HEROES - Herosi, bohaterowie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

HEROES - Herosi, bohaterowie

Post autor: chandler »

Co myÂślicie o serialu "Herosi"? Pierwszy serial, ktĂłry mi siĂŞ tak naprawdĂŞ podoba. No moÂże przesadzam by teÂż i inny "Horoskop Âśmierci" ale ten nadzwyczaj mi siĂŞ podoba.
ByeDucks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 30 sie 2007, 15:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: ByeDucks »

Hmmm... OglÂądaÂłam pierwsze kilka odcinkĂłw, ale potem uznaÂła, Âże jest trochĂŞ mĂŞtne i nudnawe ... 8)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

nie lubie takich bajeczek jakos a losty ogladam z przyzwyczajenia coby nie byllo dlatego w herosow sie nie wtopiÂłem :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

"Heroes" -Âświetny serial. MoiÂże i bajeczka, ale profesjonalnie, Âładnie i zgrabnie nakrĂŞcona i opowiedziana. Ciekawe zwroty akcji, i w zasadzie sytuacje nie do przewidzenia, co niestety ma miejsce w innych serialach.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Nika pisze:"Heroes" -Âświetny serial. MoiÂże i bajeczka, ale profesjonalnie, Âładnie i zgrabnie nakrĂŞcona i opowiedziana. Ciekawe zwroty akcji, i w zasadzie sytuacje nie do przewidzenia, co niestety ma miejsce w innych serialach.
hmm dziwne bo ja nigdy nie moge przewidzieĂŚ co sie stanie w lostach albo gotowych na wszystko :mhm:
TVN innowacja i nowoczesność...
Underek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 10 lis 2006, 17:31

Post autor: Underek »

Ja tam wole skazanego albo Tajemnice Smallvile.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości