Prezenterki CALL-TV

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

jacek.c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 14:53

Prezenterki CALL-TV

Post autor: jacek.c »

nie wydaje wam sie ze dziewczyny ktore prowadza konkursy na tvn gra i tvn sa strasznymi idiotkami?? Juz sam fakt ze naganiaja ludzi do wysylania jakis durnych smsow lub zeby dzwonili na 0-700 jest beznadziejny.. Wydaje mi sie ze te dziewczyny oprocz ladnego wygladu nie maja nic ciekawego do powiedzenia. Takich dziewczynek jest mnostwo na ulicy i na dyskotekach.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Z kilkoma wyjÂątkami niestety masz raczej racjĂŞ...:/
Android <3
jacek.c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 14:53

Post autor: jacek.c »

o jakim wyjatku mowisz ? :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moim zdaniem dobra jest WrĂłblewska (chyba tak sie nazywa prowadziÂła "Tele GrĂŞ" oraz "Graj o raj") teÂż dobra moim zdaniem jest Olimpia nazwiska nie umiem napisac :lol: pani Opczowska teÂż fajne prowadzi i jeszcze z 3 tam fajne sÂą :] :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

nie sÂądzĂŞ, Âżeby inteligencjÂą odbiegaly od Âśredniej innych zatrudnionych w TVN osĂłb :!:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
jacek.c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 14:53

Post autor: jacek.c »

to az tak zle z nimi w tym tvn-ie ?:)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Normalne sa Agnieszka WrĂłblewska, Olimia Ajakaye, Gosia Opczowska, Bozena Ostrzysz i tyle...
Żartowałem.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Przemek pisze:Normalne sa Agnieszka WrĂłblewska, Olimia Ajakaye, Gosia Opczowska, (...)
Ja bym wymieniÂł wÂłaÂśnie te 3 panie, ktĂłre prowadzÂą i prowadziÂły programy interaktywne w TVn jeszcze na dÂłuuuuuuuuugo przed powstaniem TVN GRA (pamiĂŞtna i nieodÂżaÂłowana Tele GRA :( )

No bo te wszystkie Panie, ktĂłre prowadzÂą teleturnieje na TVN GRA mnie jakoÂś zupeÂłnie nic a nic nie przekonujÂą :?
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

MiaÂłam na myÂśli OpczowskÂą :]
WrĂłblewskiej nie trawie... kojarzĂŞ jÂą z takiego gÂłupiego programu ktĂłry prowadziÂła z rĂłwnie dziwnym kolesiem kilka lat temu :/
Android <3
jacek.c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 14:53

Post autor: jacek.c »

a ta opczowska z czym jest taka fajna ?:)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Co to za pomysÂł, Âżeby oceniaĂŚ ludzi tylko pod wzglĂŞdem programĂłw jakie prowadzÂą?
TakÂą majÂą pracĂŞ i starajÂą siĂŞ wywiÂązaĂŚ z niej jak najlepiej potrafiÂą, moÂże za mÂądrze nie gadajÂą, no ale co majÂą mĂłwiĂŚ, rozwodziĂŚ siĂŞ na temat wyÂższoÂści Kanta nad Platonem? PrzecieÂż nie taka ich rola...

Ja bynajmniej nie uwa¿am, ¿e nie s¹ inteligentne. tej stronie mo¿na znaleœÌ krótkie opisy prezenterów TVN Gra, wiele osób z tego co czyta³em jest czy te¿ by³a na studiach wy¿szych, a np. Agnieszka Sroka jest absolwentk¹ wydzia³u prawa, a za 'piêkne oczy' chyba nie da rady skoùczyÌ tak trudnego kierunku....
jacek.c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 14:53

Post autor: jacek.c »

szkoda ze nie ma tu jakies dziewczyny ktora prowadzi jakis program :D by sie wypowiedziala. To ze ktos studjuje nie znaczy ze jest fajny.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Czy ktoÂś jest fajny to juÂż zupeÂłnie inna kwesta, ale jeÂśli dobrze zrozumiaÂłem TwojÂą, otwierajÂącÂą wÂątek wypowiedÂź, zarzucaÂłeÂś tym Paniom brak inteligencji.
jacek.c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 14:53

Post autor: jacek.c »

soory zle sie wyrazilem :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: dziewczyny z tvn

Post autor: sybic »

jacek.c pisze:nie wydaje wam sie ze dziewczyny ktore prowadza konkursy na tvn gra i tvn sa strasznymi idiotkami??
nie
jacek.c pisze:Juz sam fakt ze naganiaja ludzi do wysylania jakis durnych smsow lub zeby dzwonili na 0-700 jest beznadziejny..
taka praca,
podobnÂą pracĂŞ majÂą w sklepach, czy choĂŚby w salonach jakiegos plusa
wciskajÂą niezorientowanym klientom kit i tyle.

jacek.c pisze:Wydaje mi sie ze te dziewczyny oprocz ladnego wygladu nie maja nic ciekawego do powiedzenia.
skoro wystĂŞpujÂą to chyba majÂą ...
obawiam siĂŞ, Âże Ty gdybyÂś miaÂł wystÂąpiĂŚ w TV, to nawet wyuczonego tekstu nie umiaÂł byÂś pÂłynnie wypowiedzieĂŚ.
sorry, Âże tak ostro, ale skoro Ty nieznajÂąc tych dziewczyn tak je oceniasz, ta ja nie znajÂąc ciebie tez mogĂŞ ciĂŞ oceniĂŚ tak nisko.
jacek.c pisze:Takich dziewczynek jest mnostwo na ulicy i na dyskotekach.

tia ...
to moÂże sprĂłbuj zagraĂŚ ich rolĂŞ
wystÂąp w TV w Âświetle reflektorĂłw i kamer
wtedy moÂże mnie przekonasz, Âże reprezentujesz troszkĂŞ wyÂższy poziom inteligencji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości