Kanały tematyczne TVP

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

KanaÂły tematyczne TVP

Post autor: chandler »

Co myÂślicie o kanaÂłach grupy TVP. Jak podaÂły wirtualnemedia
TVP1 ma zamiar emitowaĂŚ nowy serial obyczajowy, tyklko siĂŞ pytam poco? by dali porzÂądne filmy i za co to pÂłaciĂŚ abonament a jeszcze chcÂą uruchioniĂŚ nowe kanaÂły i co bĂŞda tam nadawaĂŚ?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

taki sam chÂłam jak TVN :evil2: tyle ze za nasze skradzione pieniÂądze :?
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no w³asnie ró¿nica polega na tym, ¿e TVN robi to za p[ieni¹dze, które zarobi³ a TVP produkuje kana³y za moje pieni¹dze, a tych kana³ów nawet niebêde ogl¹da³ bo TVP nieogl¹dam prawie wcale.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JeÂśli kanaÂły te bĂŞdÂą dobre, na takim poziomie jak kanaÂły tematyczne TVN, to czemu nie. Ale jeÂśli wyjdzie im z tego kolejna TVP Kultura, oglÂąda 12 razy mniej chĂŞtnie, niÂż TVN Meteo, no to niech siĂŞ tym nie zajmujÂą.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Marcin pisze:JeÂśli kanaÂły te bĂŞdÂą dobre, na takim poziomie jak kanaÂły tematyczne TVN, to czemu nie. Ale jeÂśli wyjdzie im z tego kolejna TVP Kultura, oglÂąda 12 razy mniej chĂŞtnie, niÂż TVN Meteo, no to niech siĂŞ tym nie zajmujÂą.
Zgadzam siê. Je¿eli bêdzie toœ podobnego do kana³ów tematycznych TVN-u to jak najbardziej-konkurencja TVN-owi napewno wyjdzie na dobre :D
Ale jeÂżeli bĂŞdzie to taki kicz jak Kultura - wielce reklamowany kanaÂł tematyczny TVP - wielka kicha to lepiej niech siĂŞ skupiÂą na tych 2 kanaÂłach TVP1 i TVP2 oraz Regionalnej TrĂłjce i TVP Polonia.
ZIMA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

MĂłwiĂŞ nie kolejnemu kanaÂłowi tematycznemu TVP. To raczej bĂŞdzie kolejny kicz, bo po Wieczorze Wyborczym w TVP straciÂłam wszelkÂą nadziejĂŞ, Âże ta stacja moÂże stworzyĂŚ coÂś dobrego :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

TVN teÂż robi te kanaÂły za nasze pieniÂądze... tyle ze haracz zbiera legalnie ;)
No i ma tez wpÂływy z reklam.
Co do oglÂądalnoÂści tvp Qultura to zgadzam siĂŞ ze to jest nieporozumienie ale ciekawa jestem ile osĂłb bĂŞdzie oglÂądaÂło tvn med :evil2: jeÂśli oczywiÂście dalej jest w planach powstania
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A ja sie wcale nie zdziwie, jesli tvn med bedzie mial ogladalnosc porownywalna do kultury, choc jak zapowiadaja ma byc adresowany do bardzo waskiego grona odbiorcow (specjalistow).
Myslicie, ze M. Nowicki sie tam znajdzie i juz nie bedzie go w Faktach? szkoda by bylo.
a TVP coraz bardziej skazuje sie na niszowosc, nie przystapili do POT-u i pewnie zaplaca za to i zadne tematyczne kanaly chyba nic tu nie pomoga. :evil:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Myslicie, ze M. Nowicki sie tam znajdzie i juz nie bedzie go w Faktach? szkoda by bylo.
Pewnie bĂŞdzie cos robiĂŚ dla TVN MED, ale na pewno nie zabraknie go w FAKTACH. Jest za dobry i nie majÂą nikogo innego od tematyki medycznej.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ja tez tak uwaÂżam, Âże nowicki, moÂże dostanie jakiÂś program czy coÂś w tym stylu ale bĂŞdzie dlaej w "Faktach"
Wróciłem!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Heh
TVN Med bêdzie do bardzo w¹skiej grupy ludzi adresowany i s¹dze ze bêdzie mia³ podobn¹ ogl¹dalnoœÌ co kutura.

Co do Potu to gÂłupota TVP ewidentna ale zaczynÂąjÂą od 1 nadawaĂŚ w systemie cyfrowym
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze: TVN Med bêdzie do bardzo w¹skiej grupy ludzi adresowany i s¹dze ze bêdzie mia³ podobn¹ ogl¹dalnoœÌ co kutura.
A ja sadze ze ten kanal bedzie mial jeszcze mniejsza ogladalnosc moze troszke wieksza wieczorem bo rano i popoludniu lekarze sa w pracy :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

kamuii pisze:
ale zaczynÂąjÂą od 1 nadawaĂŚ w systemie cyfrowym
Tak, ale tylko Polonia, wiêc nie ma siê z czego cieszyÌ, bo to tylko zmiana kosmetyczna (choÌ TVP dumnie g³osi cyfryzacjê), a kana³ów tematycznych jak nie by³o, tak nie ma :cry:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

A niewiecie kiedy TVN zamierza nadawaĂŚ cyfrowo?
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

nie wiem czy wiecie ale TVP ma zamiar zrobiĂŚ drugÂą w polsce telewizjĂŞ caÂłodobowÂą...
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości