Prezenterki CALL-TV

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Co do studiów to znam wiele studiuj¹cych panienek uwa¿ajacych ¿e ró¿owy to niezwykle modny kolor :evil2:
Do tego uwazajacych ze szyny robi siĂŞ z drewna a newton wynalazÂł rower :D
WiĂŞc to akurat o niczym nie Âświadczy ;)

Ale nie oszukujmy siĂŞ te laski musza mieĂŚ juÂż podobne usposobienie i temperament Âżeby siĂŞ tam dostaĂŚ...
Z jakiegoÂś powodu programu takiego nie prowadzi Szczuka czy np. UrbaĂąski i mÂłode i atrakcyjne panienki majÂące dobrÂą nawijkĂŞ...

Sprzedawanie na promocjach jednak siê ró¿ni od czegos takiego tym ¿e zazwyczaj laski na promocjach stoj¹ bo musz¹ a tutaj bo chc¹ ;)
Android <3
wlaskotek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 28 gru 2005, 12:06

Post autor: wlaskotek »

kamuii pisze:Co do studiów to znam wiele studiuj¹cych panienek uwa¿ajacych ¿e ró¿owy to niezwykle modny kolor :evil2:
Czy to aluzja do Olimpii A.?
Bo szczerze mówi¹c to ca³kiem przyjemnie wygl¹da jak bujnie w³osami ¿eby pokazaÌ ró¿owe rami¹czko spod bluzki a potem mówi ¿e zwracaj¹ jej uwagê ¿e jej widaÌ coœ ³adnego.
Sweego czasu Olimpia fajnie sie pomyliÂła bo mĂłwiÂła ZEGAR ZARAZ ZADZWONI i sie poprawiÂła. A potem TELEFON ZARAZ SIE ZATRZYMA i juÂż nie byÂło poprawki. No i byÂło wesoÂło hehe.
A ta dziewczyna z Salonu Gier (nie Magda ale ta druga) to czasami lubi sobie pomilczeĂŚ w oczekiwaniu na telefon i tylko sie patrzy przez minute albo dwie albo stuka paznokciami w ten telefon.
jacek.c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 14:53

Post autor: jacek.c »

no, fajna jest ta malgosia oczpowska. Ktos widzial tÂą pania na zywo w krakowie? 8)
wlaskotek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 28 gru 2005, 12:06

Post autor: wlaskotek »

Mi ju¿ siê myl¹ te dziewczyny i chyba coœ pokrêci³em. OœwieÌcie mnie. Nie mam TVN Gra wiêc ogl¹dam tylko gry telefoniczne rano na zwyk³ym TVN i po po³udniu na TVN7. Rano na TVN s¹ dwie gry. Jedn¹ prowadz¹ na zmianê Olimpia i Bieleninik a druga jest prowadzona na zmiane przez dwie dziewczyny. Jedna jest blondynk¹ i du¿o mówi a druga jest doœÌ ciemna i lubi sobie pomilczeÌ i stopniowaÌ atmosferê a kamera pokazuje np tylko telefon i jakis kawa³ek dziewczyny. Ogl¹da³em w zesz³ym roku gdy pracowa³em po po³udniu bo teraz pracujê od rana i nie ogl¹dam. Która jest która z tego drugiego programu w zwyk³ym TVN (tego programu bez Olimpii i Irka B)?
jacek.c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 14:53

Post autor: jacek.c »

maÂłgosia to ta blondyna - bozena to ta ciemna. program jest na tvn7 o 11.30, salon gier prowadzi irek i ta olimpia ta z ciemna karnacja
Kassja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 26 sie 2005, 12:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kassja »

wszytskie panie co prowadzÂą te interaktywne programy nie wydaje mi siĂŞ zeby byÂły gÂłupie. Czasami je podziwiam Âże potrafiÂą tak nakÂłaniaĂŚ do wysyÂłaniach sms-Ăłw, gadajÂą ciÂągle o tym samym ale to jest fajne w takich programach
http://KatiE+HolmeS.blogus.pl
wlaskotek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 28 gru 2005, 12:06

Post autor: wlaskotek »

Kassja pisze:wszytskie panie co prowadzÂą te interaktywne programy nie wydaje mi siĂŞ zeby byÂły gÂłupie. Czasami je podziwiam Âże potrafiÂą tak nakÂłaniaĂŚ do wysyÂłaniach sms-Ăłw, gadajÂą ciÂągle o tym samym ale to jest fajne w takich programach
ja najbardziej lubiê czekaÌ na jakieœ ma³e potkniêcia tych dziewczyn, zwykle one œwietnie z tego sie wyka³apuÌkowuj¹, co tylko potwierdza ¿e s¹ poziomie, zw³aszcza Olimpia, ma sie ten talent do ró¿nych dziedzin sztuki itp. W grudniu do Olimpi zadzwoni³ jakis ma³olat ale przysiêga³ ¿e ma tyle lat co trzeba, i ona tak zalotnie siê go pyta³a czy na pewno? I tak super mru¿y³a oczy i mrucza³a ¿e nie wierzy. Ma siê tê klasê. A Bo¿ena jest ju¿ nie tak wygadana, ale jak sie mniej mówi to i ³atwiej jechaÌ bez pomy³ek i wpadek. Jak Olimpia ma problemy z tymi ró¿owymi rami¹czkami to przeci¹ga siê jak kot i przez jakiœ czas ich nie widaÌ hehe.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości