Superstacja

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Nie mog¹ siê z godnoœci¹ pogodziÌ z pora¿k¹. ¯a³osne. Biedni, pokrzywdzeni, zranieni - trzeba by³o wczeœniej pomyœleÌ i siê w³¹czyÌ w organizacjê. Miliony :devil: - dobre :lol:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Superstacja z milionami widzĂłw nie skÂłamaÂła. Zapewne chodziÂło im o to, Âże dzienny zasiĂŞg stacji (czyli osĂłb osĂłb majÂących z niÂą kontakt) wynosi kilka milionĂłw (bodajÂże w przypadku SS jest to ponad 3 miliony), wiĂŞc mogli uÂżyĂŚ stwierdzenia "miliony widzĂłw Superstacji".
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

MoÂże dostĂŞp do niej ma 3 miliony, ale to nie znaczy, Âże tyle osĂłb ich oglÂąda.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Superstacja ma zasiĂŞg techniczny wynoszÂący 4,5 miliona gospodarstw domowych - czyli w sumie dostĂŞp do niej ma ponad 13 milionĂłw PolakĂłw ! A zasiĂŞg dzienny wynosi wÂłaÂśnie ponad 3 miliony , ale to nie sÂą widzowie, ktĂłrzy oglÂądajÂą program w jednej chwili, tylko wszyscy widzowie, ktĂłrzy w danym dniu choĂŚ przez minutĂŞ oglÂądali SS.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A nawet jeÂśli oglÂądaÂłoby ich te miliony
ktos pisze:Âże miliony ich widzĂłw w Polsce i na Âświecei przez TVN nie obejrzÂą debaty !!!
Powinni jeszcze dodaĂŚ, Âże sÂą to tak wierni widzowie, Âże przez to, Âże w Superstacji nie ma debaty to oni wogĂłle jej nie obejrzÂą, bo nie oglÂądajÂą nic oprĂłcz Superstacji.
JeÂśli nie na Superstacji to na TVN24. JeÂśli nie na TVN24 to na TVP2.

[ Dodano: Sob PaÂź 13, 2007 10:06 am ]
Odk¹d Superstacja pojawi³a sie w ofercie Cyfry+, osoby przygotowuj¹ce program £apu-Capu, nie mog¹ narzekaÌ na brak materia³ów. Kana³ goœci w prawie ka¿dym wydaniu magazynu. Widzowie Canal+ mog¹ obejrzeÌ pomy³ki prezenterów Superstacji oraz wpadki spowodowane problemami technicznymi.

Zdarza siê, ¿e Superstacja pojawia siê kilkakrotnie w jednym odcinku programu. Kana³ przyÌmi³ nawet programy typu call-tv, które s³yn¹ z zabawnych sytuacji. Najczêstsze wpadki, jakie wy³apywane s¹ przez ekipê £apu-Capu, s¹ zwi¹zane z ³¹czeniami prowadz¹cego z reporterami terenowymi (prezenter nie s³yszy/nie widzi dziennikarza lub dziennikarz nie s³yszy prezentera).

ÂŁapu-Capu to codzienny program rozrywkowy, emitowany w Canal+, na ktĂłry skÂładajÂą siĂŞ najÂśmieszniejsze i najdziwniejsze fragmenty programĂłw, emitowanych na antenach najwiĂŞkszych telewizji w Polsce.
http://trendexpert.wordpress.com/category/superstacja/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Superstacja obraziÂła siĂŞ na wszystkich i skÂłada pozew przeciwko organizatorom debat :devil: :
Press pisze:Superstacja z³o¿y dziœ do s¹du pozew przeciwko telewizjom, które uniemo¿liwi³y jej transmisjê debat przedwyborczych: TVN 24, TVP i nale¿¹cemu do Grupy Polsat kana³owi informacyjnemu TV Biznes.
– WystĂŞpujĂŞ z pozwem, bo Superstacja utraciÂła widzĂłw, a co za tym idzie, poniosÂła straty materialne z powodu odsuniĂŞcia nas od transmisji debat – mĂłwi prezes Superstacji Ryszard Krajewski.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tylko, Âże te stacje organizowaÂły tĂŞ debatĂŞ. Nie ma Âżadnego obowiÂązku dopuszczenia Superstacji do organizowania tego programu. Oni sÂą chorzy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Marcin pisze:Tylko, Âże te stacje organizowaÂły tĂŞ debatĂŞ. Nie ma Âżadnego obowiÂązku dopuszczenia Superstacji do organizowania tego programu. Oni sÂą chorzy.
SÂą, sÂą. Biedni, pokrzywdzeni, widzĂłw stracili. Ale kasy na debaty wyÂłoÂżyĂŚ siĂŞ nie chciaÂło. Wielka szkoda, Âże nie odbieram Superstacji - przynajmniej miaÂłbym siĂŞ z czego ÂśmiaĂŚ 21 paÂździernika :devil:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z tego co wiem, to Superstacja chciaÂła siĂŞ doÂłoÂżyĂŚ. Tylko, Âże pozostaÂłe stacje wcale nie musiaÂły siĂŞ na to godziĂŚ. To tak jakby TVN tupaÂł, Âże TVP i Polsat nie chcÂą dopuÂściĂŚ go do wspĂłlnie realizowanego projektu. To niepowaÂżne.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Je¿eli czêœÌ SSTV (SuperStacja TV) nale¿y do Polsatu, to niech pan Solorz, najbogatszy cz³owiek w Polsce pójdzie na ca³oœÌ - niech da nowoczesne studio, dobrych dziennikarzy, za³atwi odpowiednich ludzi do dopracowania oprawy graficznej i czo³ówki, oraz dobry sprzêt ¿eby nie by³o problemów technicznych... teraz SSTV kojarzy mi siê z jak¹œ niskobud¿etow¹ telewizj¹, ale i tak nikt pod tym wzglêdem nie pobije TVP Info :devil:.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

r_r16 pisze:
Odk¹d Superstacja pojawi³a sie w ofercie Cyfry+, osoby przygotowuj¹ce program £apu-Capu, nie mog¹ narzekaÌ na brak materia³ów. Kana³ goœci w prawie ka¿dym wydaniu magazynu. Widzowie Canal+ mog¹ obejrzeÌ pomy³ki prezenterów Superstacji oraz wpadki spowodowane problemami technicznymi.
No wÂłaÂśnie! PostanowiÂłem zebraĂŚ kilka filmikĂłw z ''ÂŁapu - capu'': :)
1. Reporterka nie za bardzo wie o czym bĂŞdzie mĂłwiĂŚ
2. Nie wiedziaÂła, Âże jest na wizji
(tak swojÂą drogÂą to ta prezenterka ze studia w Warszawie ma bardzo podobny gÂłos do Marty Kuligowskiej :))
3. Reporteka przywitaÂła siĂŞ sama
4. GoœÌ do studia nie przyszed³
5. Do ilu razy sztuka?
6. Cisza moÂże ugotowaĂŚ
7. Bardzo oryginalna prognoza pogody

OczywiÂście tych wpadek moÂżna by mnoÂżyĂŚ! :)
Ich iloœÌ œwiadczy tylko o poziomie tej stacji, Super Stacji :spiewa:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Superstacja

Post autor: pop »

Dziś "Tea Time" współprowadzi Sandra Lewandowska...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

POpieram pisze:Dziś "Tea Time" współprowadzi Sandra Lewandowska...
Włączyłbym, ale szkoda mi czasu na oglądanie Superstacji :devil:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Superstacja

Post autor: piotrek888 »

Właśnie przerzucałem kanały i zobaczyłem ją i się zatrzymałem właśnie rozmawiała z P.Tymochowiczem i po tej rozmowie stwierdziłem, że jest głupsza niż myślałem i nie wie co się do nie mówi. Ona żąda przeprosin za to, że powiedział jej że trzyma swoje życie w tajemnicy :roll:
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Superstacja

Post autor: adner »

Na szczęście nie mam tego programu u siebie, bo mam n(jest na polsacie w drugim pokoju). Sama nazwa od razu świadczy o jego poziomie, jakby to rzeczywiście miało być "super" to by się tak nie nazywało. Ciekawe, kto to ogląda :/ chyba masochiści.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 33 gości