Queer family - przełomowy serial w polskiej TV?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Queer family - przeÂłomowy serial w polskiej TV?

Post autor: Kuba »

o2.pl pisze:GEJE W OPERZE MYDLANEJ

Powstaje pierwszy w Polsce serial, którego g³ównymi bohaterami bêdzie grupa homoseksualnych przyjació³. Premiera planowana jest na marzec 2007 roku. Pilota¿owe odcinki wyemituj¹ dwie stacje telewizyjne - informuje "¯ycie Warszawy".

- "Queer family" nie bêdzie zwyk³ym filmem. Dziêki niemu chcemy przybli¿yÌ widzom œrodowiska nieheteroseksualne. PokazaÌ ich ¿ycie, codzienne problemy, rozterki i szczêœcia - mówi producentka serialu Anna Zawadzka z Porozumienia Lesbijek. - Chcemy w ten sposób wzmacniaÌ pozytywny wizerunek mniejszoœci seksualnych, ukazuj¹c ich bogat¹ ró¿norodnoœÌ - dodaje.

Produkcja budzi kontrowersje, dlatego jej autorzy nie chc¹ zdradziÌ, które stacje telewizyjne zainteresowa³y siê emisj¹ serialu. Na razie wiadomo, ¿e odcinek pilota¿owy "Queer family" poka¿¹ dwie polskie stacje o bardzo du¿ym zasiêgu. - Premiera odbêdzie siê w marcu przysz³ego roku. Bêdzie to czwartek o godzinie 20.15. Pozosta³ych szczegó³ów na razie nie zdradzê - mówi Zawadzka. Dodaje, ¿e filmem zainteresowa³y siê tak¿e zagraniczne telewizje.
I co o tym sÂądzicie? :D CzujĂŞ, Âże to bĂŞdzie TVN ... Skoro aÂż dwie stacje to wykluczam TVP i pozostaje Polsat i TVN. :uhh: Sam juÂż nie wiem co o tym myÂśleĂŚ ...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

W czwartek o 20:15 to jest W11. JeÂśli dwie stacje siĂŞ tym zainteresowaÂły to na pewno jest to Polsat i ..........nie mam pojĂŞcia kto jeszcze.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No to TVN zawsze moÂże zmieniĂŚ godzinĂŞ emisji W11,co za problem ;)
te¿ myœlê,¿e TVN,bo raczej nie tv publiczna :lol: no wiêc bêd¹ musieli siê przygotowaÌ na demonstracje,szum w tabloidach,koœció³ te¿ dorzuci parê groszy...brawo dla Polsatu i TVN(jeœli to te stacje)¿e zdecydowali siê na taki projekt :brawa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Mam nadzieje, Âże ten serial podzieli los Gay Army. Polacy, jako przeciwnicy innoÂści i Katolicy, nie potrzebujÂą ogladania gorszacych programĂłw czy seriali. I nie pisze tego z ironiÂą! :evil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Mandi pisze:Mam nadzieje, Âże ten serial podzieli los Gay Army. Polacy, jako przeciwnicy innoÂści i Katolicy, nie potrzebujÂą ogladania gorszacych programĂłw czy seriali. I nie pisze tego z ironiÂą! :evil:
nie wiem dok³¹dnie co to by³o to gay army.Mandi,myœlê,¿e nie powinnaœ wypowiadaÌ siê za wszystkich Polaków,bo ka¿dy ma swoje indywidualne zdanie...Przede wszystkim œrodowiska homoseksualne to ludzie,których spotyka siê na codzieù prawie wszêdzie.na ulicach,w pracy,na uczelni,i tak jak wszyscy s¹ spoko albo chamscy,ka¿dy z nas ma indywidualne cechy.Rozwali³aœ mnie tym s³owami "przeciwnicy innoœci i Katolicy".to brzmi jak krucjata.Katolik to oznacza - tnij mieczem g³owy heretyków?oczywiœcie to ironiczne wyra¿enie,ale to,¿e podkreœli³aœ,¿e swoj¹ wypowiedŸ nie piszesz z ironi¹ mnie przerazi³o :shock: 90% Polaków mówi,¿e jest Katolikami,a spójrz ile ich przychodzi do koœcio³a i jak wywi¹zuj¹ siê z przykazaù bo¿ych.hipokryzja.
powinno daÌ siê ludziom swobodnie oddychaÌ,bo w ¿yciu ró¿nie bywa.......
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Napewno zdania na ten temat bĂŞdÂą podzielone.Jedni bĂŞdÂą mĂłwili Âże to fajne ze serjal uczy tolerancji ,drudzy Âże to propagowanie zachowaĂą homoseksualnych-gdzie jest prawda ???
JeÂśli serial bĂŞdzie ciekawy to moÂże bĂŞdĂŞ go ogladaÂł jesli bĂŞdzie kolejnÂą kaszanÂą .......
NiewaÂżne o czym ma byĂŚ serial ,wazne zeby byÂł ciekawy.
Katolicyzmu bym w to nie miesza³ ,istotne jest to ¿e wiêkszoœÌ Polaków nie jest homoseksualistami i niekoniecznie musi rozumieÌ problematykê .
Tolerancji teÂż bym w to nie mieszaÂł -ogĂłlnie wszyscy ktĂłrych znam sÂą tolerancyjni ale niekoniecznie musi podobaĂŚ siĂŞ ten serial
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

To co ktoœ robi w swoim domu to jego sprawa, ale nie ka¿dy ma ochotê to ogl¹daÌ. WiêkszoœÌ ludzi robi TO, ale ci sami nie chc¹ na TO patrzeÌ przed ekranem. Czy to jest z³e lub dziwne? :shock: S¹dzê, ¿e nie ma w tym nic nie normalnego i ka¿dy cywilizowany cz³owiek woli zachowaÌ pewne sprawy dla siebie. :roll: Istniej¹ te¿ tacy, którym nie w smak jak heteroseksualne pary sie ca³uj¹ na ulicy a co dopiero homoseksualne. I to wcale nie s¹ moherowe berety! :evil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

no w sumie racja Adamie,co to bĂŞdzie,to siĂŞ okaÂże.z resztÂą przecieÂż ten program nie jest jakiÂś obowiÂązkowy.... :>
Mandi pisze:To co ktoœ robi w swoim domu to jego sprawa, ale nie ka¿dy ma ochotê to ogl¹daÌ. WiêkszoœÌ ludzi robi TO, ale ci sami nie chc¹ na TO patrzeÌ przed ekranem.
no to Mandi,po prostu nie oglÂąda siĂŞ takich rzeczy jak siĂŞ nie chce.telewizor jest ciÂągle torpedowany takimi rzeczami,ale ma siĂŞ ten wybĂłr stacji i pilota ;)
Mandi pisze:Czy to jest zÂłe lub dziwne? :shock:
nie wiem
Mandi pisze:IstniejÂą teÂż tacy, ktĂłrym nie w smak jak heteroseksualne pary sie caÂłujÂą na ulicy a co dopiero homoseksualne. I to wcale nie sÂą moherowe berety! :evil:


okey,spoko.respect Mandi :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Karaluchy pod poduchy..
Pewnie nie jest obowiazkowy i nie wiadomo czy siĂŞ ukarze
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Modle sie, ¿eby sie nie ukaza³. :lol: Miejmy nadzieje, ¿e wiekszoœÌ spo³eczeùstwa podzieli mój pogl¹d. :roll:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JeÂśli siĂŞ nie ukarze to skÂąd bĂŞdziemy wiedzieli czy ten serial to kaszana :mhm: :mhm:
NapoczÂątku trzeba zobaczyĂŚ a potem bĂŞdziemy krytykowaĂŚ.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no czytalem ze sie nie ukaze, cos z ekipa czy cos nie zgrali sie i lipa
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości