Kanały tematyczne TVP

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak to "TVP24" ma byc wÂłaÂśnie niby kanaÂłem inofrmacyjnym, ale tylko wtedy gdy niema obrad parlamentu. Chyba TVP nie umie zrobiĂŚ kanaÂłu informacyjnego. Nie umiejÂą dobrze zrobiĂŚ trzydziesto minutowych "WiadomoÂści" a chcÂą robic 24 godzinny kanaÂł??
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Prezes TVP jednoczeÂśnie zaprzecza opiniom, Âże w czasie jego kadencji niewiele w telewizji publicznej zmieniÂło siĂŞ na lepsze. Jako przykÂład podaje "WiadomoÂści", czoÂłowy program informacyjny "Jedynki". "Dwa lata temu "WiadomoÂści" ustĂŞpowaÂły <Faktom> TVN w wielu cechach" - uwaÂża. - "Teraz z satysfakcjÂą mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże w tej wymagajÂącej konkurencji czĂŞsto jesteÂśmy lepsi."
Ciekawe w czym WiadomoÂści sÂą lepsze od FaktĂłw :?: MoÂże majÂą piĂŞkniejszÂą prowadzÂącÂą ambasadorowÂą :roll:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
danio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 23 paź 2005, 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: danio »

Ja uwa¿am, ¿e "Wiadomoœci" maj¹ bradzo ³adne studio (ale i tak "Fakty" maj¹ najlepsze), a przede wszystkim sto razy lepsza czo³ówka od "Faktów" :!: To pikani mi siê ju¿ totalnie znudzi³o. Tak zbaczaj¹c troszeczkê z tematu :D - to i tak uwa¿am, ¿e ta z http://www.velvet.de jest o niebo lepsza. WróÌmy do tematu. Ja bym stawia³ "Wiadomoœci" i "Fakty" mniej/wiêcej na tym samym miejscu, a poza tym TVN24 przyda³aby siê jakaœ konkurencja i zmieniliby w koùcu t¹ grafikê (tak aproppo moje projekty s¹ w odpowiednim dziale ;) )
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:(...)ZdejmÂą parlament, dadzÂą Kurier co godzinĂŞ, pogodĂŞ i czĂŞÂściej bĂŞdÂą "Echa dnia". ÂŚwiat siĂŞ Âśmieje. :lol:
Jeszcze bĂŞda programy regionalne. WiĂŞc moÂże na TVP3 powrĂłci "Telewizyjny Kurier Mazowiecki" (chyba tak to siĂŞ nazywa)... Poza tym jest tam tez sporo ciekawych programĂłw. I pewnie dadza wiĂŞcej "Klanu" itp. :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Najwa¿niejsze, ¿eby Wiadomoœci i ca³a publiczna nie k³ama³y, ostatnio siê to udawa³o. A jak bedzie za PISu to siê oka¿e. Odejœcie Durczoka nie wró¿y najlepiej...
Sprawy techniczne (studio, oprawa) sÂą jednak drugorzĂŞdne, choĂŚ tu akurat widaĂŚ przewagĂŞ tvnu.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

"Wiadomoœci" leprze od "Faktów"?? Ciekawe gdzie, no niewiem prowadz¹cy lepsi s¹ w TVN, reportezy te¿. "Wiadomoœci" maj¹ chyba tylko leprz¹ ogl¹dalnoœÌ!!
Wróciłem!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

DziÂś w Teleexpressie pochwalili siĂŞ Âże TVP Kultura dociera juÂż do 6 milionĂłw gospodarstw domowych w Polsce i do kilku milionĂłw za granicÂą. Ale to nadal maÂło... :roll:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To nie jest maÂło. MaÂłe sÂą caÂły czas wyniki oglÂądalnoÂści, a oznacza to ni mniej, ni wiĂŞcej, tylko tyle, Âże nawet jeÂśli ktoÂś to ma, to nie oglÂąda.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:To nie jest maÂło.
Wg mnie maÂło bo to jest telewizja publiczna wiĂŞc zasiĂŞg powinien byĂŚ zdecydowanie wiĂŞkszy... i kanaÂł powinien i do mnie docieraĂŚ... a nie dociera :|

Co do oglÂądalnoÂści to jak popatrzyÂłem na ukrywek programu z tego kanaÂłu (o Chaplinie akurat) w Teleexpressie porĂłwnujÂąc go (Âże tak powiem) z wynikami oglÂądalnoÂści to siĂŞ nie dziwiĂŞ bo takie rzeczy sÂą maÂło interesujÂące... rozumiem, jest pewnie grupa osĂłb zainteresowana i takimi tematami ale zapewne jest bardzo wÂąska.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

tvp kultura

Post autor: salladyn »

TVP KULTURA to nie jest kana³ z prawdziwego zdarzenia o kulturze.Rzadko mo¿na tam zobaczyÌ niez³y koncert, muzyki klasycznej jak na lekarstwo za to du¿o jest paplania o kulturze.Co w³¹czê na Kulturê to tam idzie "Studio Klutura" :x Wola³bym pos³uchaÌ jakiegoœ koncertu ni¿ ca³y czas s³uchaÌ kilku Panów i kilku Paù gadaj¹cych o kulturze.No chyba ¿e œci¹gn¹ tam Kaziê :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

A co z TVP3 i gdzie ten kanaÂł informacyjny :?: :?:
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

morus1000 pisze:A co z TVP3(...)
TVP3 bĂŞdzie kanaÂłem informacyjno - publicystycznym z bardzo silnym akcentem regionalnoÂści. Czyli prawie bez zmian - nie bĂŞdzie obrad Sejmu i chyba tych filmĂłw, seriali itp.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

TVP3 --> TVP info

Post autor: morus1000 »

TVP3 powinna zmienic nazwe na TVP info . I zmienic ca³¹ ramówke na bardziej informacyjna tak jak TVN24 :D .Ale to tylko marzenia :cry:
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

:: Kamil pisze:
Wg mnie maÂło bo to jest telewizja publiczna wiĂŞc zasiĂŞg powinien byĂŚ zdecydowanie wiĂŞkszy... i kanaÂł powinien i do mnie docieraĂŚ... a nie dociera :|
No na razie nie dociera, bo sÂą ograniczenia techniczne i droga naziemnÂą do Ciebie nie dotrze, ale nadaje-jak siĂŞ nie mylĂŞ- FTA z Astry i HB i ze wszystkich polskich platform cyfrowych (w liczbie dwĂłch) :wink: Ale docelowo ma byĂŚ dostĂŞpny naziemnie, po wprowadzeniu przekazu cyfrowego, czyli do 2014r, czy jakoÂś tak :]
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: TVP3 --> TVP info

Post autor: pawell »

morus1000 pisze:TVP3 powinna zmienic nazwe na TVP info . I zmienic ca³¹ ramówke na bardziej informacyjna tak jak TVN24 :D .Ale to tylko marzenia :cry:
Szybciej chyba postanie informacyjny kanaÂł TVP. :) Jak zapowiadano byÂłyby w nim konferencje prasowe itp... TVP3 wÂłaÂśnie powinna siĂŞ skupiĂŚ na informacjach regionalnych. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości