Kanał komediowy

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

KanaÂł komediowy

Post autor: a-j-p »

Z dwa lata temu byÂł projekt utworzenia w polsce kanaÂłu COMEDY 1 , miaÂł on ruszyĂŚ w 2004 roku.
Czy ktos wie dlaczego nie ruszyÂł?
I czy w ogole doczekamy sie w naszym kraju kanaÂłu komediowego na miare COMEDY CENTRAL ??? bo tego akurat brakuje.

Od moderatora: Nie pisz proszĂŞ nazw tematĂłw drukowanymi literami.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kanaÂł komediowy

Post autor: salladyn »

To ja tylko przypomnĂŞ Âże istniaÂł juÂż w Polsce kanaÂł komediowy - POLSAT KOMEDIA.Jednak nic fajnego nie nadawaÂł.Non stop seriĂŞ filmĂłw z Âżandarmem ktĂłre owszem byÂły Âśmieszne.Problem w tym Âże powtarzali je non stop i nie byÂło nowych filmĂłw i projekt upadÂł.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

By³ kiedyœ jeden kana³ komdiowy... "Komedia" siê nazywa³ i nale¿a³ do Polsatu. By³y jeszcze kana³y takie jak "Ona", "On", "Smyk" (póŸniej "Junior" - albo na odwrót), "Info Dokument", "Teleuniwersytet" i "Relaks".

KanaÂły tak wspaniaÂłe jak same ich nazwy. Po kolei odpadaÂły, aÂż w koĂącu zostaÂło z nich jedno wielkie zero.

ByÌ mo¿e bêdzie ten kana³ Comedy1 w Polsce, a byÌ mo¿e nie. Wiele telewizji ju¿ mia³o byÌ, a ich nie ma, jak np. stacja teleturniejowa Pijanowskiego. TV Fortuna chyba... s³uch o niej zagin¹³.

KanaÂł z komediami by siĂŞ przydaÂł, bo za duÂżo w telewizjach strachu, mroku i tragedii. :]
:)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kanaÂł komediowy

Post autor: salladyn »

szymcio9 pisze:ByÂł kiedyÂś jeden kanaÂł komdiowy... "Komedia" siĂŞ nazywaÂł i naleÂżaÂł do Polsatu.
No wÂłaÂśnie o tym pisaÂłem w poprzednim poÂście. :D :twisted:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Wiem, ale jak ja zacz¹³em pisaÌ swoj¹ odpowiedŸ to Twojej jeszcze nie by³o.

A gdy ju¿ doda³em swojego posta i zobaczy³em Twojego, to uzna³em, ¿e... jednak mojej wypowiedzi nie skasujê. Ale je¿eli czujesz siê zdenerwowany/dotkniêty tym, ¿e podalem t¹ informacjê 3 minuty po Tobie, to poproœ moderatora, ¿eby moj¹ odpowiednio wyedytowa³. Mi to bez ró¿nicy. ;d
:)
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

To ja tylko przypomnĂŞ Âże istniaÂł juÂż w Polsce kanaÂł komediowy - POLSAT KOMEDIA
Wiesz kanaÂły tematyczne Polsatu to jedno wielkie dno.
Wiem ,ze byl kiedys ten kanal ale bez przesady - ten projekt byl kompletnie nie przemyslany.
wiec prosze :lol: nie przyrownuj tego kanalu do prawdziwego kanalu komediowego :lol:
to jest tak jakby prownywac kanal informacyjny z beznadziejnym tvp3.
Radziawa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 21:41
Lokalizacja: East Coast

Post autor: Radziawa »

"Comedy Central bĂŞdzie pierwszym w Polsce kanaÂłem komediowym. NaleÂży do amerykaĂąskiej grupy mediowej Viacom. W ofercie programowej znajdÂą siĂŞ najpopularniejsze amerykaĂąskie i europejskie seriale i programy komediowe. Comedy Central to nie tylko Âświatowe hity, ale takÂże lokalne produkcje, z udziaÂłem rodzimych komikĂłw i kabaretĂłw. RamĂłwka stacji bĂŞdzie caÂłkowicie oryginalna i przygotowana pod kÂątem poczucia humoru polskiego widza."

wzialem to z praca.gazeta.pl

A wiec bedziemy mieli ubaw, czy po pachy to sie okaze.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Poczucie humoru polskiego widza...ju¿ siê bojê. :shock: Najpierw trzeba bêdzie okreœliÌ 'humor' i jego 'poczucie',a potem sprecyzowaÌ wyra¿enie 'polski widz'.Ka¿dy z nas ma swoje wymagania i ró¿nie trawi ró¿ny typ humoru - zacznijmy od tego... :neutral:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Radziawa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 21:41
Lokalizacja: East Coast

Post autor: Radziawa »

Wydaje mi sie, ze wrzuca w wiekszosci komedie amerykanskie, ktore sa smieszne dla duzej czesci naszego spoleczenstwa, w koncu jestesmy 51 stanem ameryki.
Do tego pojda kabarety z puli PAKI, troche starych a'la Kon Polski czy Kryszak, pewnie z archiwum. No i oczywiscie pare wlasnych programow wyprodukuja.
Podsumowujac, zakres jest szeroki, wiec i widowania znajdzie cos odpowiedniego dla siebie.
Wazne zeby mieli dobre wejscie i nie potraktowali nas jak kraj trzeciego swiata. W koncu scene kabaretowa mamy rozwinieta jak malo ktory kraj w tej czesci europy, wiec gusta sa okreslone. Po prostu mamy swoje przyzwyczajenia.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Oby byÂło jak najwiĂŞcej kabaretĂłw, ale porzÂądnych, a nie jakichÂś szmir i juÂż takich przejedzonych :roll:
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

A kiedy ten kanal mialby ruszyc?i z tego co sie dowiedzialem to chyba MTV ma byc odpowiedzialen za ten kanal
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Comedy Central rusza 18 paÂździernika (kilka dni temu takowy news pojawiÂł sie na stronie press.pl)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

nie jestem na biezaco bo dopiero wrocilem z egiptu.
a na dodatek brat mi sformatowal dyskl i stracilem linki do stron z newsami medialnuymi.
i wiem tylko to co jest na medialink.pl oraz na wirtualnych mediach
Radziawa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 21:41
Lokalizacja: East Coast

Post autor: Radziawa »

a-j-p pisze:A kiedy ten kanal mialby ruszyc?i z tego co sie dowiedzialem to chyba MTV ma byc odpowiedzialen za ten kanal
W jakim sensie odpowiedzialne za ten kanal?

MTV nalezy do tego samego koncernu Viacom i na pewno beda ze soba wspolpracowac jednak to dwa rozne tematycznie kanaly.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości