Media o tragedii w Katowicach

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Media o tragedii w Katowicach

Post autor: salladyn »

MyÂśle Âże taki temat jest potrzebny,zamiast tworzyĂŚ nowe tematy o zamachach terrorystycznych i innych nagÂłych waÂżnych wydarzeniach,piszmy tutaj.Pierwszy temat:

W Katowicach zawali³ siê dach jednej z hal Miêdzynarodowych Targów Katowickich. Wewn¹trz budynku uwiêzionych mo¿e byÌ ok. 1000 osób. Trwa akcja ratunkowa. Ok. 40 osób zosta³o przewiezionych do szpitali. W budynku odbywa³y siê targi go³êbi pocztowych.
PrzypuszczalnÂą przyczynÂą zawalenia siĂŞ dachu byÂła zalegajÂąca na nim gruba warstwa Âśniegu.WiĂŞcej informacji oczywiÂście w tvn24,przed chwilÂą TVN24 wyemitowaÂło planszĂŞ PILNE tvn24 i jak narazie trwa specjalny program.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

salladyn pisze:Pisze o tym takÂże BBC NEWS:

http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/4658214.stm
Obrazek

Obrazek

Yahoo.com:

Obrazek

Obrazek

Kolejne informacje sÂą juÂż uspokajajÂące.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

PILNE tvn24

Post autor: salladyn »

WedÂług mnie CNN international zawaliÂł na caÂłej lini-nie ma nawet krĂłtkiej notki o tym wydarzeniu.DuÂży minus.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Dared00

Post autor: Dared00 »

SwojÂą drogÂą, bardzo ciekawie zaimprowizowane studio TVN24. I co ciekawe, prowadzÂący stoi, a nie siedzi.

PS. Zobaczcie co piszÂą w BBC:
Serwis http://www.bbc.co.uk/ pisze:Jacob Parade, a journalist with TVN24 in Poland
OczywiÂście chodzi o Jakuba PoradĂŞ :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

PILNE tvn24

Post autor: salladyn »

Ju¿ wysa³a³em do nich informacje o b³êdzie,ale pewnie ugrzêŸnie gdzieœ w newsroomowym chaosie.Kolejny minus ,czeski kana³ informacyjny CT24 równie¿ nie poda³ nawet suchej informacji o tym naprawdê wa¿nym wydarzeniu.Rozumiem ¿e to nie jest jakieœ bardzo bardzo wa¿ne wydarzenie ale jednak gdy coœ takiego zdarzy³o siê ostatnio na przyk³ad w Turcji to informacja by³a.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Informacja pojawiÂła siĂŞ rĂłwnieÂż na telegazecie BBC WORLD. Pewnie w tym serwisie co teraz jest teÂż o tym powiedzÂą.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Monster

Post autor: Monster »

To to jest teraz naprawdĂŞ taki temat, Âże o tym aÂż w BBC mĂłwiÂą :!:
WidzĂŞ nic ciekawego siĂŞ teraz na Âświecie nie dzieje, jeÂżeli oczy sÂą zwrĂłcone wÂłaÂśnie na to wydarzenie.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

PILNE tvn24

Post autor: salladyn »

Masz racjĂŞ trzeba oglÂądaĂŚ najbliÂższy serwis na bbc world,zobaczymy czy wspomnÂą o tym.Wiadomo juÂż na pewno Âże przy najmniej nie olali tej informacji bo na stronie internetowej serwisu podali caÂłkiem obszernÂą infomacjĂŞ

RAI NEWS 24:

http://www.rainews24.rai.it/Notizia.asp?NewsID=59511

Obrazek
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monster

Post autor: Monster »

Teraz u nas bĂŞdzie 21.00 o tej porze na antenie BBC WORLD jest program informacyjny WORLD nadawany w ogĂłlnotematycznym BBC.
Czyli taj jak Fakty TVN w TVN24
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Z Polski: specjalne wydanie "Wydarzen" o 21:36; specjalne wydanie "Wiadomoœci" o 22:25 na TVP1 i TVP2 bezprzerwy s¹ paski informacyjne niedawno pojawi³ sie równie¿ na TVN, ale po chwili znik³. Mam nadziejê ¿e TVN wemituje czêœÌ specjalnego programu z TVN24.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

PILNE tvn24

Post autor: salladyn »

Kolejne stacje informacyjne na Âświecie podajÂą tÂą informacjĂŞ

Niemiecki kanaÂł informacyjny N24 :

Obrazek

http://www.n24.de/boulevard/nus/index.p ... 8112600002
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

PILNE tvn24

Post autor: salladyn »

Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: PILNE tvn24

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Masz racjĂŞ trzeba oglÂądaĂŚ najbliÂższy serwis na bbc world,zobaczymy czy wspomnÂą o tym.Wiadomo juÂż na pewno Âże przy najmniej nie olali tej informacji bo na stronie internetowej serwisu podali caÂłkiem obszernÂą infomacjĂŞ
Wspomnieli krĂłtko ale jednak. Na DW - TV teÂż wspomnieli ale dÂłuzej...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości