MTV Networks

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Czy chesz końca działalności Vivy Polska?

Tak! Zdecydowanie
1
8%
Nie! Nigdy!
8
62%
Nie oglądam Vivy / Wszystko mi jedno
4
31%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Re: Viva/Viva Plus zniknĂŞÂły

Post autor: jott kott »

pawell pisze:
jott kott pisze:(...)Czy u kogoœ te¿ jeszcze wy³¹czono Vivê...?(...)
U mnie ju¿ dawno (mo¿e z miesi¹c temu) wy³¹czyli te dwie Vivy. :? W ich miejsce u mnie dali: zamiast VIVY - 4fun tv, a za VIVE Plus - ITV.

To widze, ze i tak jestem w calkiem komfortowej sytuacji - mam Vive Polska, MTV Polska, VH-1 Polska i 4fun.tv - a za dwie zdjĂŞte Vivy mam dostaĂŚ jeszcze coÂś dodatkowego (tak mi w Telewizji Kablowej powiedzieli) - ciekawe tylko co, bo te wszystkie telewizje muzyczne ktĂłre np. na Cyfrze+ sÂą, jakieÂś "Deluxe Music", "Hit Channel", "Video Italia" i inne takie, to szmira nieziemska jest, ani trochĂŞ siĂŞ do Vivy nie umywa :\
Szkoda, przyznam ¿e to dla mnie szok - interesujê siê muzyk¹ sporo czasu, Viva by³a ze mn¹ odk¹d zacz¹³em to robiÌ bardziej serio ('96-'97 rok), a tutaj nagle taka niemi³a niespodzianka, i jeszcze na dodatek nie wiadomo do koùca dlaczego (z tego co wiem Viacom kupi³o Vivê od Dietera Gornego ³adnych parê miesiêcy temu, bêdzie nawet z pó³ roku, wiêc czemu teraz wy³¹czaj¹? :()
pawell pisze:Ten pierwszy kanaÂł jeszcze moÂże byĂŚ :roll: , ale ten drugi nie. :x Tez jestem ciekawy dlaczego juÂż ich w Polsce nie ma. :uau:
itv ssie niemoÂżebnie, 4fun.tv dawaÂłoby nawet momentami radĂŞ, gdyby nie 3/4 ekranu zawalone tymi Âśmieciowatymi, pokemonowatymi "czatami", zza ktĂłrych widaĂŚ dosÂłownie maÂły wycinek wideoklipu... Ale i tak Viva Plus ze swoim "Get The Clip" rzÂądziÂła, chciaÂłbym mieĂŚ jÂą z powrotem :\

BTW: Ciekawe czy zakaz reemisji dotyczy wszystkich krajów poza ich rodzinnymi Niemcami, czy tylko wybranych (np. tych, które swoje lokalne oddzia³y telewizji maj¹ - pamiêtam, ¿e jak wesz³o MTV Polska to wy³¹czyli mi MTV Europe, ale zmiana by³a natychmiastowa, a polsk¹ Vivê ju¿ mam ³adnych parê lat)...

Nic nie rozumiem... :\ :mhm:

[ Dodano: Sob Kwi 01, 2006 10:07 am ]
redaktor pisze:
jott kott pisze:(...)Czy u kogoœ te¿ jeszcze wy³¹czono Vivê...?(...)
U mnie Viva i Viva Plus jak byÂły tak dalej sÂą.
khornik pisze:U mnie w Multimediach wy³¹czono VIVE PLUS i wlaczyli VH1 a VIVA niemiecka i ta polska zostaly.
No nie no, to ktoÂś tu robi mnie w bambuko w TKP PoznaĂą chyba...
A jakie sieci kablowe macie...?
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

khornik pisze:U mnie w Multimediach wy³¹czono VIVE PLUS i wlaczyli VH1 a VIVA niemiecka i ta polska zostaly.
Ja te¿ mam Multimedia, ale u mnie nie wy³¹czyli ¿adnej stacji. Wrêcz przeciwnie, jak w³¹czali VH1 i MTV Polska to pojawi³y siê one na nowych kana³ach.
mietelski
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 20
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 22:44

Post autor: mietelski »

A mi ta zmiana bardzo odpowiada, szczególnie, ¿e zamiast dwóch VIV w³¹czona dwa Jetixy Obrazek I to w najtaùszym pakiecie Obrazek
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

redaktor pisze:
khornik pisze:U mnie w Multimediach wy³¹czono VIVE PLUS i wlaczyli VH1 a VIVA niemiecka i ta polska zostaly.
Ja te¿ mam Multimedia, ale u mnie nie wy³¹czyli ¿adnej stacji. Wrêcz przeciwnie, jak w³¹czali VH1 i MTV Polska to pojawi³y siê one na nowych kana³ach.
To te¿ zale¿y od miejscowoœci. W ró¿nych miastach troche sie oferta ró¿ni. U mnie w Toruniu wy³¹czyli VIVE Plus. Ale mo¿e ten kana³ wróci bo w maju wy³¹czaj¹ u mnie Hallmark i podobno
w³aœnie w zamian za niego ma byÌ jakiœ muzyczny. A nie bed¹ to napewno 4fun.tv ani ITV bo ju¿ kiedyœ je mia³em i je wy³¹czyli.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

no i prawidlowo jetesmy w polsce gdzie powinno sie rozpowadzac polskie kanaly a nie jakies niemieckie szajse video
kawu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: środa 05 lip 2006, 19:17
Lokalizacja: Leszno

Post autor: kawu »

:/ u mnie nie ma Âżadnej vivy, jest tylko polska, z czego sie ciesze:) a zamiast vivy plus dali mi hallmark :/ bleee
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

A ja zamiast niemieckiego badziewia mam DW-TV i Viva Polska.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

MTVN|HD

Post autor: Greg Haus »

Od 15 września rusza nowy kanał muzyczny nadawany w HD czyli MTVN|HD. Kanał dostępny oczywiście w telewizji nowej generacji 'n'.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MTVN|HD

Post autor: pop »

Nazwa trochę myląca, bo chyba większości osób, które ją usłyszą kojarzy się z TVN a nie z Nickelodeon'em. Ale ogólnie mówiąc kanał jest fajny.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: MTVN|HD

Post autor: Kuba »

Ramówka kanału wygląda super, ale podobno jakość nadawania jest najgorszą w kategorii HD na rynku :/.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MTVN|HD

Post autor: pop »

Kuba pisze:(...) ale podobno jakość nadawania jest najgorszą w kategorii HD na rynku :/.
O, na pewno nie! :D Radzę włączyć TVS "HD". :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: MTVN|HD

Post autor: tetar »

TVS HD (nadawane w HD) jest tylko w kablu, a na Hot Bird w kiepskim SD (16/9) - umieszczenie oznaczenia HD na kanale SD jest przegieciem!

Co do samego MTV HD to emisja jest nierowna - sa materialy (teledyski) o roznej jakosci i trudno czasami zorientowac sie co jest "wyrazem plastycznym", a co slaba technicznie emisja. Sa tez materialy na poziomie - koncerty np. Robbie Williams (Live at the albert). Ogladalem na MTV HD i mam na blu-ray, tu jednak widac, ze z MTV obraz nie jest idealny - troche zbyt duzo pokombinowane w warstwie obrazu - brak szczegolowosci.
Ale ogolnie to kanal jest ok. HD, troche DD5.1 i przede wszystkim brak tych glupawych programow z normalnego MTV!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości