Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

podmark pisze:
kamiiloo pisze:tvn24 polsat24 nie no Âżadnego podobieĂąstwa zero nic kreatywnie nie ma co :|
Liczba 24 jest dodawana do nazw kana³ów informacyjnych w wielu krajach œwiata, wiêc dlaczego mia³by nie uczyniÌ tego Polsat ? TVN nie ma wy³¹cznoœci na te dwie cyferki, wiêc stacja Solorza mo¿e sobie nazywaÌ ten kana³, jak tylko im siê podoba.
ale przyznasz ze mogli sie choĂŚ odrobinĂŞ wysiliĂŚ i wymyÂślic cos innego, zero wysiÂłku
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

podmark pisze:stacja Solorza moÂże sobie nazywaĂŚ ten kanaÂł, jak tylko im siĂŞ podoba.
WiĂŞc ostateczna nazwa kanaÂłu bĂŞdzie brzmiaÂła Polsat informacje i publicystyka. :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ale nazwy kana³u z "24" w ró¿nych krajach to co innego ni¿ w tym samym. Widzom mo¿e siê myliÌ. Ju¿ TVP siê postara³a i wymyœli³a to "INFO". Ju¿ Polsat News brzmia³oby lepiej.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale z³o¿enie wniosku o koncesjê dla Polsat 24 wcale nie oznacza, ¿e ten kana³ bêdzie ostatecznie nosi³ tak¹ nazwê. Przyk³adem jest tu TVN, który z³o¿y³ do KRRiT wniosek o nadanie koncesji dla Biznes TVN, a jak wiadomo póŸniej wyst¹pi³ o zmianê nazwy na TVN CNBC BIZNES.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Ale wtedy chyba zÂłoÂżyÂł nowy wniosek o koncesjĂŞ?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nie trzeba wtedy skÂładaĂŚ nowego wniosku, wystarczy zwrĂłciĂŚ siĂŞ o poprawkĂŞ w nadanej juÂż koncesji.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

kamiiloo pisze:
podmark pisze:
kamiiloo pisze:tvn24 polsat24 nie no Âżadnego podobieĂąstwa zero nic kreatywnie nie ma co :|
Liczba 24 jest dodawana do nazw kana³ów informacyjnych w wielu krajach œwiata, wiêc dlaczego mia³by nie uczyniÌ tego Polsat ? TVN nie ma wy³¹cznoœci na te dwie cyferki, wiêc stacja Solorza mo¿e sobie nazywaÌ ten kana³, jak tylko im siê podoba.
ale przyznasz ze mogli sie choĂŚ odrobinĂŞ wysiliĂŚ i wymyÂślic cos innego, zero wysiÂłku
Nie popadajmy w paranojê. Po pierwsze jak ju¿ zauwa¿y³ pawell to dopiero nazwa wstêpna, a po drugie rozumiem, ze TVN24 i TVP24 mog³yby siê myliÌ, ale Polsat24 to ju¿ zupe³nie inna bajka. I tak nie wró¿ê im nic dobrego.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

"Dziennik"
Obrazek
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

W tym artykule pisze, Âże Polsat 24 to nawaz tymczasowa!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

noo dobrze ze tymczasowa nie oÂśmieszaliby sie z takÂą nazwÂą
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja mam nadziejĂŞ, Âże tymczasowa.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Polsat24 bĂŞdzie kosztowaĂŚ kilkadziesiÂąt mln zÂł
Przygotowywany obecnie kana³ informacyjny Polsat TV bêdzie kosztowaÌ kilkadziesi¹t milionów z³otych, a rentownoœÌ ma osi¹gn¹Ì po 3-4 latach dzia³alnoœci, zapowiedzia³ w³aœciciel Telewizji Polsat Zygmunt Solorz-¯ak.

Wniosek w sprawie nowego kanaÂłu Polsatu czeka teraz na koncesjĂŞ Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT), podaÂła Âśrodowa "Gazeta Prawna".

"MyÂślĂŞ, Âże bĂŞdzie potrzebowaÂł trzy, cztery lata na osiÂągniĂŞcie rentownoÂści, bo to trudniejszy i kosztowniejszy projekt niÂż TV Biznes" powiedziaÂł "GP" Solorz-ÂŻak.

Solorz-¯ak zapowiada³ wczeœniej, ¿e kana³ TV Biznes powinien osi¹gn¹Ì rentownoœÌ maksymalnie w trzy lata.

"Polsat24 jest osobnym projektem informacyjno-publicystycznym, który móg³by ruszyÌ nawet dziœ. ChoÌ obecnie pracuje nad nim czêœÌ zespo³u TV Biznes, s¹ to dwa osobne projekty" - powiedzia³ tak¿e Solorz-¯ak.

Jak podaje gazeta, wÂłaÂściciel Polsatu nie chciaÂł ujawniĂŚ, ile zainwestuje w nowy kanaÂł, ale przyznaÂł, Âże moÂżna mĂłwiĂŚ o co najmniej kilkudziesiĂŞciu milionach zÂłotych.

"CzêœÌ sprzêtu zakupiliœmy ju¿ dawno, z tym kana³em wi¹za³o siê te¿ przeniesienie produkcji Wydarzeù z Polsatu do TV Biznes" - powiedzia³ tak¿e Solorz-¯ak.

Gazeta przypomina, ¿e TVN24, który ruszy³ w 2001 roku, na osi¹gniêcie rentownoœci potrzebowa³ dwóch lat. W III kw. br. jego œrednia ogl¹dalnoœÌ wynios³a 3,83%. Wed³ug "GP", roczne utrzymanie tego kana³u siêga ok. 30 mln z³.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl

Oby to im siê prze³o¿y³o na ogl¹dalnoœÌ :spiewa: , ale pan Solorz jest bogaty, wiêc widaÌ staÌ go na takie eksperymenty. Ja nie wierzê w sukces kana³u, który tworzy Markiewicz z Gawryluk :nie:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a przepraszam gdzie ta prawdziwa nazwa, bo mowicie ze polsat to nazwa "robocza"
? :|
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Trzeba czytaÌ ze zrozumieniem. Nikt nie napisa³, ¿e Polsat 24 to na 100% nazwa robocza, tylko ¿e to mo¿e byÌ nazwa tymczasowa. A to ró¿nica. Poza tym Popieram da³ scana artyku³u z "Dziennika" gdzie napisano: "Polsat 24 to zapewne nazwa tymczasowa". Nikt nie wie jak ostatecznie Polsat nazwie swój nowy kana³ to bêdzie wiadomo przed startem.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości