TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Ziomecki fajnie brzmi 8) :wink: Wstyd, nie wstyd, jedni znaj¹ nazwiska dziennikarzy tej stacji, drudzy innej, ale za coœ takiego choÌbyœ stan¹³ na g³owie bana nie dostaniesz 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Och dobrze bo ca³¹ noc nie mog³em spaÌ z tego powodu, :lol: ale jak £ukasz wróci - kto wie? :lol: 8)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ÂŁukasz myÂślĂŞ tym bardziej by CiĂŞ nie wyrzuciÂł.
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Gdzie tam. £ukasz nie doœÌ, ¿e by wyrzuci³ to by jeszcze na ciebie zomo nas³a³ w nocy :lol: "Ale znaj ³askê pana..." - zostaniesz :wink: 8)

PS MoÂżna doktorze wiedzieĂŚ ile masz lat :?: (jak nie moÂżna to chociaÂż na PW).
Pozdrawiam - KRASU 8)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hey kawiocha jeÂśli dalej jesteÂś w Biesku to witam w moich stronach :):)

1.mam pare pytaĂą za co Orcholski dostal hiene roku ?
2.czym podpadÂł Mariusz Rudnik w zwiÂązku z Orlenem ?
3.co sÂądzicie o kandydaturze Ziomeckiego na Hiene roku :) super hine dla super hieny :)

thnx z gory za oswiecenie mnie :D

faustus ja tam nie uwazam zeby Holecka sie za czesto usmiechala tyle ze jak sie juz usmiechnie to wyglada jak by miala nie wyrobic i nadrabia mina :D

a co do Pienkowskiej to ja sadze ze oni wszyscy bez makijazu wzgladaja zupenie inaczej :D poza tym oglada³am dzisiaj wydanie poranne wiadomoœci z Magosi¹ Prokopiuk i rzeczywiœcie tak jak mówieœ ubiera siê niezgorzej dotego ma bardzo ¹³dny g³os ale dalej uwa¿am ze z jej wygl¹dem jest coœ nie tak nie wiem mo¿e kolor w³osów no ale zobaczymy :)
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

kamuii pisze:oglada³am dzisiaj wydanie poranne wiadomoœci z Magosi¹ Prokopiuk i rzeczywiœcie tak jak mówieœ ubiera siê niezgorzej dotego ma bardzo ¹³dny g³os ale dalej uwa¿am ze z jej wygl¹dem jest coœ nie tak nie wiem mo¿e kolor w³osów no ale zobaczymy :)
Niech jej siê skóra po ci¹¿y naci¹gnie, to zacznie wygl¹daÌ inaczej. :-)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1.mam pare pytaĂą za co Orcholski dostal hiene roku ?
Sam chcia³bym to wiedzieÌ. W uzasadnieniu pani Mokraœiùska (Szefowa SDP) i jej koledzy napisali, i¿ dopuœci³ siê on "licznych manipulacji i niedomówieù". Proszê o konkrety - brak. Có¿ widocznie nie ogl¹dali INFORMACIJ na POLSACIE (wiêkszoœÌ materia³ów, ale prym tutaj wiedzie pan Piotr Michalak - wczeœniej TV PULS) oraz Dziennika na TV4. Ja pamietam tylko jedn¹ wpadkê Orcholskiego - za bardzo zaanga¿owa³ siê w sprawê Kaczyùskiego, a raczej brak jego oœwiadczenia maj¹tkowego. Ogl¹dam wiêkszoœÌ serwisów informacyjnych - TVP, TVN24, Polsat, czytam politykê, G. Wyborcz¹, rzepê i nie s¹dzê aby Orcholski by³ kiepskim i nierzetelnym dziennikarzem. Wogóle jakoœ trudno uwierzyÌ mi w range nagród przyznawanych przez SDP - np nigdy nie nagrodzili W. Milewicza, a np taki Kietliùski z Polsatu za marny materia³ o Boœni dosta³ tam nagrodê.
2.czym podpadÂł Mariusz Rudnik w zwiÂązku z Orlenem ?
W 2001 lub 2000 roku WiadomoÂści wyemitowaÂły materiaÂł autorstwa Rudnika, w ktĂłrym szefowie Orlenu zostali oskarÂżeni o tajne finansowanie kampanii M. Krzaklewskiego kwotÂą 2 mln zÂł. Owszem Orlen finansowaÂł kampaniĂŞ MaĂąka - pobyty w hotelu etc ale nie byÂła to kwota w wysokoÂści 2 mln zÂł. W tej sprawie byÂły nawet wyroki skazujÂące, kary grzywny i wiĂŞzienia dla czÂłonkĂłw zarzÂądu Olrenu. Rudnik raczej zostaÂł zmuszony do zrobienia tego materiaÂłu, bÂądÂź teÂż podrzucono mu jakieÂś podroboine materiaÂły. (OczywiÂście jest to moja prywatna opinia i nie musiciĂŞ sie z niÂą zgadzaĂŚ).

3.co sÂądzicie o kandydaturze Ziomeckiego na Hiene roku :) super hine dla super hieny :)

Tak, w tym roku zas³u¿y³ sobie na ni¹ jak nikt inny. Pracowa³ i pracuje zreszt¹ na ten tytu³ o dawan. Ale oczywiœcie pani Mokraœiùska i SDP nie przyzna mu tej nagrody - w jedynym z wywiadów nie skrytykowa³a wyraŸnie Ziomeckiego, ma³o tego skrytykowa³a Milewicza za to co robi³. Có¿ ta pani niczym juz mnie chyba nie zaskoczy.......
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Rzeczywiœcie Ziomecki to œwinia. ¯erowanie na ludzkim nieszczêœciu jest okropne. Poza tym jego gazeta jest najgorsz¹ gazet¹ i branie tej gazety do rêki jest naprawdê wielkim b³êdem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dokÂładnie ja nie mam zamiaru super hieny kupowaĂŚ wolĂŞ fuckt :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja fakt kupujĂŞ tylko w Âśrody i piÂątki i czasmi czytam go w empiku.
W Âśrody dla europy a w czwartek program tv.
Superexpress czasmi mi siĂŞ zdarzy przeczytaĂŚ w internecie.
Zawsze wyborcza a rzepa w internecie.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja fakt tylko w podró¿y super hieny wogóle w empiku newsweeka i wprost :) no i Press kupuje of course :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

MoÂżesz policzyĂŚ ile tygodniowo wydajesz na te gazety :?:
Pozdrawiam - KRASU 8)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

tzn ja czy michos ????
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

50 zÂł, czasmi wiĂŞcej to zaleÂży od tego co jest w tych gazetach.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Jestem peÂłen podziwu, ale nie podzielam ani nie pochwalam takiego postĂŞpowania :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości