Wszystko o: TVP, Polsat, Polonia 1 i innych...

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ja dopiero teraz zalwazylem :P
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Nie no TVP niech zajmie siê tymi 4 podstawowymi kana³ami a nie robi tematyczne, ciekawe kto p³aci abonament i po co ¿eby za pieni¹dze widzów zamiast kupowaÌ nowe filmu robi jakieœ kana³y tematyczne, gupie programy rozrywkowe, ostatnio by³a reklama TVP historia, ciekawe kto to bêdzie og³¹da³ jak bêdzie mia³ tak¹ sam¹ ogl¹dalnoœÌ jak TVP kultura to... a¿ brak mi s³ów a wczorajszy wieczór wyborczy... œmiaÌ siê i p³akaÌ
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

kana³y tematyczne maj¹ ma³¹ ogl¹dalnoœÌ,bo nie s¹ masówkami i plastykow¹ komercj¹.bardzo dobrze,¿e wreszcie pomyœleli o widzach,którzy nie lubuj¹ siê w latynoamerykaùskich serialach i p³ytkich teleturniejach.'tematyczne'-a wiêc nastawione nie dla wszystkich.i bardzo dobrze.jak dostaj¹ tyle kasy za abonament,to trzeba z tej kasy zrobiÌ jakiœ po¿ytek,a nie karmiÌ ni¹ ludzi pana od listy...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ivellios
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 19:03
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Ivellios »

To ja z trochĂŞ innej beczki... ;)

Wie ktoÂś, co siĂŞ staÂło z nadajnikiem TVP w Katowicach? Chodzi mi o TVP 1 i TVP 2, obraz od dÂłuÂższego czasu jest mocno znieksztaÂłcony, Âże nie wspomnĂŞ o fatalnej wrĂŞcz jakoÂści dÂźwiĂŞku...

TVP 3 odbiera mi normalnie, a jak prĂłbowaÂłem dostroiĂŚ odbiornik to mi przemykaÂły sygnaÂły Jedynki i DwĂłjki z innych nadajnikĂłw i takich znieksztaÂłceĂą nie byÂło...
kelart
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 17 mar 2007, 12:31
Lokalizacja: Londyn

Post autor: kelart »

ktos tu sie spieral o siedzibe ATV/Multiwizji (osz, ta reklama taktak mi wyskakuje!)
obaj macie racje.

oryginalna siedziba ATV znajdowala sie na Lakowej 29 - w budynku pomiedzy glownym gmachem WFF, a siedziba wydzialu udzwiekawian. tam produkowany byl program dla telewizji kablowych i przygotowywane polskie wersje jezykowe dla filmow dystrybuowanych przez polsko-francuska firme Arathos (glownie francuskie komedie, ale nie tylko). z Lakowej 29 rowniez nadawany byl sygnal saltelitarny od 1996.
ATV przenioslo sie do odremontowanych pofabrycznych wnetrz na Lakowej 11 po rozpoczeciu wspolpracy z Polsatem Cyfrowym. nowe wnetrza miescily m.in. profesjonalne studio telewizyjne i studio dzwiekowe do opracowan polskiej wersji jezykowej filmow fabularnych i programow TV. w tym czasie ATV Sp z oo przeksztacila sie w Multiwizje. byl projekt stworzenia wlasnej platformy cyfrowej, ale poszlo jak zwykle o pieniadze (i nieco amatorskie podejscie do calosci). pierwsze wnioski koncesyjne, ktore wspolprzygotowalem mialy wlasnie w zamysle wlasny blok cyforwych kanalow. nie wiem, co sie potem stalo, bo wyjechalem z Polski pod koniec 1999...

dziwie sie, ze ktos to ogladal :rydzyk: :roll:

krzysiek
(Super ATV)
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

Wow! GoœÌ specjalny z ATV siê wypowiedzia³! :brawa: Dziêkujemy, dziêkujemy! :brawa:
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

onet.pl pisze:KtoÂś strzelaÂł w Telewizji Polskiej?
W nadawanym na Âżywo programie "Kwadrans po Ăłsmej" w telewizyjnej Jedynce nagle zza kamery sÂłychaĂŚ byÂło tajemniczy wystrzaÂł - informuje dziennik.pl powoÂłujÂąc siĂŞ na wiadomoÂści24.pl.
GoÂście programu wyraÂźnie przestraszyli siĂŞ ostrego dÂźwiĂŞku. "CoÂś tam siĂŞ staÂło" - powiedziaÂł jeden z nich, a po kilku sekundach prowadzÂący ogÂłosiÂł, Âże musi pomĂłc koledze i przerywa program. Natychmiast pojawiÂły siĂŞ napisy koĂącowe.

Telewizja Polska nie podaje Âżadnej informacji na ten temat.
:devil:

Ciekawe kto to :P CzyÂżby kosmici :devil:

[ Dodano: Sro Lip 18, 2007 11:26 am ]
onet.pl pisze:Nie by³o strza³ów w TVP
Tajemniczy dÂźwiĂŞk, po ktĂłrym przerwano dziÂś nadawany na Âżywo program "Kwadrans po Ăłsmej" w telewizyjnej Jedynce, nie byÂł strzaÂłem - informuje dziennik.pl.
To zas³ab³ operator kamery, który siê przewróci³ - dowiedzia³ siê dziennik.pl. Wystraszony prowadz¹cy przerwa³ audycjê, by pomóc le¿¹cemu na ziemi koledze. Powodem by³a wysoka temperatura w studiu, na szczêœcie mê¿czyŸnie nic siê nie sta³o.
No to siĂŞ wyjaÂśniÂło.
ZIMA
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Oprócz Sopotu i Hitów na czasie.. dzisiaj kolejny koncert tym razem na Jedynce.. taka prezentacja jesiennej ramówki w stylu koncertowym.. s³abizna niesamowita w czyjej re¿yserii.. ach Józefowicza.. jak jest Józefowicz to musi byÌ jego naloznica i Urbaùska by³a.. œpiewaj¹Ì "I feel good" wyginaj¹c sie jak latawica.. straszne, po prostu straszne. Na czym ma polegaÌ jej bycie twarz¹ TVP1 bo ja nie wiem..
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ten koncert obrazuje w jakim stanie jest tvp poniÂżej krytyki :|
TVN innowacja i nowoczesność...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

onet.pl pisze:TVP traci kolejnÂą gwiazdĂŞ
Prowadz¹cy g³ówne wydania "Panoramy" TVP2 Krzysztof Ziemiec odchodzi z telewizji publicznej. Ziemiec ma teraz prowadziÌ programy informacyjne w Telewizji Puls.
Ziemiec bêdzie pracownikiem TVP S.A. do 12 paŸdziernika br. Na razie nie wiadomo jeszcze kto zamiast niego poprowadzi g³ówne wydania programu informacyjnego TVP2
.

Pytanie czy Ziemiec to taka rzeczywiÂście gwiazda :?: Sam nie wiem :devil:
ZIMA
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

gwiazda nie gwiazda, ma rozpoznawalna twarz i to sie liczy :P
TVN innowacja i nowoczesność...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dzisiejszy Fakt podaje, Âże Tomasz Kammel zostaÂł zwolniony z pracy w TVP za zÂłamanie zasad kontraktu gwiazdorskiego, ktĂłry go obowiÂązywaÂł.
ZIMA
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

jesli nie jest to wyssana informacja faktu dla potrzeby sensacji to chyba przejdzie do tvn
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Pytanie czy Ziemiec to taka rzeczywiÂście gwiazda :?: Sam nie wiem :devil:
Taki Âśredniak. :roll: Dobry jest i w TVP marnowaÂł siĂŞ. MoÂże w Pulsie bĂŞdzie lepiej. :)
TVN_FAN pisze:Dzisiejszy Fakt podaje, Âże Tomasz Kammel zostaÂł zwolniony z pracy w TVP za zÂłamanie zasad kontraktu gwiazdorskiego, ktĂłry go obowiÂązywaÂł.
A¿ chce siê powiedzieÌ "lepiej póŸno ni¿ wcale". :D Oci¹gali siê z tym. :roll:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

TVP straci³a kolejn¹ gwiazdê... przykre.... Ile im jeszcze zosta³o? Torbicka, Kret i tyle chyba? Pomin¹³em kogoœ???
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości