Polsat 2

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Polsat 2

Post autor: Camilo »

KanaÂł ten nadaje audycji powtĂłrzeniowe dla widzĂłw mieszkajÂących za granicÂą. Od 1 paÂździernika 2007 roku zostanie zmieniona rĂłwnieÂż jego oprawa graficzna i ramĂłwka.
Zapraszam do dyskusji na temat kanaÂłu Polsat 2 :) !

[ Dodano: Czw PaÂź 04, 2007 6:30 am ]
KanaÂł przeszedÂł metamorfozĂŞ :)
Od czwartku kanaÂł Polsat2 ma nowy logotyp i oprawĂŞ stacji. Wbrew wczeÂśniejszym zapowiedziom, nie zmieniÂł siĂŞ profil stacji – nadal emitowane sÂą g³ównie powtĂłrki z anteny Polsatu. Polsat2 ma takÂże nowÂą stronĂŞ internetowÂą.
– Rebranding logotypu i zmiana oprawy stacji jest poczÂątkiem uspĂłjniania brandingu w ramach grupy kapitaÂłowej telewizji Polsat – czytamy w komunikacie prasowym.

Nowy logotyp Polsatu2, jak i oprawa kanaÂłu, zostaÂły przygotowane w oparciu o kolory korporacyjne Polsatu. Za ich realizacjĂŞ odpowiada dziaÂł produkcji, promocji antenowej i oprawy Polsatu.

Nowa ramĂłwka Polsatu2 skonstruowana zostaÂła z wybranych elementĂłw bie¿¹cej oferty Polsatu oraz archiwum. Widzowie zobaczÂą zarĂłwno seriale, jak teÂż programy informacyjne. Polsat2 pokaÂże m.in. serial „Ekipa” Agnieszki Holland.

Polsat w kwietniu informowa³, ¿e Polsat2 jeszcze w 2007 roku zyska now¹ formu³ê. Katarzyna Wyszomirska, rzecznik stacji, mówi³a nam wówczas, ¿e trwaj¹ nad ni¹ prace.

Teraz zdecydowano siĂŞ nie zmieniaĂŚ formuÂły Polsatu2. KanaÂł nadal emituje programy powtĂłrkowe z Polsatu, a swĂłj programu kieruje do polonii mieszkajÂącej za granicÂą.

Od czwartku kanaÂł ma rĂłwnieÂż nowÂą stronĂŞ internetowÂą.
ÂźrĂłdÂło: medialink.pl
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Oto nowy logotyp:
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W tym logotypie dwĂłjka mogÂłaby byĂŚ w sÂłoĂącu,ale i tak nie jest Âźle :)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

kojarzy mi siĂŞ ten z @, w sÂłoĂącu byÂłoby spoko
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

WÂłaÂśnie mogÂłaby byĂŚ w sÂłoĂącu - w koĂącu sÂłoneczna stacja. DwĂłjka na wzĂłr @. Ale jest to logo jest o wiele lepsze od starego.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamiiloo pisze:kojarzy mi siĂŞ ten z @, w sÂłoĂącu byÂłoby spoko
We wczeÂśniejszej oprawie teÂż 2 wyglÂądaÂła jak @. MoÂże to lepiej? Bo nie jest, aÂż tak podobna do logo Polsatu. OgĂłlnie to i logo i caÂła oprawa graficzna jest 100 razy lepsza od poprzedniej. :) Z ramĂłwkÂą juÂż gorzej.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

pawell pisze:
kamiiloo pisze:kojarzy mi siĂŞ ten z @, w sÂłoĂącu byÂłoby spoko
We wczeÂśniejszej oprawie teÂż 2 wyglÂądaÂła jak @. MoÂże to lepiej? Bo nie jest, aÂż tak podobna do logo Polsatu. OgĂłlnie to i logo i caÂła oprawa graficzna jest 100 razy lepsza od poprzedniej. :) Z ramĂłwkÂą juÂż gorzej.
moze i lepiej ale dla nie moglaby byc ta 2 bez zawijasĂłw, oprawa ok ramowka prawie ta sama
TVN innowacja i nowoczesność...
$
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 17:49

Post autor: $ »

Jak widaĂŚ zmienili oprawĂŞ graficznÂą. Co do ramĂłwki to jakiejÂś wielkiej rewolucji nie moÂżna siĂŞ w niej doszukaĂŚ.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W ÂświĂŞta w Polsacie 2 m.in. powtĂłrki: zeszÂłorocznego koncertu kolĂŞd, ÂświÂątecznych odcinkĂłw ''Rodziny zastĂŞpczej'', ''ÂŚwiata wg Kiepskich'' oraz ''Szpitala na perypetiach'', oraz gali z okazji 15-lecia Polsatu :]

Có¿ za atrakcyjna oferta programowa :devil:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Troszeczkę się naszukałem, by donieść tego newsa. :rozglada:
To już pewne. Pod koniec sierpnia kanał Polsat 2 będzie zakodowany, co oznacza, że stacja nie będzie dostępna z dowolnego satelitarnego odbiornika telewizyjnego. Informacja jest o tyle zaskakująca, bo jeszcze w kwietniu Polsat oficjalnie zaprzeczył planom kodowania sygnału stacji.

O planach zakodowania stacji Polsat 2 informowaliśmy już w kwietniu 2008 roku. Kilka dni później nadawca zaprzeczył tym informacjom. Teraz okazuje się, że zakodowanie sygnału stacji jest faktem.

Stacja zostanie zakodowana 26 sierpnia 2008 roku. Od tego czasu nie będzie kanałem otwartym, a dostępna będzie jedynie w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych. Dla polskich operatorów kablowych przygotowano specjalną ofertę - dekoder za 1 zł netto wraz z bezpłatną licencją na rozpowszechnianie kanału.

Nadawca zapewnia, że od września w ramówce Polsat 2 pojawią się nowe programy oraz seriale, których emisja - ze względu na otwarty charakter programu oraz ograniczenia licencyjne - nie była możliwa. Ma poprawić się także jakość emisji.

Przypomnijmy, że jesienią zakodowany ma być także sygnał informacyjnej telewizji Polsat News, którą będzie można oglądać w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych. Podobny los czeka także Polsat Zdrowie i Uroda po przekształceniu w Polsat Cafe. Według wcześniejszych zapowiedzi, stacje dla operatorów kablowych mają zostać udostępnione bezpłatnie.

http://media2.pl/media/38503-polsat-2-b ... owany.html
Ucierpi na tym tylko Polonia. :neutral:
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Polsat 2

Post autor: adner »

Płakać po Polsacie 2 nie będę, bo i tak nigdy tam nic nie ma, a poza tym wędrować na ten sto pięćdziesiąty któryśtam kanał mi się nigdy nie chce.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Polsat 2

Post autor: TVN_FAN »

Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby na tym Polsacie2 pojawiły się jakieś super hity po zakodowaniu. Prędzej to będzie coś co kiedyś tam w głównym Polsacie było i teraz będzie przypomniane.Poza tym - czy tak na 100% zakodują też się zastanawiam. Cóż - zobaczymy po 26.08 :lol2:
ZIMA
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat 2

Post autor: Adrian ;P »

Zakodowanie kanału zostało przełożone na 10 września...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Polsat 2

Post autor: TVN_FAN »

Adrian ;P pisze:Zakodowanie kanału zostało przełożone na 10 września...
No właśnie :lol2: eh ta wiarygodność :lol2: no nic - poczekamy do 10 września na te super hity polsatu2 :lol2:
ZIMA
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat 2

Post autor: Adrian ;P »

Najbardziej rozbawiło mnie to w jaki sposób o tym powiedzieli :lol2: Na dole był paske na którym pisało coś mniej więcej w stylu ''Ze względu na dużą popularność stacji, zakodowanie zostało przeniesie na 10 września''. (Słowa w słowa nie pamiętam) Potem było już tylko że będzie zakodowane bez tej popularności :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości