarobiono na reklamach:
wirtualnemedia.pl pisze:Jak wynika z tych samych danych telewizja TVN z reklam zarobiÂła 2 169 510 zÂł a TVP 1 tylko 334 900 zÂł.
czyli TVN-owi pewnie sie wszystko zwrucilo nawet moze wiecej :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Prezydencki Wieczor Wyborczy(09.10.) w TVN tylko przez 70 minut :cry: a jak bedzie 2 tura to tego wieczoru bedzie jeszcze mniej :cry: :cry: to w dzien 2 tury po wieczorze wyborczym bedzie jeszcze taniec z gwiazdami ktory pewnie bedzie chcetniej ogladany niz WW w TVP1 :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i rowniez dzis TVN zaczal reklamowac drugi w tym roku Wieczor Wyborczy :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Dobrze, Âże zmienili w tej reklamĂłwce wyglÂąd ankieterĂłw. W tej z wyborĂłw parlamentarnych wszyscy byli tacy sami. Teraz klony zniknĂŞÂły :brawo:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Serio :?: Nie zauwa¿y³am :shock: Ma ktoœ jak¹œ fotkê :?:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

W bie¿¹cym wydaniu "Tele Œwiata" jest artyku³ o wyborach w TV.
"Co nam siĂŞ podobaÂło, a co warto poprawiĂŚ"

TVP1: "OstroÂżniej z animacjÂą i nie nudziĂŚ"
(+) DuÂżo umiejĂŞtnie dobranych ciekawostek, jak wizyta w WÂąchocku i transmisja z liczenia gÂłosw. Rozmach studia wyborczego i maksymalnie wykorzystanie rÂżbnych nowinek technicznych robiÂło wraÂżenie.

(-) Jedynka postawiÂła na nowoczesnÂą przestrzennÂą animacjĂŞ. Niestety, momentami prypominaÂło to kreskwkĂŞ dla dzieci, co nie pasowaÂło do powagi poruszanego tematu. Nie sprawdzili siĂŞ w wiĂŞkszoÂści zaproszeni komentatorzy, ktĂłrych przydÂługie wywody mogÂły skutecznie zniechĂŞciĂŚ widzw. PojawiÂło siĂŞ teÂż chyba za wielu ludzi z show-biznesu, ktĂłrzy z kolei nie mieli w wiĂŞkszoÂści nic do powiedzenia.

TVN: "Dziennikarz musi ukrywaĂŚ swoje emocje"
(+) Znakomicie przeprowadzone spotkanie z udzia³em g³ównych partii i jescze lepsza debata Kaczyùski-Tusk. Brawa dla prowadz¹cych: Justyny Pochanke iAndrzeja Stankiewicza.

(-) Piêtnastominutowy blok reklamowy w po³owie transmisji to gruba przesada Zapewne stacja zarobi³ na tym krocie, ale widzowie w tym czasie zaczeli ogl¹daÌ konkurencjê. Wielu z nich niewróci³o ju¿ do TVN. Chyba nie o to chodzi. Prowadz¹cy chwilami dawali siê poniêœÌ emocjom i odkrywali przed widzami swoje sympatie, a zw³aszcza(...)polityczne.
I co o tym sÂądzicie?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Ryman nie potrafiÂł ukryĂŚ, jak bardzo siĂŞ cieszy ze zwyciĂŞstwa PISu. Kiedy pierwszy raz pojawiÂły siĂŞ nazwy partii pod sÂłupkami, wydawaÂło mi siĂŞ, Âże zaraz uroni ÂłzĂŞ. Bardzo to raziÂło w oczy.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Niewiem, ja tego niezauwaÂżyÂłem ale moÂż edlatego, Âże patrzyÂłem z niedowierzaniem na sÂłupki a nie na Rymana, to ostatnia morda, ktĂłra wtedy chciaÂłem oglÂądaĂŚ.

Od moderatora: Z t¹ mord¹ to nie przesadzaj, rada na przysz³oœÌ. Mo¿na to zast¹piÌ lepszym s³owem.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mikasur pisze:Serio :?: Nie zauwa¿y³am :shock: Ma ktoœ jak¹œ fotkê :?:
Prosze :D :D :D :arrow:
Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i za 3 minuty zacznie sie kolejny Wieczor Wyborczy tym razem Prezydencki I tura. Dzisiejszy program zapowiada sie tak samo ciekawie jak tez przed dwoma tygodniami. Dzis bylo pare innych szczegolow niz 2 tygodnie temu np sport byl nadawany tak gdzie zawsze a 25 wrzesnia byl z innego miejsca :> No i oczywiscie dzisiejszy Wieczor jest o wiele krotszy niz poprzedni szkoda, ale jednak rozumiem decyzje TVN. :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:No i oczywiscie dzisiejszy Wieczor jest o wiele krotszy niz poprzedni szkoda, ale jednak rozumiem decyzje TVN. :)
To jest wg mnie oczywiste-wybory prezydenckie majÂą zupeÂłnie innÂą specyfikĂŞ niÂż parlamentarne wiĂŞc myÂślĂŞ, ze skrĂłcenie wieczoru w TVN-ie spowodowane jest tym, Âże nie mieliby poprostu co robiĂŚ tyle godzin a TVN jest zbyt powaÂżnÂą stacjÂą, Âżeby bawiĂŚ siĂŞ w takÂą prowizorkĂŞ jak to potrafi robiĂŚ TVP.
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości