Komu serial, komu?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Komu serial, komu?

Post autor: pawell »

ArtykuÂł z jeszcze aktualnego ( :D ) programu telewizyjnego - "Super TV":
Obrazek
Oj tak to prawda, ¿e ka¿dy serial Ilony £epkowskiej to strza³ w dziesi¹tkê "M jak Mi³oœÌ" i "Na dobre i na z³e" to najlepsze przyk³ady. :D Moim zdaniem TVN powinien siê tym zainteresowaÌ i powalczyÌ, bo £epkowska mo¿e stworzyÌ kolejny serialowy hit, a i to by³oby dobre zamiast "Magdy M.". :) Ciekawe kto wygra. :roll:

A co Wy o tym myÂślicie? :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

SÂądzĂŞ, Âże tego serialu nie zobaczymy w tvp. RzeczywiÂście tvn powinien siĂŞ postarac. Ciekawe czy serial "twarza w twarz" nie bĂŞdzie zapeÂłniaÂł lukĂŞ po "magdzie m." Sama osoba ÂŁepkowskiej zrobi renomĂŞ dla tej produkcji. :P
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

TVN nie ma Âżadnych szans. Gdy do ÂŁepkowskiej zadzwoni Terentiew to p. Ilona juÂż na pewno nie odmĂłwi.
Wiadomo dlaczego. :]
Szkoda mi TVN... Tak Âświetnie siĂŞ zapowiadaÂło w 2006 roku, ale stacja Waltera nie wykorzystaÂła szansy i puÂściÂła kogoÂś takiego jak Nina Terentiew do Polsatu. Miszczak mĂłwiÂł wtedy, Âże Polsat potrzebuje pomocy, a TVN sobie doskonale radzi. Teraz role siĂŞ powoli odwracajÂą. :? Ehh... Jak ja ÂżaÂłujĂŞ, Âże TVN nie rzÂądzi nadal Mariusz Walter. :(

[ Dodano: Sob Kwi 14, 2007 6:06 pm ]
A moÂże nie jest tak Âźle? :>
Obrazek

Jeœli napisa³em drugiego posta pod rz¹d, to przepraszam, ale myœla³em, ¿e siê z³¹cz¹.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wirtualne Media piszÂą dziÂś o tym serialu. Jednak nic nie wspomnieli, Âże TVN walczy o ten serial. :roll: Jest to, Âże serialem zainteresowany jest Polsat i TVP2...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Czyli tak, jak myÂślaÂłem. DziĂŞki Ninie Polsat bĂŞdzie miaÂł prawdziwy serialowy hit stworzony przez ÂŁepkowskÂą. :] Szkoda mi tego TVN, oj szkoda. A pomyÂśleĂŚ, Âże w 2006 roku tak dobrze siĂŞ zapowiadaÂło...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:DziĂŞki Ninie Polsat bĂŞdzie miaÂł prawdziwy serialowy hit stworzony przez ÂŁepkowskÂą. :]
Za wczesne byÂły te sÂłowa:
WirtualneMedia pisze:RywalizacjĂŞ nadawcĂłw o prawo do realizacji scenariusza nowego serialu Ilony ÂŁepkowskiej wygraÂła telewizyjna DwĂłjka.

Publiczny nadawca miaÂł w wyÂścigu uprzywilejowanÂą pozycjĂŞ, ale jak zapewnia ÂŁepkowska zawaÂżyÂły merytoryczne aspekty sprawy. Scenarzystce zaleÂżaÂło na zapewnieniu nowej produkcji dobrej oprawy, promocji oraz korzystnego czasu antenowego.

- Propozycje DwĂłjki sÂą najbardziej konkretne, choĂŚ Âżadna ze stron nie powiedziaÂła ostatniego sÂłowa - zastrzega w rozmowie z "Wprost" ÂŁepkowska.
Ale teÂż myÂślaÂłem, Âże Nina "zaÂłatwi" ten serial Polsatowi. :roll: Zobaczmy jaki to bĂŞdzie "korzystny czas antenowy"...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości