A tego... to nigdy nie obejrzę!

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

leviathan pisze:M jak mi³oœÌ to najgorszy gniot w historii telewizji polskiej od lat. Jak siê patrzy na wyniki ogl¹dalnoœci to naprawdê mo¿na siê zdziwiÌ w jakim por¹banym kraju ¿yjemy. Serial leci ju¿ parê lat, a "aktorzy" jak byli sztywni na pocz¹tku tak im zosta³o do tej pory. Po prostu ¿enada. I jeszcze katuj¹ cz³owieka 3 razy dziennie tym œcierwem :evil:
Po pierwsze: jakie 3 razy?
Po drugie: nie chcesz- nie oglÂądaj
Po trzecie: moim zdaniem aktorzy troche sie rozkrĂŞcili ostatnio, szczegĂłlnie bliÂźniaki.
Po czwarte: oglÂądam jeden odcinek w miesiÂącu, Âżeby nie byÂło, Âże jestem fanem tego serialu
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

A ja ogladam "M jak mi³oœÌ" prawie zawsze i uwa¿am, ¿e jest to najlepszy polski serial! Jedyny jaki warto ogladaÌ z poœród rodzimych produkcji bo np takie "Na dobre i na z³e" to fabu³¹ bardziej przypomina brazylijsk¹ telenowelê. :evil:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Okropne, ochydne, denne, nudne, przewidywalne, niestrawne.Ten co pisze scenariusz do tego serialu, powinien wyÂświadczyĂŚ przysÂługĂŞ Âświatu i skoczyĂŚ z samolotu ... bez spadochronu :roll: Nie mam nic przeciwko temu Âżeby takie seriale byÂły.Tylko nie w tv publicznej za ktĂłrÂą trzeba pÂłaciĂŚ :x TVP powinna realizowaĂŚ misjĂŞ a nie rozwijaĂŚ komercjĂŞ :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

M jak mdÂłoÂści

Post autor: Marcin »

Ach! Powinnam przewidzieĂŚ ten wypadek i nie puÂściĂŚ ÂŁukasza na ten obĂłz! To wszystko moja wina!

SĂŞdzia Anna Maria... eee... sĂŞdzia Marta Mostowiak przyprawia mnie o mdÂłoÂści! :? Tego siĂŞ normalnie oglÂądaĂŚ nie da! :devil:

To samo MaÂłgosia... :uhh: Blee... :uhh: ByÂła z jakimÂś ÂŁagodÂą, potem miaÂła romans z pisarzem, z tamtym siĂŞ rozwiodÂła i wyszÂła za Steffena, ale rzuciÂła go - wÂłaÂściwie to nikt nie wie czemu - i teraz jest z gejem, chociaÂż mĂłwi, Âże nie jest. :devil: A w miĂŞdzy czasie miaÂła romans z wykÂładowcÂą swoim. :devil: ÂŻenada! :devil:

A najlepsza by³a œmierÌ Zduùskiego! Umar³, a nastêpny odcinek by³ ju¿ w serialu miesi¹c póŸniej. :lol: Do dzisiaj Marysia rozpacza! :? Nawet Igor krócej rozpacza³! :devil: Rozumiem, ¿e to serial interaktywny i widzowie sami maj¹ sobie wymyœliÌ co wydarzy³o siê w serialu w ci¹gu miesi¹ca. :hyh:

BÂłazenada, absurd i obciach. :neutral: Wszyscy mĂłwiÂą, Âże ten serial to taki Âżyciowy! On w ogĂłle nie jest Âżyciowy. :? Takie jest moje zdanie, oczywiÂście moÂżecie siĂŞ z nim nie zgadzaĂŚ i polemizowaĂŚ ze mnÂą. :]
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

"M jak mi³oœc" ma kilka w¹tków i jedne s¹ fajne inne denne. Najbardziej nielubianymi postaciami s¹ oczywiœcie Marta, która tak naprawdê nie wie kto jest dla niej wa¿ny i ci¹gle siê obra¿a oraz Ma³gosia, która zmienia facetów jak rêkawiczki i ci¹gle ma do kogoœ pretensje. Dziwne, ¿e w ci¹gu kilku lat zalicza dwóch mê¿ów i jeszcze paru innych facetów i o dziwo nigdy nie zasz³a w ci¹¿ê. Bez sensu jest to, ¿e teraz mieszka u faceta, który jakby nie patrzeÌ doprowadzi³ do jej rozwodu. Lubiê w¹tek Grabiny - Hania i Marek, a tak¿e w¹tek bliŸniaków i Cichopkowej.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

O tak, zgadzam siĂŞ z tym, Âże wymienione przez Ciebie wÂątki jako znoÂśne faktycznie sÂą znoÂśne. SzczegĂłlnie to co siĂŞ dzeieje w domu studentĂłw. :D HankĂŞ z Markiem teÂż moÂżna przeÂżyĂŚ, choĂŚ nie zawsze. :devil: A na MaÂłgosi i Marcie nie zamierzam pozostawiĂŚ suchej nitki. :devil: Ich serialowe postaci to poraÂżka! :grymas:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Marcin pisze:O tak, zgadzam siĂŞ z tym, Âże wymienione przez Ciebie wÂątki jako znoÂśne faktycznie sÂą znoÂśne. SzczegĂłlnie to co siĂŞ dzeieje w domu studentĂłw. :D HankĂŞ z Markiem teÂż moÂżna przeÂżyĂŚ, choĂŚ nie zawsze. :devil: A na MaÂłgosi i Marcie nie zamierzam pozostawiĂŚ suchej nitki. :devil: Ich serialowe postaci to poraÂżka! :grymas:
Zdecydowanie tak, chocia¿ ostatnio rozbawi³a mnie scena z posiadaniem broni przez nowego wspó³lokatora
PS. NowÂą postac - sÂąsiada gra facet z mojego maÂłego wiosko-miasta. Mama uczyÂła go kiedyÂś w przedszkolu :P
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Poziom "ciekawoœci" M jak Mi³oœÌ idelanie odzwierciedlaj¹ zabawy Natalki i Mateuszka z psem... niemal przez ca³y odcinek :neutral:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Mnie te¿ nie wszystkie w¹tki i postacie sie podobaj¹, ale ogólnie to ten serial jest o niebo lepszy ni¿ jeszcze 3 lata temu. Wtedy czu³am to co Wy, forumowicze, ale po jakimœ czasie polubi³am ten serial. WidaÌ popularnoœÌ mu s³u¿y. Jak napisa³a jedna z powa¿nych gazet, bodaj¿e "Dziennik", "caryca Nina" mia³a nosa, ¿e nie zdjê³a "M jak mi³oœÌ" z ramówki. :brawa:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: M jak mdÂłoÂści

Post autor: Kuba »

Marcin pisze: A najlepsza by³a œmierÌ Zduùskiego! Umar³, a nastêpny odcinek by³ ju¿ w serialu miesi¹c póŸniej. :lol: Do dzisiaj Marysia rozpacza! :? Nawet Igor krócej rozpacza³!

Kto to jest Igor?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: M jak mdÂłoÂści

Post autor: :: Kamil »

kubasz pisze:Kto to jest Igor?
Igor Nowak :>
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

::Kamil pisze:
kubasz pisze:Kto to jest Igor?
Igor Nowak
ÂŚwietnie wytÂłumaczone :D .
To moÂże ja jakoÂś bardziej pomogĂŞ.
Igor Nowak to bohater serialu Na WspĂłlnej, a rozpacz o ktĂłrej pisaÂł Marcin to ropacz po Âśmierci jego ukochanej-Ani.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

michaek pisze:
::Kamil pisze:
kubasz pisze:Kto to jest Igor?
Igor Nowak
ÂŚwietnie wytÂłumaczone :D .
To moÂże ja jakoÂś bardziej pomogĂŞ.
Igor Nowak to bohater serialu Na WspĂłlnej, a rozpacz o ktĂłrej pisaÂł Marcin to ropacz po Âśmierci jego ukochanej-Ani.
No teraz dziêkujê- nareszcie rozumiem. Myœla³em, ze taka osoba jest w M jak Mi³oœÌ
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

nigdy nie obejrze programu erotycznego na polonii 1! :lol:
no i jeszcze na bank nie obejrze w caÂłoÂści programu "kasa na bank"
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ogl¹danie czegokolwiek na Polonii1 jest ju¿ ogromn¹ kar¹ :devil: - g³ównie z powodu bardzo kiepskiej jakoœci obrazu
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości