Media o tragedii w Katowicach

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak sie zmieniÂła 100 telestrona TVN prawie caÂła czarna. Na innych tez sÂą maÂłe zmiany.

A o dzisiejszych "Faktach" powiem tylko dobrze ze byÂły sprzed ekranu tylnoprojekcyjnego.

Monster pisze:To byÂły ostatnie wiadomoÂści o logach stacji, Pawle.
No ale chodziÂło mi o moje wiadomoÂści o logach... :?
:: Kamil pisze:Monster po raz kolejny siĂŞ wygÂłupiÂł :lol:
Jak zwykle. :/[/color]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

Kolejnych specjalnych wydaĂą FaktĂłw moÂżemy spodziewaĂŚ siĂŞ w najbliÂższych dniach (poniedzuaÂłek-wtorek).

Jednak jeÂżeli teraz nie wydarzy siĂŞ nic tak dramatycznego jak wczoraj kolejne specjalne wydania FaktĂłw bĂŞdziemy oglÂądaĂŚ gdy papieÂż Benedykt XVI przyjedzie na pielgrzymkĂŞ do Polski. MoÂże tak jak gdy przyjeÂżdzaÂł Jan PaweÂł II, Fakty bĂŞdÂą nadawane z miejsca gdzie papieÂż wÂłaÂśnie jest.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Monster pisze:MoÂże tak jak gdy przyjeÂżdzaÂł Jan PaweÂł II, Fakty bĂŞdÂą nadawane z miejsca gdzie papieÂż wÂłaÂśnie jest.
Wydaje mi siĂŞ, Âże od czasu zmiany szefostwa (Lis itd) fakty nie bĂŞdÂą juÂż nadawane z poza studia
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Kolejna dyskusja na zasadzie "co by byÂło, gdyby..." A niech!!

Chcia³em zauwa¿yÌ, ¿e od momentu odejscia Lisa czêstotliwoœÌ Faktów robienia on location mo¿e i spad³a, ale wystarczy przypomnieÌ sobie dni œmierci Papie¿a. By³y te¿ podobne wydania: Pochanke w studiu, Rymanowski w terenie. To nie on- location?

Nie pamiĂŞtacie, Âże Lis- choĂŚby robiÂąc Fakty z Babilonu, przenosiÂł siĂŞ do studia do PawÂłowskiego, ktory dawaÂł to, co dzialo siĂŞ w Polsce??
MAKEPOVERTYHISTORY
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

tragedia w katowicach

Post autor: salladyn »

PoprosiÂłem o niezmienianie nazwy tematu i zmieniono mi go.Wszyscy mnie zapewniali Âże nie zostanie zmienionai zostaÂła.BÂłagam ponownie zmieniĂŚ na PILNE tvn24.Na prawdĂŞ miaÂłem swĂłj zamysÂł na to i proszĂŞ niech to juz pozostanie tak jak byÂło.To dla mnie naprawdĂŞ waÂżne.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

1. Kogo prosiÂłeÂś i gdzie?
2. Kto Cie zapewniaÂł, Âże nie zostanie zmianiona?
3. To nie TwĂłj temat, tylko temat wÂątku.
4. W tej chwili dyskutujemy tu o jednym wydarzeniu, zanim ktoœ za³o¿y nowy temat dotycz¹cy tego samego wydarzenia, zauwa¿y ¿e ju¿ dyskusja jest prowadzona. Je¿eli zajdzie taka koniecznoœÌ, to poprzednia nazwa tematu zostanie przywrócona. Na razie takiej koniecznoœci nie widzê. -->
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

tragedia w katowicach

Post autor: salladyn »

http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... &start=420
Tu o to prosi³em.Ca³¹ noc nie spa³em robi³em capsy,wysila³em siê ale widze ¿e nie mo¿na nawet tematu mieÌ takiego jaki sobie wymyœli³o siê.Kiedyœ jak by³a dyskusja na temat zmiany w¹tku Justyna Pochanke-urzekaj¹cy styl :) na taki sam temat tylko ¿e bez uœmieszku,to czêœc siê obu¿a³a ¿e autorka mia³a inny zamys³.Teraz jednak moderator decysuje wbrew wszystkiemu.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Napiszê wiêc raz jeszcze, ¿e obecnie dyskutujemy tu na temat jednego wydarzenia. Temat w¹tku u³atwia jego odnalezienie i zapobiega dublowaniu w¹tków. Jak pewnie sam zauwa¿y³eœ dyskusja wykroczy³a poza temat "Pilne w TVN24" i objê³a tak¿e Fakty. Je¿eli zajdzie taka koniecznoœÌ (ze wzglêdu na inne wa¿ne wydarzenia) to byÌ mo¿e pierwotny temat zostanie przywrócony. Ale z doœwiadczenia na forum wiem, ¿e za ka¿dym razem ktoœ zak³ada nowy w¹tek przy pierwszej lepszej okazji. Zobacz inne w¹tki w tym dziale, ka¿de wa¿ne wydarzenie jest omawiane osobno. Chwa³a Ci za to, ¿e tak siê poœwiêci³eœ, robi³eœ capsy, niespa³eœ w nocy, ale nie rób tragedii ze zmiany tytu³u bo i nie ma ku temu powodów. Ostatni raz wiêc powtórzê, ze ten temat lepiej oddaje temat dyskusji. I tyle. Je¿eli masz dalsze w¹tpliwoœci to zapraszam na PW. -->
chlebo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 12:14

Post autor: chlebo »

od rana na TVN leci TVN24. ciekawe do kiedy? moÂże caÂły dzieĂą.

PS. Witam wszyskich na forum.
"wszystko mogę w tym który mnie umacnia"
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

chlebo pisze:od rana na TVN leci TVN24. ciekawe do kiedy? moÂże caÂły dzieĂą.

PS. Witam wszyskich na forum.
TVN24 leci na antenie TVN od godziny 11.00. Co bĂŞdzie dalej, nie wiadomo.

PS. RĂłwnieÂż CiĂŞ witam.
chlebo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 12:14

Post autor: chlebo »

redaktor pisze: TVN24 leci na antenie TVN od godziny 11.00. Co bĂŞdzie dalej, nie wiadomo.
eh... ju¿ wiadomo, teraz TVN rozpocz¹³ "Rozmowy w Toku". Ciekawe czy przed Faktami popo³udniowymi mo¿na siê jeszcze czegoœ spodziewaÌ.
"wszystko mogę w tym który mnie umacnia"
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Nikt nie ma capsĂłw z AnnÂą KalczyĂąskÂą??
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

TVN zanim Tadla zacznie dumnie recytowaĂŚ to co jest w gazetach i jechaĂŚ po TVP :evil: niech najpierw sie przyjÂży temu co sami puszczali vide boks
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To wkoĂącu od kiedy leciaÂł TVN24 na TVN. :? Od rana czy od 11 ?? :? Jak od rana to moÂże dlatego ze na TVN sa teleturnieje interaktywne... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak wyglÂąda dzisiejsza prasa.

Niby jest ÂżaÂłoba, ale ludzie (przynajmniej w Warszawie) zachowujÂą siĂŞ tak jak by jej nie byÂło. Prawda, Âże odwoÂłano wszystkie imprezy, ale ÂżaÂłobĂŞ raczej widaĂŚ po telewizji: zmienione loga i ramĂłwka brak reklam, po gazetach: zmienione loga i caÂła gazeta tylko o tragedii, i po radiu: specjalne wydania serwisĂłw i mniej energetyczna muzyka.

DziÂś pierwszy dzieĂą po feriach byÂłem w szkole. Na poczÂątku zjaĂŞĂŚ byÂła minuta cisza, a uczniowie mieli za zadanie do koĂąca ÂżaÂłoby przy dacie rysowaĂŚ czarny kir.


PS. Jak wyglÂądaÂł poranek na antenie TVN (bo byÂłem w szkole i nie wiem)?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości