Kanały tvn na świecie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

KanaÂły tvn na Âświecie

Post autor: mati »

MoÂże to gÂłupi temat do dyskutowania,ale:
Z ciekawoœci w wyszukiwarce yahoo.com wpisa³em s³owo "tvn" i ... wyszuka³em ponad tyle kana³ó: tvn chile, tvn cl, tvn canal 2, tvn panama, tvn girls, tvn 24, tvn pl,
tvn style, tvn meteo, tvn turbo, rojo tvn, tvn canal 2 panama, tvn deportes, tvn en vivo.PoÂłowe z tego to oczywiÂście Polskie kanaÂły TVN ale reszta to zagraniczne.Ciekawe,czy ITI kupiÂło licencjĂŞ na telewizje(TV4 to tez licencja).W liÂście powyzej brakuje teÂż tvn w USA i tvn w Niemczech.
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja tez kiedys wpisalem "tvn" do wyszukiwarki google no i tam sie znalazlo pare zagranicznych TVN-ow. Jednak watpie aby ITI kupilo licencje na nazwe TVN :roll: ale kto wie...
moze pare linkow:
- http://tvn-2.com/NuevoSite/principal.asp - znak bardzo nie podobny ale napis tak :?
- http://www.tvn.com.au/tvnlive/v1/system ... n_menu.jsp - nie wiem czy to tv
a jak ktos chce wiecej linkow to niech wpise do wyszukiwarki "tvn" i bedzie mial :wink:
Dared00

Post autor: Dared00 »

pawell pisze:znak bardzo nie podobny ale napis tak
Mi siĂŞ to logo bardzo podoba! Nie zasmuciÂłbym siĂŞ, gdyby tak wyglÂądaÂło nowe logo telewizji TVN w Polsce!

PS. Hehe, 21 paÂździernika leci u nich HPiKF :D U nas juÂż leci Komnata :twisted:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Daredevil pisze:PS. Hehe, 21 paÂździernika leci u nich HPiKF :D U nas juÂż leci Komnata :twisted:
A u nas 21 pazdziernika bedzie Wladca Pierscienie Dwie Wierze :p a Komnata dopiero w listopadzie :twisted:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis w "Faktach" byÂło widaĂŚ mikrofon jakiegoÂś TVN-u... :) :) :) OczywiÂście nie Polskiego :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

a dokÂładnie byÂło widaĂŚ TVN Chile
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

I'm ready for HD!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości