Uwaga! vs. Interwencja

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

dumbo84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 20 sty 2006, 20:48
Lokalizacja: Łabiszyn

Uwaga! vs. Interwencja

Post autor: dumbo84 »

Co waszym zdaniem jest lepsze Uwaga! TVN-u czy interwencja Polsatu ?
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Zdecydowanie UWAGA!
Za co?
Za wszystko, za jakoœÌmateria³u, za formu³ê programu, za grafikê, czo³ówkê, reporterów...

Interwencja teÂż nie jest zÂła. MoÂże gdyby Polsat chciaÂł jÂą bardziej wypromowaĂŚ emitujÂąc w innej godzinie, to wiecej ludzi by jÂą oglÂądalo.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

OczywiÂście Âże "Uwaga". :D Wiele powodĂłw juÂż podaÂł michal641. Ale jeszcze za bardzo dobrych prowadzÂących (teraz tylko jednego, ale mam nadziejĂŞ Âże ten ktoÂś kto zajmie miejsce LeÂśkiewicza bĂŞdzie rĂłwnie dobry), za super wydania spoza studia w interwencji takich jeszcze nie widziaÂłem :roll: i w ogĂłle za wszystko. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Do³¹czam sie. Wszystko jest lepsze. Interwencja to ¿enuj¹ca kopia UWAGI! Przede wszystkim w UWADZE! s¹ ciekawe i wazne tematy, dziennikarze zaliczaj¹ wiele sukcesów, wejœcia spoza studia i w ogóle... :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bezapelacyjnie Uwaga! I nie tylko w konkurencji z InterwencjÂą, a w konkurencji z kaÂżdym innym polskim programem tego typu.

Za:
1. PrezenterĂłw (na razie zostaÂł Cebula)
2. ReporterĂłw
3. IloœÌ sukcesów, wiêksz¹ w porównywalnym czasie nawet chyba od Faktów
4. Za powaÂżne materiaÂły
5. Za wykryte sprawy - lekarze, Biedronka, Constar, Champion, Kaufland, Albert (wiemy co jemy czy nie bardzo)
6. Za oprawĂŞ graficzno-muzycznÂą
7. Za wydania spoza studia
8. Za to, Âże interwencje Uwagi! przynoszÂą skutek - zawsze
9. Za iloœÌ wydaù - 12 w ci¹gu tygodnia
10. Za to, Âże nie jest nudna
11. Za stronĂŞ internetowÂą
12. Za porĂŞ nadawania

A o caÂłej reszcie ÂświadczÂą wyniki oglÂądalnoÂści. :]
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A ja powiem tak - zdecydowanie UWAGA! za caÂłoksztaÂłt ale Interwencja po przyjÂściu doĂą Rogalskiego uwaÂżam, Âże teÂż poprawiÂła swĂłj poziom :) Pewnie, Âże brakuje w Interwencji wielu rzeczy jak np. wydaĂą z terenu, czy UWAGA! ma zdecydowanie wiĂŞkszÂą wykrywalnoÂśc afer ale czasem w UWADZE! zdarzajÂą siĂŞ teÂż czasem typowo "skandalizujÂące" materiaÂły, ktĂłre mi akurat siĂŞ nie podobajÂą. :?
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:ale czasem w UWADZE! zdarzajÂą siĂŞ teÂż czasem typowo "skandalizujÂące" materiaÂły, ktĂłre mi akurat siĂŞ nie podobajÂą. :?
No tak zdarza siĂŞ raz na jakiÂś czas :? ale w "Interwencji" czĂŞÂściej sÂą takie skandalizujÂące materiaÂły. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze: No tak zdarza siĂŞ raz na jakiÂś czas :? ale w "Interwencji" czĂŞÂściej sÂą takie skandalizujÂące materiaÂły. :roll:
Pawe³ - nie zaprzeczê, ¿e tak jest :wink: ale poniewa¿ UWAGA ! te¿ lubi czasami sensacjê wg. mnie niepotrzebn¹ sensacjê nie jest ona jednak dla mnie bezb³êdna. :wink:
ZIMA
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

UWAGA, oczywiÂście.
Polsat nie porusza za waÂżnych tematĂłw : tylko monotonne materiaÂły o pedofilii itp.
A w UWADZE co dzieĂą coÂś nowego. To rewolucja/rewelacja!
I'm ready for HD!
dumbo84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 20 sty 2006, 20:48
Lokalizacja: Łabiszyn

Post autor: dumbo84 »

Moim zdaniem Interwencja ma ciekawÂą oprawĂŞ graficznÂą, ale jesli chodzi o reportaÂże to UWAGA ! jest znacznie lepsza
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

nie lubiĂŞ takich programĂłw jak uwaga czy interwencja, ale jak mam wybieraĂŚ z tych dwĂłch to juÂż wolĂŞ uwagĂŞ szczegĂłlnie za kulisy sÂławy
naprawdê któœ wpad³ na œwietny pomys³

a z prowadzÂących nie lubie dowbora (nie nadaje siĂŞ do takich programĂłw), cebuli teÂż nie lubiĂŞ, moim zdaniem najsympatyczniejszy jest kuklewicz, ale to tylko moje subiektywne zdanie
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

a jak siĂŞ zwie taka blondynka co kiedyÂś prowadziÂła interwencjĂŞ??
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Do tej pory zawsze twierdzi³em, ¿e "Uwaga" jest lepsza od "Interwencji", ale dzisiaj zacz¹³em siê nad tym powa¿nie zastanawiac - dzisiejsze "Kulisy S³awy" by³y gorzej ni¿ ¿enuj¹ce - zrobili gwiazdê z 7-letniej dziewczynki, która zagra³a tylko w 1 filmie. Beznadzieja !!!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no wiesz, czasem taki art. sponsorowany tez sie zdarzy, acz milo czasem popatrzec na bystrego szkraba ;-)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

"Uwaga" jest i bĂŞdzie nailepsza nawet kiedy niedostaÂła telekamery, alemniejsza z tym
MoÂże by tak zrobiĂŚ sonde
KtĂłry program ci siĂŞ podoba?:
Uwaga
Interwencja
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości