Superstacja

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Superstacja

Post autor: pop »

Dziś Andrzej Lepper zagościł w Superstacji jako współprowadzący "Superstudio". Przygotowano nawet specjalną czołówkę. :D Jeśli ktoś nie oglądał, niech żałuje. :lol2: Program był strasznie śmieszny i wesoły. Szkoda, że Lepper wcześniej nie wziął się za ten zawód - wszyscy byśmy na tym skorzystali. :spiewa:

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś go zobacze w tej roli. Nikt tak śmiesznie nie czyta z promtera. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wchodzę dziś od niepamiętnych czasów na stronę Superstacji i widzę taki oto komunikat:
Obrazek

Czyżby zaczynało im brakować ludzi? :devil:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Superstacja

Post autor: pop »

Nic w tym dziwnego. :uhh: Każda stacja poszukuje takich osób - nie każda pisze o tym na swoich oficjalnych stronach. Jeśli ktoś szuka(ł) pracy, to może powtwierdzić, że nietrudno natrafić na takie ogłoszenia. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie chodzi tu o poszukiwania wykwalifikowanych pracowników jak to jest w innych stacjach, ale najpierw o chęć ich wyszkolenia i dopiero zatrudnienia. Nie powiesz mi chyba, że nic w tym dziwnego i że jest to normalne zjawisko. :]
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Superstacja

Post autor: dynamitri »

To bardzo miło z ich strony, że ludzi szkolą. Większość pracodawców w mediach ma wywalone na tego typu sprawy i oczekuje nie wiadomo jak wielkiego doświadczenia nie mając w ogóle na względzie tego, że doświadczenie zdobyć trudno, bo każdy (co wiem z autopsji) oczekuje nie wiadomo czego na "dzień dobry" a oferty takie jak SuperStacja daje, można wyliczyć na połowie palców jednej ręki :?

Byłem w SuperStacji w Warszawie jak ten projekt jeszcze był w powijakach, bodaj 2 czy nawet 3 lata temu - rozmawiałem tam z jakąś babką (dyrektor programowa chyba), miałem napisać reportaż, kandydowałem na lokalnego reportera z Poznania, skąd pochodzę, ale całe to przedsięwzięcie wtedy nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia, tym bardziej że ich start dość długo się opóźniał i był okres w którym w ogóle nie było wiadomo czy jednak wystartują - no i w końcu wymaganych materiałów nie dostarczyłem a szansa na współpracę z nimi przepadła . Teraz żałuję, choć nie jest to może telewizja najwyższych lotów, to dają sobie radę całkiem nieźle :mhm:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Superstacja

Post autor: pop »

Dziś 60. dzień bojkotu Superstacji przez PiS:
Obrazek

A od niedawna "Dzień dobry Polsko" współprowadzi bardzo miła prezenterka, Weronika :D :
Obrazek Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Idol Polityczny

Post autor: Adrian ;P »

Wirtualnemedia: Superstacja wyemituje reality-show "Idol polityczny". Uczestnicy programu będą musieli wcielić się w rolę polskiego polityka. Ich wysiłki ocenią członkowie jury oraz widzowie.

Warunkiem zakwalifikowania się do formatu jest wypełnienie ankiety znajdującej się na stronie nadawcy oraz wzięcie udziału w jednym z trzech castingów, które odbędą się w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Nadawca do rozgrywki półfinałowej wyłoni setkę najciekawszych osób, która wygłosi przed jury wystąpienia sejmowe.

Finałowa dziesiątka weźmie z kolei udział w serii tematycznych odcinków programu, w trakcie których widzowie będą mogli oddawać na nich głosy. Każdy występ będzie komentowany przez jury, decydujący głos przypadnie jednak telewidzom. Po każdym z finałowych odcinków jeden z uczestników, który otrzymał najmniejszą ilość głosów od telewidzów, odpadnie z programu.

Do ścisłego finału przejdą 2 osoby, które otrzymają zaproszenie na "Dzień z&", czyli dzień z posłem/posłanką, w rolę której wcielą się przez cały czas trwania programu. Finaliści będą odpowiadać na te same pytania, które wcześniej zostaną zadane posłowi/posłance, którego naśladują. Polityk, którego naśladują i jury ocenią na ile prawdziwa jest ta kreacja. Zwycięzca formatu będzie miał możliwość prowadzenia / współprowadzenia programu telewizyjnego na antenie Superstacji.

"Idol polityczny" będzie emitowany od września w cyklu tygodniowym.


Pewnie Superstacja i tak skopie ten program :lol:
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Superstacja

Post autor: rex88 »

CZy mi się rano przywidziało, czy pogodę prowadziła Magda Michniak?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ten filmik powoli zaczyna podbijać Internet:
http://www.youtube.com/watch?v=FybPdq0y ... r_embedded

:lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Superstacja

Post autor: epsztajnek »

Nie tylko Jakub odszedł z TVN24 :)

Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Superstacja

Post autor: piotrek888 »

epsztajnek pisze:Nie tylko Jakub odszedł z TVN24 :)

Obrazek

To chyba zbieżność nazwisk, bo wczoraj widziałem go w TVN24 :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Superstacja

Post autor: epsztajnek »

piotrek888 pisze:To chyba zbieżność nazwisk
Liczyłem się z tym, ale pomyślałem, że , po pierwsze , materiał ze Śląska ( czyli by pasowało ) , po drugie kombinacja Arkadiusz+Loska jest znacznie bardziej unikalna, niż, powiedzmy Katarzyna+Kowalska :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ale z TVN24 do Superstacji?! Eeeee... :>
tomeczek1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 20:51

Re: Superstacja

Post autor: tomeczek1985 »

szkoda że tak mało o Pani Magdzie,praktycznie codziennie prowadzi pogode w Super Stacji
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Superstacja

Post autor: Camilo »

Mariusz Gzyl, znany niegdyś z niepokornego duetu z Kubą Wątłym w Superstacji, został dziennikarzem Polskiego Radia 24. Tak przy okazji, bardzo polecam tę rozgłośnię, ma dosyć prostą formułę a zaczyna rosnąć w siłę. W odróżnieniu od TOK FM, które staje się coraz bardziej zmanierowane, nużące i zachłyśnięte własnym sukcesem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości