TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Ludzie TVP

Post autor: ArO »

PostanowiÂłem stworzyĂŚ nowy wÂątek tym razem dotyczÂący dziennikarzy TVP. Tutaj bĂŞdziemy mogli siĂŞ wypowiadaĂŚ wÂłaÂśnie na ich temat. :lol:


Na poczÂątek capsy Danuty Holeckiej z wczorajszych "WiadomoÂści"


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Aro no to mo¿e po dzisiejszych Wiadomoœciach kilka fotek Joli Pieùkowskiej? By³bym wdziêczny, a tak wogólê to ten temat wywo³a jak¹œ burzê - tyle tutaj fanów TVN. Wprawdzie nie ukrywam, ¿e bardziej ceniê sobiê stacjê i dziennikarzy z Woronicza i Placu Powstaùców Warszawy, ale nie odwa¿y³bym siê za³o¿yÌ na tym forum (które bardzo lubiê i czêsto odwiedzam - naprawdê fajnie mi sie tutaj dyskutuje :D :lol: ) ¿adnego tematu dotycz¹cego TVP. Kiedyœ próbowa³em dyskutowaÌ o scenografii Faktów i có¿ niektórzy nie pos³ugiwali siê dobrymi argumentami.....

:roll: :roll: :roll:

A i dziĂŞki za zdjĂŞcia Danusi Holeckiej - bardzo jÂą lubiĂŞ a tutaj wyglada napradĂŞ dobrzĂŞ - tak cipeÂło...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Hehe... fajnie na tych zdjĂŞciach wyszÂła. Tak jaby caÂłowaÂła siĂŞ z monitorem, albo inaczej - przesyÂłaÂła widzom buziaki :lol:
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

SkopiowaÂłem sobie wszytkie na dysk i przed chwileczkÂą obejrzaÂłem - w przyspieszonym tempie wyswieltania zdjĂŞĂŚ wychodzi z tego fajna animacja
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Postaram siĂŞ daĂŚ wieczorkiem capsy PieĂąkowskiej.

JakoœÌ nie jest najlepsza bo to z materia³ów œci¹gniêtych ze strony TVP.[ :wink:


Szymcio i jak dobrze Danusia caÂłuje
:?: :wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na proÂśbĂŞ zamieszczam PieĂąkowskÂą. Fajne miny robi. :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To mo¿ê teraz taki ma³y prezent od tvn.personal.pl:

Obrazek

MÂłoda PieĂąkowska. Stare studio. :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

wow :shock:



Prosimy o coœ nowszego bo jakoœÌ tych moich jest kiepska.
:wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Có¿ Jola nie wysz³a tutaj najlepiej ale zapewniam, ¿e jak chce potrafi uœmiechaÌ sie równie czaruj¹co jak D. Holecka. A tak swoj¹ drog¹ to jak moge publikowaÌ tutaj zdjêcia bo mam kilka ciekawych? (tak wiem - je¿eli chodzi o wykorzystywanie mo¿liwoœci internetu to jestem ofiar¹ :lol: )


O naprzykÂład tutaj wyglÂąda bardzo uroczo
http://www.peptocapsy.friko.pl/c/d/JP-07.jpg

A czy dzisiaj teÂż moÂżgĂŞ liczyĂŚ na kolejne capsy Joli? :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:lol: :lol: :lol: Tak jak siĂŞ spodziewaÂłem fani TVN chĂŞtnie odpowiedzieli na odzew Aro i czynnie przystÂąpili do dyskusji o dziennikarzach stacji z Woronicza. :D :D :D
A o to moje "trzy gorsze".
Jak juÂż niektĂłrzy z Was wiedzÂą (dyskusja o scenografii FaktĂłw) bardzo ceniĂŞ Kamila Durczoka. UwaÂżam, iÂż jest o n jednym z najlpeszych dziennikarzy w Polsce. LubiĂŞ, kiedy prowadzi WiadomoÂści (zwÂłaszcza gdy wydawcÂą jest S. Jeneralski, sÂą wĂłwczas bardzo dynamiczne), ale rĂłwnie dobrze wypada w Gosciu Jedynki oraz Forum. O plusach pana Kamila moÂżna by dÂługo pisaĂŚ i pisaĂŚ. CeniĂŞ jego ironiĂŞ i sarkazm w rozmowach z politykami, (ktoÂś kiedyÂś powiedziaÂł, Âże z radoÂściÂą wpuszcza ich na pole minowe, a potem patrzy jak wybuchajÂą) oraz wyluzowany styl - kaÂżdÂą wpadkĂŞ technicznÂą lub przejezyczenie potrafi skwitowaĂŚ ciepÂłym uÂśmiechem. CeniĂŞ rĂłwnieÂż Jolante PienkowskÂą, DanutĂŞ HoleckÂą i MaÂłgorzate Prokopiuk. Z reporterĂłw: HannĂŞ SzarkowskÂą i MagdalenĂŞ gardowskÂą za materiaÂły o Âżyciu kulturalnym ( obie panie sÂą w tym niedoÂścignione, Âżadna z dziedzin sztuki nie stanowi dla nich trudnego tematu a inne stacje mogÂą tylko zadzrosciĂŚ WiadomoÂściom tych dwĂłch paĂą), lubie materiaÂły Moniki Kaniewskiej, Mariusza Rudnika, RafaÂła Kurowskiego i MichaÂła Adamczyka. Z redakcji zagranicznej lubiĂŞ OlimpiĂŞ GĂłrskÂą.
Z caÂłego TVP1 najbardziej ceniĂŞ IwonĂŞ SchymalĂŞ i Grzegorza MiÂśtala.
Podoba siê mi ich nowe (no dzia³a juz kilkanaœcie miesiêcy) studio - to ze szklanymi œcianami i pod³og¹. Zmieni³ bym jedan scenografiê prognozy pogody po g³ónym wydaniu Wiadomoœci. O wiele lepiej wygl¹da³a w relanym studiu, to wirtulane jest prawdê mówi¹c brzydkie.

To tyle, troche siĂŞ rozpisaÂłem. :wink:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

...czyli generalnie lubisz wszystkich z TVP :D
doktorfaustus1 pisze::
Podoba siĂŞ mi ich nowe (no dziaÂła juz kilkanaÂście miesiĂŞcy) studio - to ze szklanymi Âścianami i podÂłogÂą.
Mnie tez siĂŞ ono bardzo podoba.
doktorfaustus1 pisze::
Zmieni³ bym jedan scenografiê prognozy pogody po g³ónym wydaniu Wiadomoœci. O wiele lepiej wygl¹da³a w relanym studiu, to wirtulane jest prawdê mówi¹c brzydkie.
Jest okropne. Mnie siê bardzo podoba³o studio "Pogody" jak na œrodku sta³ taki wielki stó³ (³awa), a pó¿niej ma³a drewniana ³aweczka. W sierpniu by³y k³osy zbó¿ w dzbanie, we wrzeœniu dorodne jab³uszka w koszyku, na jesieni pe³no porozrzucanych liœci. By³a te¿ chyba zimowa scenografia. Jak jeszcze w tym wszystkim wystêpowa³a malutka Ma³gorzata Puzio to by³o wrêcz uroczo.

Niestety chyba za du¿o pracy wymaga³a ta scenografia i póŸniej zamienili na tak¹ jakby pracowniê szkoln¹ - z tablicami, rzutnikami, globusem. I tak ju¿ zosta³o bardzo d³ugo.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

michal pisze:...czyli generalnie lubisz wszystkich z TVP :D
No prawi wszystkich :lol:
michal pisze:Niestety chyba za du¿o pracy wymaga³a ta scenografia i póŸniej zamienili na tak¹ jakby pracowniê szkoln¹ - z tablicami, rzutnikami, globusem. I tak ju¿ zosta³o bardzo d³ugo.
Hehehe pracownia szkolna - ciekawe okreslenie a mi siĂŞ wÂłaÂśnie bardziej ta pracownia podobaÂła :lol: chociaÂż ta wczeÂśniejsza teÂż byÂła fajna. Ciekawym pomysÂłem byÂła rĂłznieÂż zapowiedÂź pogody z balkonu na placu PowstaĂącĂłw Warszawy - mogliby powrĂłciĂŚ do tego typu przekazĂłw.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:Ciekawym pomysÂłem byÂła rĂłznieÂż zapowiedÂź pogody z balkonu na placu PowstaĂącĂłw Warszawy - mogliby powrĂłciĂŚ do tego typu przekazĂłw.
Ale oni zawiesili ten zwyczaj nied³ugo po zdarzeniu jak Grobicka by³a na balkonie i ktoœ rzuci³ petardy i pow³¹cza³ alarmy samochodowe, a ta biedna nie wiedzia³a co siê dzieje. Wtedy wraz ze znikniêciem zapowiedzi pogody z balkonu, znikn¹³ równie¿ rzut na ulicê przed i po zakoùczeniu Wiadomoœci. Jednak nie wiem czy pamiêtasz, ale prezenter czasem na ten balkon wraca³, ¿eby wyt³umaczyÌ jak¹œ anomaliê. Tak by³o którejœ zimy podczas rekordowych mrozów gdzie kazano pomarzn¹Ì Waldemarowi Doleckiemu.
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

A co powiecie o tym mÂłodym prowadzÂącym WiadomoÂści zawsze z rana ? Nie pamiĂŞtam jak siĂŞ nazywa.

No i jak ktoÂś moÂże to niech podrzuci screeny z Teleexpressu.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak rzeczywiÂście przez pewien czas jakiÂś dowcipnis robiÂł sobie Âżarty i rzucaÂł petardy - po kilku takich incydentach pogoda juz nie byÂła zapowiadana na balkonie.
A co do tego prezentera prowadzÂącego WiadomoÂści o 8.00, 12.00 i 15.00 to jest to MichaÂł Adamczyk, dziennikarz i reporter z redakcji Wiadomosci zajmujÂący siĂŞ tematami spoÂłecznymi i obyczajowymi. Moze byĂŚ - czasami jest troche spiĂŞty ale dobrze siĂŞ prezentuje, ma poprawnÂą dykcjĂŞ i ciepÂły gÂłos. Jednak nie wiem jak dÂługo bĂŞdzie jeszcze prowadziÂł WiadomoÂści, bo dotychczas zastĂŞpowaÂł jedynie bĂŞdÂącÂą na urlopie macieÂżyĂąskim MaÂłgorzatĂŞ Prokopiuk. ZresztÂą sam kiedyÂś powiedziaÂł, Âże o wiele lepiej czuje siĂŞ w roli reportera niÂż prezentera.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 26 lip 2004, 19:16 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości