Analizujemy różne stacje telewizyjne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

mietelski pisze:Michal, jak Ty to wszystko tak dokÂładnie pamietasz :?: :wink:
Ja dorzucĂŞ do tego jeszcze zdjĂŞcia "Paszportu", ktĂłry udaÂło mi siĂŞ ocaliĂŚ
Pamiêtam, bo gra³em, ale pewne rzeczy ju¿ siê zatar³y. Jak widaÌ tygodni nie by³o 20, ale 16 i liczby zbiera³o siê do soboty, a nie do pi¹tku jak pisa³em wczeœniej. Te¿ mia³em schowane na pami¹tkê te paszporty (jeden, bo wygrany trzeba by³o zdaje siê oddaÌ) i dwie ksi¹¿eczki, ale nie mogê ich oczywiœcie znaleŸÌ. A mo¿e wyrzuci³em?
mietelski pisze: OkÂładka:
Strony do zbierania numerkĂłw:
Obrazek
WidaÌ zbiera³eœ intensywnie. :D A jeœli chodzi o mnie to przez pierwsze tygodnie zbiera³em wszystkie liczby, ogl¹da³em te durnowate seriale, ale potem zaczê³o mnie ju¿ to nudziÌ i powoli zaczyna³em pasowaÌ. A wygra³em w pierwszym tygodniu, w którym mia³em pierwsze dziury :!: Brakowa³o mi chyba dwóch numerów. Musia³em iœÌ do kumpla, którego mama by³a wytrwa³a, i wysêpiÌ te numery. Trochê mi by³o wtedy g³upio ;)

mietelski pisze: I to, co mnie zawsze najbardziej w tym ÂśmieszyÂło - ustaw Polsat na 1. kanale w swoim telewizorze (do tej pory nie wiem, po co?):
To chyba te¿ by³ warunek uczestnictwa w konkursie. Nikt tego nie sprawdzi³, ale na wszelki wypadek mia³em Polsat na kanale numer 1 zamiast Jedynki i bardzo trudno by³o mi sie przyzwyczaiÌ, bo w koùcu by³a obawa, ¿e mo¿e ktoœ przyjœÌ któregoœ dnia i nagrodê odebraÌ gdyby nie by³o Polsatu na jedynce. Dopiero jak wróci³em z wycieczki powróci³em do dawnego uk³adu. ;)
mietelski pisze: SwojÂą drogÂą, to nie wiem, czy teÂż kiedys czegoÂś tam nie wygraÂłem, bo nigdy nie ÂśledziÂłem losowania tych numerĂłw. Jedynie zbieraÂłem te litery do konkursu dla dzieci, ale nie udaÂło mi siĂŞ jakoÂś dotrwaĂŚ do koĂąca.
Ja chyba teÂż wysÂłaÂłem ten dzieciĂŞcy. A prawdopodobieĂąstwo wygranej byÂło niewielkie, no ale gdzie jest duÂże...? W koĂącu ktoÂś musiaÂł te nagrody wygrywaĂŚ. Tutaj ewidentnie musiaÂło zadecydowaĂŚ szczĂŞÂście, bo nikt niczego nie ustawiaÂł. MusiaÂły siĂŞ tylko uÂłoÂżyĂŚ wÂłaÂściwe piÂłeczki. Jak to w Lotto.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

O no to widzê, ¿e macie jeszcze te ksi¹¿eczki. No w sumie ja te¿ GDZIEŒ mam ale trzeba by by³o poszukaÌ.
No i nie sÂądziÂłem, Âże ktoÂś w tym moÂże wygraĂŚ... myÂślaÂłem, po prostu Âże tym chcÂą zachĂŞciĂŚ ludzi do oglÂądania Polsatu...

PamiĂŞtam, Âże kiedyÂś moÂżna byÂło zdobyĂŚ koszulki z polsatu i pamiĂŞtam dwie wersje - "Polsat bawi" i "Polsat wzrusza" - na obu narysowane sÂłoĂące polsatu, ktĂłre albo jest zadowolone albo pÂłacze. Nie wiem skÂąd je wszyscy brali - z tych paszportĂłw ? ByÂły teÂż niebieskie plecaki z logiem Polsatu, teÂż nie wiem skÂąd one byÂły, aczkolwiek jeden taki w domu gdzieÂś mam, ale nie wiem skÂąd moja rodzina go zdobyÂła.
Obrazek
A co do ustawiania Polsatu na kanale pierwszym to ja to uznaÂłem za absurd i nigdy tego nie zrobiÂłem. Ale coÂś z tego pozostaÂło do dziÂś - bo na platformie cyfrowego Polsatu - wÂłaÂśnie Polsat jest na pierwszej pozycji :) choĂŚ raczej nie mogÂło by byĂŚ inaczej ;)
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości