1 vs 100

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

1 vs 100

Post autor: ratraciak »

Moim skromnym zdaniem uwa¿am, ¿e TVN powinien przenieœÌ do Polski ten teleturniej. Jestem prawie pewien, ¿e dorówna³by "Milionerom". Zachêci³a by pewnie widzów do ogl¹dania g³ówna nagroda - 1 000 000 z³. I oczywiœcie Hubert Urbaùski jako prowadz¹cy.

I co sÂądzicie o tym pomyÂśle?

[ Komentarz dodany przez: terraX: Sro Gru 06, 2006 9:39 pm ]
PrzenoszĂŞ do bardziej odpowiedniego dziaÂłu
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Tutaj moÂżna zagraĂŚ online w 1 vs. 100. Gra jest bardzo wciÂągajÂąca, choĂŚ na pierwszy rzut oka trochĂŞ skomplikowane zasady. Gra siĂŞ baaaardzo przyjemnie. PoleciÂłbym ten ciekawy format TVNowi. Muzyka teÂż jest Âświetna
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

A moÂżeby zrobiĂŚ petycjĂŞ i wysÂłaĂŚ jÂą do TVN-u. MoÂże wtedy przenieÂśliby ten format na polski grunt.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

ChcÂąc sprowadziĂŚ ten format do Polski, TVN musiaÂłby pogodziĂŚ siĂŞ z Endemolem, z ktĂłrym od dawna nie robiÂł Âżadnej duÂżej produkcji. Poza tym, nie ma pewnoÂści, czy Âżadna z innych stacji telewizyjnych nie kupiÂła juÂż opcji programowej na "1 kontra 100"...
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

WyÂślĂŞ maila do Endemolu moÂże siĂŞ czegoÂś dowiem. Ale uwaÂżam Âże TVN by ten program najlepiej przygotowaÂł od strony technicznej. Szczerze mĂłwiÂąc nie wyobraÂżam sobie tego teleturnieju np. na Polsacie z Ibiszem lub Chajzerem.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

ByĂŚ moÂże o prawa do teleturnieju walczyÂł/wywalczyÂł FOX/Puls. JesieniÂą przecieÂż majÂą ruszczyĂŚ z ramĂłwkÂą a w zapowiedziach byÂł teleturniej.
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Gdyby Puls te prawa wywalczy³ to ju¿ by siê tym chwali³ i by³oby o tym g³oœno. Myœlê, ¿e o ten format powalcz¹ TVN i Polsat. Poza tym w USA ten program emituje NBC, a TVN zaczê³a wspó³pracê z ich biznesowym kana³em CNBC, tak¿e byÌ mo¿e ta wspó³praca bêdzie obecna nie tylko w sferze programów biznesowych.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ratraciak pisze:Szczerze mĂłwiÂąc nie wyobraÂżam sobie tego teleturnieju np. na Polsacie z Ibiszem lub Chajzerem.
A kogo byÂś sobie wyobraÂżaÂł jako prowadzÂącego gdyby ten program kupiÂł TVN? :rozglada:
czerk pisze:JesieniÂą przecieÂż majÂą ruszczyĂŚ z ramĂłwkÂą a w zapowiedziach byÂł teleturniej.
Nie tylko teleturniej, ale teleturnieje. Zapowiadano takÂże codzienne popoÂłudniowe pasmo teleturniejĂłw. Obawiam sie jednak, Âże to bĂŞdÂą zabawy Call-TV. :rozglada:
ratraciak pisze:Gdyby Puls te prawa wywalczyÂł to juÂż by siĂŞ tym chwaliÂł i byÂłoby o tym gÂłoÂśno.
Ostatnio czytaÂłem ciekawy artykuÂł "Pressa" o ramĂłwkach polskich stacji telewizyjnych. U nas jest tak, Âże stacje ujawniajÂą plany na nowe sezony parĂŞ tygodni przed po to, aby zaskoczyĂŚ konkurencjĂŞ. :roll: MyÂślĂŞ, Âże gdyby Puls kupiÂł te prawa to byÂłoby tak samo. :rozglada:
ratraciak pisze:Myœlê, ¿e o ten format powalcz¹ TVN i Polsat. Poza tym w USA ten program emituje NBC, a TVN zaczê³a wspó³pracê z ich biznesowym kana³em CNBC, tak¿e byÌ mo¿e ta wspó³praca bêdzie obecna nie tylko w sferze programów biznesowych.
A kto ma prawa do tego formatu? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

ratraciak pisze:w USA ten program emituje NBC, a TVN zaczê³a wspó³pracê z ich biznesowym kana³em CNBC
NBC nie ma nic do gadania w sprawie tego formatu... To tak, jakby od TVN zaleÂżaÂło, czy np. TF1 we Francji wyemituje "Taniec z gwiazdami", czy teÂż nie... NBC jest tylko nadawcÂą telewizyjnym, w ktĂłrego ramĂłwce jest ta propozycja.
Ale uwaÂżam Âże TVN by ten program najlepiej przygotowaÂł od strony technicznej.
TVN mo¿e se chcieÌ - Endemol jest w³aœcicielem praw do "1 kontra 100" i to Endemol Polska w przypadku realizacji polskiej wersji jest producentem (takie s¹ przywileje oddzia³ów wielkiej firmy :) ).
nie wyobraÂżam sobie tego teleturnieju np. na Polsacie z Ibiszem lub Chajzerem.
O ile mnie pamiĂŞĂŚ nie myli, to prowadzi ten teleturniej kobieta :D. Tak przynajmniej jest w wiĂŞkszoÂści paĂąstw emitujÂących to widowisko - wiĂŞc ewentualnie Ibisz odpada. No chyba, Âże zaÂłoÂży perukĂŞ, to nikt nie pozna :D
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

podmark pisze: O ile mnie pamiĂŞĂŚ nie myli, to prowadzi ten teleturniej kobieta :D. Tak przynajmniej jest w wiĂŞkszoÂści paĂąstw emitujÂących to widowisko - wiĂŞc ewentualnie Ibisz odpada. No chyba, Âże zaÂłoÂży perukĂŞ, to nikt nie pozna :D
W Holandii owszem, ale w pozostaÂłych krajach w wiĂŞkszoÂści sÂą to mĂŞÂżczyÂźni :D

[ Dodano: Sro Lip 25, 2007 11:29 am ]
OtrzymaÂłem maila od Endemolu.
Witam,
Niestety nie udzielamy takich informacji.
Pozdrawiam,
Agata Podstawka
TakÂże niestety nie dowiemy siĂŞ.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości