Wspolna debata w TVN, TVN24, TVP i Polsacie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Wspolna debata w TVN, TVN24, TVP i Polsacie

Post autor: pawell »

interia.pl pisze:Donald Tusk przyj¹³ dziœ wezwanie Lecha Kaczyùskiego do publicznej debaty jeszcze przed wyborami parlamentarnymi.

Tusk zaapelowaÂł do TVP, TVN i Polsatu, aby taka debata mogÂła byĂŚ transmitowana jednoczeÂśnie przez te trzy telewizje w moÂżliwie najbliÂższym terminie jeszcze w tym tygodniu. Jak powiedziaÂł, jest gotowy do debaty "choĂŚby jutro".

Tusk zaznaczy³, ¿e chce, aby debata by³a merytoryczn¹ rozmow¹ "bez zaciskania piêœci" i aby odby³a siê zgodnie z "najwy¿szymi standardami". Podkreœli³, ¿e zgodzi³ siê wzi¹Ì udzia³ w debacie przed wyborami parlamentarnymi, aby kampania wyborcza nie osunê³a siê w "targowisko z³oœliwoœci".
hmm w 3 tv to samo no ale to bylo by dobre :) ciekawe gdzie ona by sie odbyla :roll:
>>> Kaczynski nie chce jednej debaty ale trzech:
interia.pl pisze:Dziœ sztab Kaczyùskiego og³osi³, ¿e chce on ju¿ nie jednej, a trzech debat z Tuskiem jeszcze w tym tygodniu. Kandydat PiS na prezydenta przyj¹³ w zwi¹zku z tym zaproszenia od TVP na wtorek na godz. 20:00, od TVN na œrodê na godz. 19:45 oraz od Polsatu na czwartek na godz. 22:20. Sztab Kaczyùskiego oczekuje, ¿e Tusk zrobi to samo.

- Zorganizowanie jednej debaty przez te trzy stacje, w zgodnej opinii ich przedstawicieli, jest niemoÂżliwe. Dlatego, Âżeby nie preferowaĂŚ Âżadnej ze stacji, Lech KaczyĂąski chce trzech debat. Liczymy na to, Âże Donald Tusk siĂŞ od nich nie uchyli - tÂłumaczy rzecznik PiS, Adam Bielan.
no to zobaczymy czy Tusk sie zgodzi widocznie pan Kaczynski dobrze zna ramowki danych stacji bo na TVP sie zacznie po sporcie na TVN po pogodzie a na polszmacie nie wiem po czym :lol: a nie o tej porze na polszmacie jest co z ta polska? i jeszcze ciekawe czy te stacje zgodza sie na te debaty :roll:
Ostatnio zmieniony wtorek 20 wrz 2005, 22:01 przez pawell, łącznie zmieniany 2 razy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Bogdan Rymanowski na koniec dzisiejszych FaktĂłw zapowiedziaÂł, Âże debata odbĂŞdzie siĂŞ w piÂątek wieczorem rĂłwnoczeÂśnie na antenie 3 stacji - TVP, TVN i Polsat
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jest juÂż o tym news - http://www.tvn.tivi.pl, zapraszam.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Debata bedzie rowniez w TVN24 :D No i ciekawe gdzie sie odbedzie,ile bedzie trwala i kto ja bedzie prowadzil? :roll:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 wrz 2005, 20:11 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ciekawe jak to z reklamami rozwi¹¿¹. S¹dzê, ¿e ich po prostu nigdzie nie bêdzie.

Co do prowadzÂących obstawiam: Lis, Pochanke, Durczok (ew. Olejnik?)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Ciekawe jak to z reklamami rozwi¹¿¹. S¹dzê, ¿e ich po prostu nigdzie nie bêdzie.
mi tez sie tak wydaje ze nigdzie ich nie bedzie zreszta w publicznej nigdy nie przerywaja programow wiec chyba i w komercyjnych nie bedzie tych reklam chcoc ogladalnosc moze byc wysoka :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Marcin pisze:

Co do prowadzÂących obstawiam: Lis, Pochanke, Durczok (ew. Olejnik?)
jeÂżeli juÂż to Lis, Miecugow, Durczok, ale pewnie bĂŞdzie 1 prowadzÂący, ktoÂś spoza tych 3 stacji -->
Bunio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 22 mar 2005, 23:34
Kontakt:

Post autor: Bunio »

arrow pisze:
Marcin pisze: jeÂżeli juÂż to Lis, Miecugow, Durczok, ale pewnie bĂŞdzie 1 prowadzÂący, ktoÂś spoza tych 3 stacji -->
Spoza tych 3 stacji?:) czyli kto? prowadzacy VIVA POLSKA wujek samo zlo? Nie zartuj, na pewno bedzie obsada z tych stacji. Ja stawiam na Pochanke, lis i durczok lub olejnik.

Swoja droga, gdyby debate poprowadzili lis- pochanke - olejnik moznaby powiedziec ze to stara tvnowska ekipa. Szkoda ze tvn wypuscilo takie gwiazdy :( Az zal wspominac...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Spoza tych trzech stacji, czyli np. jakiÂś dziennikarz radiowy albo prasowy, a nie Wujek Samo ZÂło :? Dobrze, Âże nie pomyÂślaÂłeÂś od razu o jakims aktorze albo piosenkarzu :? Âżenujace -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mi sie wydaje ze nie bedzie zadnych prowadzacych z radia czy gazety tylko z tych 3 telewizji i ja obstawiam Pochanke,Lisa i Durczoka :D
no i szczegolow troche wiecej:
press.pl pisze:Pomys³, poddany przez samych kandydatów, podchwyci³a Telewizja Polska. Wczoraj odby³y siê wstêpne rozmowy miêdzy nadawcami, dziœ maj¹ zapaœÌ ostateczne decyzje. Stacje musz¹ m.in. porozumieÌ siê co do miejsca, sk¹d bêdzie nadawany program. - Ze wzglêdów technicznych najwygodniej by³oby nadawaÌ debatê ze studia telewizyjnego, ale jesteœmy sk³onni emitowaÌ j¹ z "neutralnego" miejsca, na przyk³ad Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego - mówi Jaros³aw Szczepaùski, rzecznik TVP.
Nadawcy musz¹ te¿ ustaliÌ scenariusz programu, prowadz¹cych i godzinê emisji. Prawdopodobnie ka¿da stacja bêdzie reprezentowana przez jednego dziennikarza. Nazwiska na razie nie padaj¹, ale mo¿na siê domyœlaÌ, ¿e bêd¹ to gwiazdy. Nie wiadomo, czy debatê zechce wspó³prowadziÌ z ramienia Polsatu Tomasz Lis, z którym nie uda³o nam siê wczoraj skontaktowaÌ. - Dla nas nie by³aby to ¿adna przeszkoda i problem - deklaruje Adam Pieczyùski, redaktor naczelny "Faktów" TVN-u, które Lis przez lata prowadzi³.
DziÂś o godz. 13 odbĂŞdzie siĂŞ spotkanie prezesĂłw Jana Dworaka, Piotra Waltera i Zygmunta Solorza. Nadawcy muszÂą siĂŞ teÂż spotkaĂŚ z przedstawicielami sztabĂłw wyborczych obu kandydatĂłw.
wiec zadnych dziennikarzy nie bedzie z radia ani z prasy tylko po jednym z tych 3 telewizji :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Bunio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 22 mar 2005, 23:34
Kontakt:

Post autor: Bunio »

Jak lis sie nie zgodzi to Polsat bedzie mial problem, bo nie ma tam innego politycznego dziennikarza godnego uwagi.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Chyba Polsat nie wystawi Grabarczyk czy Hani... :? Ze sÂłonecznej telewizji jedynie Lis nadaje siĂŞ do prowadzenia debaty. JeÂśli chodzi o TVP i TVN to Ci takiego problemu nie majÂą, ale domyÂślaĂŚ siĂŞ moÂżna, Âże bĂŞdzie do Durczok i Pochanke.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A ja bym chĂŞtnie widziaÂł jako prowadzÂących dwĂłjkĂŞ reporterĂłw RMF FM. :D Oni by siĂŞ nimi nie przejĂŞli, tylko wprost powiedzieli, co o tym myÂślÂą. :D

Prezes RMF FM na Sylwestra 2004 na ¿ywo na antenie radia powiedzia³, ¿e ¿yczy wszystkim s³uchaczom, aby "w nadchodz¹cym Nowym Roku nie musieli ogl¹daÌ ju¿ mordy Millera". :D Potem swoim dziennikarzom w newsroomie powiedzia³, ¿e "maj¹ trzaskaÌ po mordzie wszystkie ekipy rz¹dz¹ce". :D Konrad Piasecki, warszawski reporter RMF, spyta³ prezydenta Kwaœniewskiego "Czemu pan k³amie?" i w odpowiedzi us³ysza³, ¿e kancelaria prezydenta z RMF ju¿ nie wspó³pracuje. Z kolei inny reporter RMFu przez Cimoszewicza zosta³ nazwany "œwini¹", po tym jak pyta³ o romans z Jaruck¹. Do tego dochodzi szereg akcji i protestów organizowanych przez RMF (chocia¿by przeciw KRRiT).

To byÂłaby fajna ekipka do takiej debaty. :D Czasem moÂżna pomarzyĂŚ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja obstawiam, jak wiêkszoœÌ z Was, Lis-Pochanke(choc mo¿e byÌ tez Miecugow b¹dŸ Zalewska)-Durczok(choÌ wola³abym Olejnik). Swoj¹ drog¹ to imponuj¹ce, ze trzem telewizyjnym gigantom, ostro rywalizujacym ze sob¹, uda³o siê dogadaÌ.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ciekawej jakie dzis szczegoly ustalili prezesi czymi miedzy innymi godzina rozpoczecie i czas trwania debaty no i prowadzacy
Moze z ramienia TVN-u to nie bedzie Pochanke bo przeciez musi sie przygotowywac do wieczory chyba ze pogodzi te dwa programy :roll: mam nadzieje :p ze bedzie oczywiscie :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości