"Dexter" - twój ulubiony seryjny zabójca!

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

"Dexter" - twój ulubiony seryjny zabójca!

Post autor: Kuba »

Znany z anteny TVN, Universal Channel, oferty nScreen oraz najpopularniejszego chyba kanału w Polsce - torrenty.org :lol: - "Dexter". Kontrowersyjny, jak niektórzy to ujęli 'gloryfikujący mordowanie', szalenie zawiły, wciągający, uzależnia. Sama czołówka (http://pl.youtube.com/watch?v=W_Nmek2IDfE) przyprawia o dreszcze - zapewniam: serial wzbudzi w Tobie jeszcze większe emocje. Jeśli widziałeś, dyskutuj z nami, jeśli nie, jeszcze zdążysz obejrzeć na TVN: wtorki o 23:30.

Oto on, Dexter, grany przez Michael'a C. Halla, znany już choćby z hitowego "Sześć stóp pod ziemią":

  • Obrazek
Widzieliście już S03E01? Mój już się ściąga :lol2:[/color]
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: "Dexter" - twój ulubiony seryjny zabójca!

Post autor: Nika »

Nie widziałam jeszcze żadnego odcinka, a podobnie jak ty o Housie, słyszałam o Dexterze same pozytywne opinie. W zeszły wtorek coś mi wypadło, także, aby nadgonić wątek pozostaje mi kanał torrent. :lol: Arczi niech się wypowie, ponoć oglądał w zeszłym tygodniu pierwszy odcinek. :>
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A no faktycznie oglądałem :D Wczesniej słyszałem sporo ciekawych opinii na temat tego serialu, dlatego postanowiłem rzucić okiem. Generalnie nie oglądam namiętnie seriali ani polskich, ani amerykańskich, jak już jakiś oglądam, to znaczy ze musi być naprawdę wciągający.
Po pierwszym odcinku Dextera dużo nie mogę napisać, natomiast na pewno kolejne odcinki bede oglądał, takze ogólne wrażenia na duży plus :D No i postać głównego bohatera jest... nieprzeciętna.
W ogole serial świetny jest na godzine 23:30, czuje się wtedy tą atmosferę :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "Dexter" - twój ulubiony seryjny zabójca!

Post autor: r_r16 »

Ja oglądałem całą pierwszą serię i chyba 5 odcinków drugiej. Niestety brak czasu nie pozwolił mi kontynuować oglądania. :) Serial bardzo fajny :D Bo cóż więcej można o nim powiedzieć? Po prostu trzeba go zobaczyć. :P Gdy ogląda się seriale kryminalne liczy się na to, że zabójca jak najszybciej zostanie złapany. Tutaj jest całkiem odwrotnie - jest kilka momentów, kiedy może się wydać "hobby" tytułowego Dextera - wtedy liczy się na to, że wszystko pójdzie dobrze i Dexter będzie mógł dalej kontynuować swoje "dzieło". :P Chociaż szczerze mówiąc czasem współczuję głównemu bohaterowi - nie ma On wszak łatwego życia. 8)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: "Dexter" - twój ulubiony seryjny zabójca!

Post autor: kamiiloo »

spokojnie spokojnie, to tylko fikcja :)
TVN innowacja i nowoczesność...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: "Dexter" - twój ulubiony seryjny zabójca!

Post autor: TVN_FAN »

Mam pytanie :D czy orientuje się ktoś czy są w ogóle powtórki odcinków tego rewelacyjnego serialu :?: Jeżeli tak to o której. Wczoraj nie mogłem oglądać a wręcz zafascynowała mnie ta opowieść :P
ZIMA
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: "Dexter" - twój ulubiony seryjny zabójca!

Post autor: Adrian ;P »

Na TVNie nie ma powtórek, ale myślę, że za kilka miesięcy pojawi się na TVN Siedem 1 sezon serialu.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "Dexter" - twój ulubiony seryjny zabójca!

Post autor: pop »

mediarun.pl pisze:Październikowe i listopadowe odcinki "Dextera" odnotowały spadek oglądalności w stosunku do września br.

Jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research, dotychczasowe emisje produkcji przyciągnęły przed telewizory średnio 600,73 tys. widzów a udział w rynku ukształtował się na poziomie 15,60 proc.

Największą oglądalnością cieszyły się emisje wrześniowe - wówczas serial zgromadził przed telewizorami średnio 646,314 tys. widzów a udział w rynku wyniósł 17,71 proc. TVN był liderem wieczornego pasma. Tuż za nim w zestawieniu znalazły się telewizje Polsat, którego propozycja programowa zainteresowała 16,69 proc. widowni, i TVP2 z udziałem w rynku równym 14,95 proc.

W październiku "Dextera" oglądało średnio 6,135 tys. telewidzów a udział w rynku ukształtował się na poziomie 15,58 proc. Stacja spadła wówczas na drugie miejsce pod względem oglądalności w tym czasie antenowym. Pierwsza lokata należała do telewizyjnej Dwójki, którą oglądało 16,88 proc. widzów, a na kolejnej pozycji znalazł się Polsat, który osiągnał w tym paśmie ten sam wynik, co TVN (15,58 proc.).

Listopadowe odcinki "Dextera" odnotowały jak dotąd najniższą oglądalność. Serial oglądało dotychczas średnio 516,64 tys. osób, które stanowilły 12,67 proc. telewizyjnej widowni. Był to ostatni wynik wśród ogólnopolskich telewizji - liderem tego pasma był Polsat, który osiągnął 21,65 proc. udziału w rynku, a tuż za nim uplasowały się Jedynka i Dwójka, które zainteresowały odpowiednio 17,28 proc. i 13,04 proc. widowni.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości