A tego... to nigdy nie obejrzę!

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

A tego... to nigdy nie obejrzĂŞ!

Post autor: szym »

Tak sobie wszyscy dyskutujemy, polecamy ró¿ne programy w róznych kana³ach... a ja odwracam sytuacjê i pytam: Którego z popularnych programów/seriali nigdy nie wiedzieliœcie w ca³oœci? Zaznaczam, ¿e nie chodzi mi o jakieœ tam mniejsze cykle na Club czy Discovery.

MoÂże to byĂŚ ciekawy wÂątek, pod warunkiem, Âże kaÂżdy napisze coÂś wiĂŞcej poza wymienieniem takiej pozycji ;)

No wiêc ja, szym nigdy w ¿yciu nie widzia³em ca³oœci hitu nad hitami, laureata trzech Telekamer, uwielbianego przez 11 milionów Polaków... serialu "M jak mi³oœÌ"!

Taaak, i jestem z tego dumny ;P Rzecz jasna próbowa³em to obejrzeÌ, ale tylko tak informacyjnie, i jedyne co z tej próby pamiêtam to jakieœ trzaski w g³osie i doœÌ œredni¹ grê aktorów. Pod kategoriê "Seriale, których nie widzia³em" podpinam jeszcze "Samo ¿ycie", które te¿ jest jako-tako popularne, ale mi zupe³nie obce. Poza tym te wszystkie "Pierwsze mi³oœci", "Kochaj mnie, ach kochaj", "Na dobre i na z³e"... duuu¿o by wymieniaÌ. Generalnie to wszystkie polskie oprócz "Kryminalnych" i... "Magdy M." ( :rozglada: ). "Na Wspólnej" te¿ ju¿ od dawna nie ogl¹dam, ha ha ;] W ¿yciu obejrza³em mo¿e 2 odcinki "W11", "Detekywów" i "Sêdziiii Anki Marii".

No i drugi wielki hit, którego nie podziwiam to "Taniec z gwiazdami". Akurat TEN taniec troche mnie odstrasza, jedynie co tam jest ciekawe to moment przyznawania punktów, a ¿e taki moment trwa moment, no to dziêki. Nie ma sensu ogl¹daÌ. Lubiê Kasiê Skrzyneck¹, ale nie jest dla mnie a¿ tak cenna, ¿ebym patrza³ na ni¹ kosztem moich nerwów. A i dziwiê siê trochê Hubertowi Urbaùskiemu, ¿e poszed³ na wystêpy w tym Taùcu... Dziœ przez przypadek w³¹czy³em telewizor na TVN, jeszcze obraz siê nie pojawi³ a us³ysza³em g³os pana U. przypominaj¹cy jêki zachwyconego kolorowank¹ piêciolatka. No cóz, wola³em go w Milionerach, tutaj gra tak¹ trochê blondynê z kawa³u.

Z programĂłw, ktĂłre oglÂądam sporadycznie, ale bardzo mnie one denerwujÂą to "Gra w ciemno" i "Grasz czy nie grasz". Te teleturnieje to dla mnie tortura emocjonalna... szczegĂłlnie ten pierwszy - strasznie mnie irytuje, jak ktoÂś kto ma w tych kopertach 100 tysiĂŞcy wychodzi zadowolony z dwoma. Ibisz jest cwany, a przy tym maÂło sympatyczny.

To tyle, z tych hitĂłw ktĂłrych nie oglÂądam, ktĂłre dla wielu sÂą WIELKIE, a dla mnie nie. Wasza kolej, prosze niech ktoÂś odpowie... :aniol:
...a jak mi siĂŞ coÂś przypomni - to dopiszĂŞ.
Ostatnio zmieniony piątek 09 cze 2006, 14:14 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Hmm, Szymcio jest jak widaÌ nieprzeciêtny. To co kochaj¹ miliony, on odtr¹ca. No có¿, dla mnie Taniec z Gwiazdami jest przyjemnoœci¹ i to wielk¹. Hubert i Kaœka s¹ sympatyczni, poziom taùca jest bardzo wysoki, i to nie dlatego, ¿e tak powiedzia³ Wodecki, czy prowadz¹cy, ale sam to jestem w stanie uchwyciÌ. Orkiestra jest zadziwiaj¹ca. Tak trudny do znalezienia wœród bia³ych g³os murzynki np. Tiny Turner oddaje tylko Anastasia i orkiestra Taùca z gwiazdami. Odsy³am tutaj do drugiego odcinka. Ponadto utwory w ich wykonaniu brzmi¹ tak piêknie, ¿e mo¿e nawet "przebój" Mandaryny nadawa³by siê do s³uchania.
Co natomiast jest szkodliwe dla ludzkiego umysÂłu ? : "ÂŚwiĂŞta Wojna" (jeÂśli ktoÂś nie wie o co chodzi to przypominam: Bercik i Andzia) ; Big Brother, Bar, Dwa ÂŚwiaty i inne reality; Klan; Plebania; ZÂłotopolscy; Familiada;
No i nie da siĂŞ oglÂądaĂŚ reklam proszkĂłw do prania i ogĂłlnie wszystkiego co prowadzi Mr. Biala Skarpetka (czyt. Haizer);
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja choÌ zawsze staram siê zobaczyÌ w ca³oœci jeden odcinek ¿eby oceniÌ czy fajnie lub g³upie czy warto ogl¹daÌ lub nie. :P No ale wiele programów nie ogl¹da³em g³ówie z TVP i polszmatu. Wiêc z tej pierwszej telewizji (razem wszystkich wziêtych): "Burza mózgów" - ten teleturniej jest okropny :D , "Œwiêta wojna" - jeszcze bardziej g³upszego serialu nie widzia³em :/ , ¿adnego z tych festiwali (Opole czy Sopot), biesiad na TVP2 :lol: , "Z³otopolskich", "Egzamin z ¿ycia" itp. itd. tutaj naprawde prawie ca³¹ ramówkê musia³ bym wypisaÌ. :lol: ;) A w polszmacie te¿ ich troche jest: "Samo ¿cie" - tego serialu chyba nawet nie oglada³em przez 10 min, "Pierwsza Mi³oœÌ", no i ich festiwalu te¿ :roll: , Klinika samotnych serc", i by³ te¿ jakiœ anio³ tego tez nigdy ca³ego nie widzia³em. :roll: I jeszcze "Interwencji" i "Kochaj mnie, kochaj"... :roll:

A z pozycji TVN caÂłoÂści nie widziaÂłem: "Maratonu uÂśmiechu", "Zielone drzwi", teleturniejĂłw interaktywnych... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Z programĂłw polsatu nie obejrzaÂłem niczego oprĂłcz WydarzeĂą, Eureko, programu Tomasza Lisa i Rodziny ZastĂŞpczej. W TVP1 naprawdĂŞ prĂłbowaÂłem obejrzeĂŚ ModĂŞ na Sukces, ale nie udaÂło siĂŞ. :devil: AÂż dziw, czemu moja babcia to oglÂąda. :lol: Nigdy tam nie obejrzaÂłem Klanu. (A, znalazÂłem tu coÂś na temat Klanu tutaj . To test o cioci Stasi.) Na TVP2 wymiata Egzamin z ÂŻycia, TelePRLe, Europa da siĂŞ lubiĂŚ, Kocham Kino, Kabaret Moralnego niepokoju, wszystkie kabarety razem wziĂŞte, MĂłj pierwszy raz. Na TVNie nie obejrzaÂłem nigdy Ciao Darwin, We Dwoje, Chwila Prawdy, Dla Ciebie Wszystko, Wybacz Mi i jakiegoÂś miÂłosnego show. JeÂżeli chodzi o pierwsze cztery, to po prostu nie lubiĂŞ prezenterĂłw. JeÂżeli chodzi o dwa pozostaÂłe to byÂły to programy o niskim, ÂżenujÂąco niskim poziomie.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Hehe fajny temat :D

moÂże najpierw wymienie produkcje tvnowe, ktĂłre widziaÂłam raz, ale nie caÂłe:
-Taniec z gwiazdami- wytrzyma³am pó³ odcinka. To i tak du¿o. Nie lubiê ogl¹daÌ taùców a ju¿ na pewno nie taùców gwiazd i s³uchaÌ ich zapewnieù, ¿e przysz³y do programu wy³¹cznie z mi³oœci do taùca, a nie z chêci ratowania swojej gasn¹cej popularnoœci.
- W11 i Detektywi, docu crime gatunek ktĂłrego nie rozumiem. SiermiĂŞÂżna gra aktorĂłw. Prowizorka, jak dla mnie.
- Milionerzy, szkoda s³ów na krytykê :D
- Ciao Darwin j.w.
- Niania. Uwielbiam NianiĂŞ pierwowzĂłr, amerykaĂąski. W tej polskiej nic mi nie pasuje, obsada ok, ale caÂła reszta nijak ma siĂŞ do polskiej rzeczywistoÂści. To mnie wkurza i dlatego nie oglÂądam.

Na Polsacie Âłatwiej wymieniĂŚ co oglÂądam, wiĂŞc sÂą to Wydarzenia, WojewĂłdzki, Lis, a od niedawna Gotowe na wszystko i czasami coÂś fajnego jak trafiĂŞ przypadkiem, np RodzinĂŞ zastĂŞpczÂą.

TVP. NienawidzĂŞ Sprawy dla reportera. Za duÂżo krzykĂłw i generalnie pyskĂłwka odbywa siĂŞ w jednÂą stronĂŞ. ProwadzÂąca stronnicza. Poziom obiektywizmu tv Trwam.

Biesiady z TorbickÂą jako prowadzÂąca <rzygi>

Absolutny krĂłl kiczu w tv publicznej-dla mnie- to serial Plebania. ÂŻenujÂące dialogi i tematy. Oderwany od Âżycia, dorĂłwnuje mu juÂż Klan. :devil:

Nie podobajÂą mi siĂŞ teÂż Âżadne popÂłuczyny po Big Brotherze, w stylu Baru, DwĂłch ÂświatĂłw, etc.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Tragedie polskiej TV.

Post autor: salladyn »

"Burza Mózgów" TVP2 - ogl¹danie tego programu boli.Te teksty :Jestem g³êboko przekonana ¿e prawid³ow¹ odpowiedzi¹ jest odpowiedŸ C. :hmm: Wytrzyma³em: 4 minuty.

"Pensjonat pod Ró¿¹" POLSAT - nie wiem nawet czy on dalej jest nadawany.Ogl¹dn¹³em pierwsze 3 minuty.Potem zaostrzy³y siê u mnie objawy torsjii ¿o³¹dkowych.Wytrzyma³em: 3 minuty.

"Warto rozmawiaĂŚ" TVP2 -nie wiem czy Rydzyk nie jest bardziej obiektywny od Jana Pospieszalskiego.OglÂądaÂłem tylko odcinek z KazimierÂą SzczukÂą.WytrzymaÂłem: raz.

"Herbatka u Tadka" TVP2 -Nie do przeÂłkniĂŞcia.Nie wiem w ktĂłrym momencie on Âżartuje.Ani Âśmieszne, ani zabawne.Dno.WytrzymaÂłem :5 minut.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

A jak ja bym wymieniaÂł programy, ktĂłrych nigdy nieoglÂądaÂłem i niebĂŞdĂŞ oglÂądaÂł to bym chyba caÂłe ramĂłwki telewizyjne wymieniaÂł :D , no z nielicznymi wyjÂątkami. :D :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

no có¿...mia³em siê ju¿ kiedyœ wypowiedzieÌ ale jakoœ tak zesz³o :devil: wiêc robiê to teraz. Otó¿...co nie lubiê ?? Hmmm...wiele rzeczy a przedewszystkim wszystkich tych seriali ze s³onecznej telewizji czy to polskie czy zagraniczne... :hyh:

Co potem: Bar ciekawy by³ tylko w pierwszej edycji (jako nowoœÌ) potem kolejne odcinki to ju¿ id¹c za s³owami naszych polityków "odgrzewane kotlety" :devil:

Nastêpnie - g³ównie patrzê tylko na og³oszenie wyników - za "Taùcem z Gwiazdami" nie przepadam :P

W TVN z pozycji jak ja to nazywam "krĂłtkich" to na nie jestem dla "Agencji" natomiast bardzo podoba mi W11 i nie mogĂŞ siĂŞ zgodziĂŚ, Âże to prowizorka. DetektywĂłw oglÂądam z mniejszÂą ciekawoÂściÂą bo zastanawiam siĂŞ i sÂądzĂŞ, Âże W11 by wystarczyÂło :D

W Polsacie jeszcze zdecydowanie odpada WojewĂłdzki - dla mnie tego programu dawno mogÂłoby juÂż nie byĂŚ.

To byÂłoby chyba tyle - jak sobie coÂś przypomnĂŞ to napiszĂŞ :P

aha...wiêkszoœÌ krytykuje Klan, Plebaniê, M jak Mi³oœÌ...tylko sk¹d siê bior¹ te miliony, które to ogl¹daj¹ ?? Czy¿by prawie niejednokrotnie 10 milionów Polaków ogl¹da³o kicz. Sam nie ogl¹dam tego na³ogowo ale od czasu do czasu lubiê sobie popatrzeÌ na te seriale, które czasem (mo¿e za wyj¹tkiem trochê oderwanego od zycia M jak Mi³oœÌ, myœlê tu o Klanie czy Plebanii) pokazuj¹ w ciekawym swietle nasze szare, codzienne ¿ycie.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:(...)Nastêpnie - g³ównie patrzê tylko na og³oszenie wyników - za "Taùcem z Gwiazdami" nie przepadam :P (...)
Gdyby Kinga Rusin taĂączyÂła w tym programie to byÂś chyba byÂł najwierniejszym fanem tego programu :> :P :D i byÂś wzroku nie odklejaÂł od ekranu - no moze w przerwach reklamowych i jak taĂączyÂły by inne pary... :P :)
TVN_FAN pisze:aha...wiêkszoœÌ krytykuje Klan, Plebaniê, M jak Mi³oœÌ...tylko sk¹d siê bior¹ te miliony, które to ogl¹daj¹ ?? Czy¿by prawie niejednokrotnie 10 milionów Polaków ogl¹da³o kicz. Sam nie ogl¹dam tego na³ogowo ale od czasu do czasu lubiê sobie popatrzeÌ na te seriale, które czasem (mo¿e za wyj¹tkiem trochê oderwanego od zycia M jak Mi³oœÌ, myœlê tu o Klanie czy Plebanii) pokazuj¹ w ciekawym swietle nasze szare, codzienne ¿ycie.
No na "M jak Mi³oœÌ" jeszcze jakoœ da siê popatrzeÌ, ale na "Klan i "Plebaniê" ju¿ nie. Jak dla mnie ten drugi serial jest poprostu bez sensu i nic ciekawego w nim siê nie dzieje tak jak w "Klanie". :? Dziwni mnie ze to ogl¹da ok. 5 mln. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

TVP1 : Klan, Plebania, Miasto marzeù(na szczêœcie ju¿ nie leci ale to by³ jeden z najgorszych programów TVP ostatnich lat - podobnie jak w przypadku "Za³ó¿ siê" nieco dziwne te zasady).
TVP2 : Z³otopolscy, Familiada, ballady, Za³ó¿ siê
Polsat : Daleko od noszy, Kochaj mnie kochaj, Pierwsza mi³oœÌ,
TVN : nieobecny juÂż Ciao Darwin, Nie do wiary, Barwy grzechu (bleee),filmy z cyklu Prawdziwe Historie (na szczĂŞÂście juÂż niedÂługo Wielkie Ucieczki)

[ Dodano: Pon Mar 27, 2006 5:37 pm ]
ZapomniaÂłem jeszcze o niezwykle prorzÂądowym "Warto rozmawiaĂŚ" na TVP2
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

jak widze ten glupi teleturnij na polsacie jak on tam mial Va bank o ni no nie moge a zreszta chyba wszystko to co prowadizibisz w wszystki teleturniej wymyslane na kolanie nie nadaja sie dla ludzekiego oka
madzena121
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2006, 19:33

Post autor: madzena121 »

ja nigdy sie nie przelamie do ogladania progr AGENCJA... sama reklama tego progr mnie denerwuje:).. natomiast SEDZIA ANNA MARIA mnie tak wynudzila ze po 15mint zasnelam i zmarnowalam pol popoludnia spiac:) ... dalej hmm no to moze serial MAGDA M- dosc nudny a ze nie przepadam za ta aktorka to nie ogladam .razni mnie jej styl gry,, w wiekszosci filmow jest taka sama..bezpolciowa:) ... no to tyle co dziala mi na nerwy reszta jakos strawie mniej lub bardziej:) ...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Z programĂłw TVN:
:arrow: SĂŞdzia AMW- zbyt sztuczna gra aktorĂłw
:arrow: Detektywi - patrz wyzej
:arrow: AGENCJA - nigdy nie ogladalem i nie mam zamiaru
:arrow: interaktywne teleturnieje
Z innych stacji:
:arrow: Burza mĂłzgĂłw
:arrow: Kochaj mnie kochaj
:arrow: Show!Time- tragiczni jurorzy
:arrow: dretwe seriale TVP 1 i TVP 2
i............ bezkonkurencyjny zwyciĂŞzca:
ZA£Ó¯ SIÊ
drêtwoœÌ, zla dykcja i kicz w jednym to za duzo
leviathan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 07 cze 2006, 15:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: leviathan »

M jak mi³oœÌ to najgorszy gniot w historii telewizji polskiej od lat. Jak siê patrzy na wyniki ogl¹dalnoœci to naprawdê mo¿na siê zdziwiÌ w jakim por¹banym kraju ¿yjemy. Serial leci ju¿ parê lat, a "aktorzy" jak byli sztywni na pocz¹tku tak im zosta³o do tej pory. Po prostu ¿enada. I jeszcze katuj¹ cz³owieka 3 razy dziennie tym œcierwem :evil:
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

Ja rowniez nigdy nie obejrzalem calego odcinka "M jak milosc",nie lubie tego serialu.A na TVN-ie nie ogladam niczego,czasami obejrzalem "Tajemnice Smallville" a po za tym nie ma tam nic ciekawego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości