Polacy ocenili media

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Polacy ocenili media

Post autor: pawell »

wirtualnemedia.pl pisze:Telewizja publiczna najlepiej ocenianÂą telewizjÂą w Polsce. RMF liderem wÂśrĂłd stacji radiowych. SÂłabe wyniki Radia Maryja.
Opublikowano wÂłaÂśnie najnowsze dane CBOS na temat oceny najwaÂżniejszych instytucji publicznych w Polsce.

SondaÂż, ktĂłry uwzglĂŞdnia firmy medialne, pokazuje Âże najwyÂższe oceny ma TVP.

TelewizjĂŞ publicznÂą dobrze ocenia 81 proc. ankietowanych (wzrost o 1 pkt proc. w stosunku do wrzeÂśnia 2005 roku), Âźle - 12 proc. (spadek o 1 pkt proc.).

TelewizjĂŞ Polsat dobrze ocenia 76 proc. (wzrost o 1 pkt proc.), Âźle - 11 proc. (spadek o 1 pkt proc.).

TelewizjĂŞ TVN dobrze ocenia 75 proc. (wzrost o 1 pkt proc.), Âźle - 8 proc. (wzrost o 1 pkt proc.).

NiÂżej od stacji telewizyjnych oceniane sÂą rozgÂłoÂśnie radiowe, wÂśrĂłd ktĂłrych prym wiedzie RMF FM.

Radio RMF FM dobrze ocenia 65 proc. (wzrost o 1 pkt proc.), Âźle - 2 proc. (spadek o 1 pkt proc.).

Polskie Radio dobrze ocenia 64 proc. ankietowanych (spadek o 1 pkt proc. w stosunku do czerwca), Âźle 4 proc. (wzrost o 1 pkt proc.).

Radio Zet dobrze ocenia 61 proc. (spadek o 1 pkt proc.), Âźle - 4 proc. (wzrost o 2 pkt proc.).

Radio Maryja jest dobrze oceniane przez 22 proc. (spadek o 7 pkt proc.), Âźle - 29 proc. (wzrost o 6 pkt proc.).
Hmm polszmat lepiej oceniany niz TVN :| Ciekawe :roll: Ale za to TVN ma tylko 8% zlych opini, polszmat - 11%, a TVP - 12% :roll: Pewnie te 8% to zwolennicy RM i TV Trwam no i oczywiscie Rydzyka ktory im naopowiadal jakis glupot zwiazanych z TVN-em. :roll: No a przyjzyjmy sie RM ma 22% dobrych no to sa pewnie zwolennicy Rydzyka (pewnie w tym wyborcy Obrazek ) no i az 29% negatywnych opini tu chyba nkit sie temu nie dziwi. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja teÂż nie wiem, co ludzie widzÂą w Polszmacie. A co do TVN to ja mam taki problem, Âże to fajna stacja, przodujÂąca, innowacyjna, profesjonalna, ale ten nepotyzm tam jest straszny. Nie mniej jednak TVN powinna byc na 2 miejscu (1 wiadomo monopolista).
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

mikasur pisze:A co do TVN to ja mam taki problem, Âże to fajna stacja, przodujÂąca, innowacyjna, profesjonalna, ale ten nepotyzm tam jest straszny.
Ale to stacja prywatna, a nie Âżadne spoÂłeczne przedsiĂŞwziĂŞcie i Waltery mogÂą sobie zatrudniaĂŚ kogo chcÂą i kogo chcÂą mogÂą zwalniaĂŚ.
To forum tvn, ale powinniÂśmy siĂŞ bardziej skupiĂŚ na piĂŞtnowaniu nepotyzmu w tvp- telewizji publicznej, czyli tv nas wszystkich. :wink:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ok. JeÂśli nawet TVN jest stacja prywatnÂą, to jeszcze nie oznacza, ze musi (moÂże) tam panowaĂŚ taki nepotyzm. Ale cĂłz, takie zycie...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

mikasur pisze:Ok. JeÂśli nawet TVN jest stacja prywatnÂą, to jeszcze nie oznacza, ze musi (moÂże) tam panowaĂŚ taki nepotyzm.
A no jasne, ¿e nie musi, mog³oby go nie byÌ.:evil2: Ale co my mo¿emy na to poradziÌ? K³óciÌ siê miêdzy sob¹ i udowadniaÌ kto jest w tvn dziêki znajomoœciom, a kto nie? Bezsensu.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Jasne, ¿e nie powinniœmy siê kó³ciÌ. To by³o tylko stwierdzenie faktu. :wink:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości