Świątecznie marzenia polskich nadawców

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

ÂŚwiÂątecznie marzenia polskich nadawcĂłw

Post autor: pawell »

medialink.pl pisze: Wraz z nadejœciem zimy zakoùczy³ siê najwa¿niejszy telewizyjny sezon w roku. W³adze ka¿dej stacji, obok œledzenia wyników swoich propozycji programowych, pilne obserwowa³y ruchy pozosta³ych kana³ów. "Newsweek" zapyta³ nadawców o najbardziej po¿¹dane audycje emitowane u konkurencji.

Maciej Grzywaczewski, dyrektor programowy bĂŞdÂącej liderem rynku Jedynki,
z uznaniem patrzy na nowy program Szymona Majewskiego emitowany od wrzeœnia przez TVN. Grzywaczewski ceni trafny dobór goœci w talk-show oraz kulminacyjny moment audycji- "Rozmowy w t³oku". Na swojej antenie chêtnie zobaczy³by tak¿e serial obyczajowy Polsatu "Pensjonat pod Ró¿a" oraz hitow¹ produkcjê TVP2- "Na dobre i na z³e".

Ninia Terentiew gratuluje TVP1 zakupu praw do serialu "Zagubieni", którego sama jest fank¹. Dyrektor TVP2 chêtnie zobaczy³aby na swojej antenie serial "Pensjonat pod Ró¿a", jego si³a tkwi wed³ug Terentiew w dobrze napisanym scenariuszu, interesuj¹cych rolach oraz obsadzie. Dyrektor jest tak¿e pod wra¿eniem "Taùca z gwiazdami" TVN, bêd¹cego wed³ug niej fantastycznym widowiskiem.

Aleksander Myszka z Polsatu zazdroœci Telewizyjnej Dwójce przesz³o 10 milionowej widowni "M jak Mi³oœÌ". Na antenie swojej stacji zobaczy³by tak¿e emitowane przez TVP1 relacje z Pucharu Œwiata w skokach narciarskich. Mocn¹ stron¹ konkurencyjnego dla Polsatu, komercyjnego nadawcy jest wed³ug niego program "Szymon Majewski Show", który potrafi zainteresowaÌ widzów swoim abstrakcyjnym humorem oraz dystansem do otaczaj¹cego œwiata.

Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN zobaczy³by na swojej antenie "Zagubionych" emitowanych przez TVP1 oraz "Gotowe na wszystko", które s¹ wyœwietlane przez Polsat. Uwagê Miszczaka zwróci³ tak¿e prowadzony przez Wojciecha Manna talk-show "Du¿e dzieci" (TVP2), który choÌ nie wyró¿nia siê oryginalnoœci¹ ma sprawdzon¹ na ca³ym œwiecie formu³ê powa¿nych rozmów z dzieÌmi.
Przedstawiciele 2 stacji chcieli by na swojej antenie "Szymon Majewski SHOW" lub coœ podobnego... ciekawe bo program nie ma jakiœ wielkich wyników ogl¹dalnoœci. :roll: No ale pnie sie do góry prawie 4 mln to bardzo dobrze. :] Moim zdaniem Edward Miszczak wybra³ 2 g³upie programy. "Gotowe na wszystko" nie s¹ jakoœ bardzo ciekawe i "Du¿e dzieci" to te¿ program taki sobie mam wra¿enie ¿e jest wyre¿yserowany... :? Pan Edward tak¿e chcia³by serial "Zagubieni". Nawet fajny jest ale nie wiem czy w TVN osi¹gn¹³ by takie wyniki jak w TVP 1 i pewnie TVN jak wszystkie zagraniczne da³by go w pó¿niejszych godzinach... Przedstawiciele 2-óch publicznych stacji chcialiby miec te¿ "Pensjonat pod ró¿¹" nie wiem co oni w tym widz¹... :? Jak dla mnie to g³upi serial... :P I pani Terentiew chcia³a by u siebie "Taniec z gwiazdami" pewnie w TVP 2 ten program mód³by zgromadziÌ 10 mln widzów no ale nie zgromadzi bo ten fajny program zostanie w TVN. :D Pan z polszmatu chcia³by najpopularniejszy program w Polsce nie dziwiê sie jak to czyta³em myœla³em ¿e u TVN te¿ ktoœ to wymieni jednak nie... No i chcia³by relacje Pucharu Œwiata w skokach narciarskich... jaka stacja by tego nie chcia³a? TVN pewnie te¿ tylko ¿e oni nie maj¹ komentatorów i chyba ma³o kasy bo prawa do tego pewnie s¹ okropnie drogie... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Komentatorzy nie sÂą problemem. PrzecieÂż ITVN nadaje skoki narciarskie razem z komentatorami oczywiÂście. Wydaje mi siĂŞ po prostu, Âże TVP na kilka lat wykupiÂła skoki.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: ÂŚwiÂątecznie marzenia polskich nadawcĂłw

Post autor: szym »

pawell pisze: Moim zdaniem Edward Miszczak wybraÂł 2 gÂłupie programy. (Na szczĂŞÂście to tylko Twoje zdanie ;P - dop.)
"Gotowe na wszystko" nie s¹ jakoœ bardzo ciekawe i "Du¿e dzieci" to te¿ program taki sobie mam wra¿enie ¿e jest wyre¿yserowany... :? Pan Edward tak¿e chcia³by serial "Zagubieni". Nawet fajny jest ale nie wiem czy w TVN osi¹gn¹³ by takie wyniki jak w TVP 1 i pewnie TVN jak wszystkie zagraniczne da³by go w pó¿niejszych godzinach...
"Gotowe na wszystko" nie sÂą ciekawe? :evil:
A obejrzaÂłeÂś chociaÂż jeden caÂły odcinek, czy tylko przeskakujÂąc kanaÂłami w przerwie reklamowej podczas "Na WspĂłlnej" zobaczyÂłeÂś fragment i wydajesz takÂą opiniĂŞ?

Pan Miszczak wie co mĂłwi... "Gotowe na wszystko", "Lost" i "DuÂże dzieci" to jedne z lepszych produkcji emitowanych w TVP i Polsacie. Ale dobrze, Âże "Gotowe..." lecÂą na Polsacie - przynajmniej wiĂŞcej widzĂłw moÂże je oglÂądaĂŚ o normalnej porze, bo tak jak piszesz - pewnie wszystkie zagraniczne leciaÂłyby koÂło 23:00, lub 14:00. WyjÂątkiem sÂą "Tajemncie Smallville" - 21:30 ;]
:)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: ÂŚwiÂątecznie marzenia polskich nadawcĂłw

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze: Moim zdaniem Edward Miszczak wybraÂł 2 gÂłupie programy. "Gotowe na wszystko" nie sÂą jakoÂś bardzo ciekawe i "DuÂże dzieci" to teÂż program taki sobie mam wraÂżenie Âże jest wyreÂżyserowany... :?
Na temat serialu siê nie wypowiadam bo go nie ogl¹dam, natomiast "Du¿e dzieci" uwa¿am za jeden z bardziej trafionych pomys³ów TVP. W jakimœ stopniu jest on napewno ustawiony ale nikt nie jest wstanie wyre¿yserowaÌ w 100% -nawet w 50% - zachowania tak ma³ych dzieci jakie tam rozmawiaj¹. Co zreszt¹ widaÌ w programie, ¿e czasem trudno nad tak¹ "zgraj¹" :D zapanowaÌ :D
No i szkoda, Âże TVN nie ma wÂłasnie podobnego programu, opartego na rozmowach z maÂłymi dzieĂŚmi. MoÂże nie w tej konwencji bo juÂż mogÂłoby siĂŞ nie przyjÂąc ale coÂś podobnego :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: ÂŚwiÂątecznie marzenia polskich nadawcĂłw

Post autor: pawell »

szymcio9 pisze:"Gotowe na wszystko" nie sÂą ciekawe? :evil:
A obejrzaÂłeÂś chociaÂż jeden caÂły odcinek, czy tylko przeskakujÂąc kanaÂłami w przerwie reklamowej podczas "Na WspĂłlnej" zobaczyÂłeÂś fragment i wydajesz takÂą opiniĂŞ?
Ja zawsze wystawiam opiniĂŞ wtedy gdy zobaczĂŞ choĂŚ 1 caÂły odcinek :] I tak jak dopisaÂłeÂś do cytowanego fragmentu to jest tylko moja opinia... akurat ten serial za bardzo mi sie nie podoba moÂże bym zmieniÂł zdanie gdybym zobaczyÂł wiĂŞcej niÂż 1 odcinek? :roll: Nie wiem... :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Co do Zagubionych majÂą ÂświĂŞta racjĂŞ to super serial :] ale wÂłasnie jak mĂłwisz na pewno tvn daÂła by go poÂźno i d*** by byÂło a nie oglÂądalnoĂŚ :/

DuÂże dzieci to debilny i potwornie wyreÂżyserowany program...

Co do Pensjonatu to siê nie wypowiadam ale chyba nie ma czego zazdroœci wszystkie telenowele s¹ takie same :] i wszystkie maj¹ du¿¹ widownie ;)

Taniec z Gwiazdami - tego faktyczie moÂżna pozazdroÂściĂŚ i Gotowych na wszytsko teÂż bo to ma duzÂą oglÂądalnosĂŚ.
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Co do Zagubionych majÂą ÂświĂŞta racjĂŞ to super serial :] ale wÂłasnie jak mĂłwisz na pewno tvn daÂła by go poÂźno i d*** by byÂło a nie oglÂądalnoĂŚ :/
No super serial i ma te¿ bardzo dobre wyniki ogl¹dalnoœci 1 odcinek ogl¹da³o prawie 6 mln widzów, ale ju¿ coraz mniejsza jest ogl¹dalnoœÌ wed³ug AGB ostatni odcinek ogl¹da³o ponad 4,8 mln. I tak sobie myœlê TVN nawet jakby mia³a ten serial i da³a go np. o 20:10 w œrody i czwartki to czy ten serial mia³by tak dobre wyniki jak na TVP? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Ogl¹dalnoœÌ LOST trzyma sta³y poziom.

odc. 1 - 5 281 429 (20:20)
odc. 2 - 5 657 791 (21:05)
odc. 3 - 4 937 491 (20:20)
odc. 4 - 5 038 221 (21:05)
odc. 5 - 4 681 565 (20:20)
odc. 6 - 5 272 606 (21:05)
odc. 7 - 4 534 507 (20:20)
odc. 8 - 5 231 288 (21:05)
odc. 9 - 4 790 562 (20:20)
odc. 10 - 5 385 031 (21:05)
odc. 11 - 4 578 950 (20:20)
odc. 12 - 5 572 719 (21:05)
odc. 13 - 4 855 380 (20:20)
odc. 14 - 5 161 203 (21:05)
odc. 15 i 16 - emisja dziÂś

ÂŚrednia - 5 067 679

Jak widaÌ w czasie emisji Gotowych na Wszystko Lost powiêksza swoj¹ ogl¹dalnoœÌ.

Przyznam siĂŞ szczerze Âże jestem zaskoczony tak dobrymi wynikami LOST w TVP1. Z tego powodu Âże TVP nie daÂła temu serialowi prawie Âżadnej reklamy. Ich marketing praktycznie ograniczyÂł sie do pokazywania zajawek (kiepskich zresztÂą) przed i po WiadomoÂściach. A tymczasem Lost jest programem numer 1 w TVP1 nie biorÂąc pod uwagĂŞ programĂłw newsowych. Nawet Klan oglÂąda mniej osĂłb!

Jesli TVN zdecydowa³ sie na emisje LOST i zrobi³by porz¹dn¹ reklame outdorow¹ oraz ciekawe i intryguj¹ce zajawki na swojej antenie to myœlê ¿e serial móg³by liczyÌ na ogl¹dalnoœÌ w granicach 4 mln.

Pozdrawiam fanĂłw LOST i DH :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości