TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmmm nie zauwa¿y³em ¿adnych zmian w wygl¹dzie pani Ma³gosi - uwierz mi pilnie siê jej przygl¹dam :lol: :lol: No ale mo¿e dziecko daje jej nocami w koœÌ :lol: Na pewno nie wróci³a jeszcze do wszytkich dotychczasowych obowi¹zków. Wszak Wiadomoœci prowadzi tylko w weekendy i poniedzia³ki - widocznie zbiera jeszcze si³y. Joanna Raceiwcz z Panoramy tez jest œwietna - elegancka, ³adna i ponêtna :oops: , ale ja wolê pani¹ Ma³gosiê.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja tam wolĂŞ DanutĂŞ HoleckÂą :)
Bardzo ciep³a i stonowana osoba.Niestety nie mogê napisaÌ ¿eby by³a elegancka bo wszystkie prezenterki TVP i wiêkszoœÌ z innych stacji tragicznie siê ubieraj¹ (choÌ to i tak nic w porównaniu z krawatami prezenterów) no i ponêtna to dla mnie ona te¿ nie jest ale jestem dziewczyn¹ wiêc to raczej rozumia³e :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Moim zdaniem wÂłaÂśnie MaÂłgosia Prokopiuk ubiera siĂŞ najlepiej. Polecam dzisiejsze wydanie WiadomoÂści o 15.00 - jasny, poÂłyskliwy Âżakiet i ciemniejsza bluzka w kolorze kawy z mlekiem plus jej blond wÂłosy - bardzo orgiynalnie.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

A wg mnie najlepiej ubiera siê Kasia £astowiecka. Zobacz Bilans o 16.13, a¿ mi³o ogl¹daÌ (szkoda tylko, ze przez wiêksz¹ czêœÌ wspomnianego Bilansu bedzie ten nieszczêsny Kuraœ) .
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Có¿ takiego zrobi³ Ci ten "nieszczêsny Kuraœ"?????? :lol: :lol: Chyba trochê przesadzasz, Damian Kuraœ nie jest taki z³y. Owszem ma troche wad, ale moim zdaniem ogólnie prezentuje siê dobrze.

A co do Kasi £astowieckiej, oj to jeszcze d³ugo musia³aby pracowaÌ nad swoim strojem :twisted: :twisted: , ale có¿ jest dobra w tym co robi i chyba to jest najwa¿niejsze.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 lip 2004, 16:34 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Eee dobrze wyglÂąda. A wracajÂąc do Kurasia - "trochĂŞ wad" delikatnie to nazywasz :D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ok Sylwia! Od dzisiaj bêdê siê regularnie przygl¹da³ D. Kurasiowi, postaram siê nie omin¹Ì jego ¿adnego programu. Po miesi¹cu moge zaprezentowaÌ Ci moj¹ dok³adn¹ ocenê. :lol: ¯a³ujê tylko tego, ¿e nie widzia³em tej wpadki z przeklinaniem na antenie :twisted: :twisted:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

PiĂŞknie, dziÂś mamy Bilans (nie zaszkodzi jak obejrzysz tez o 18.30 skrĂłt :D) o 22.30 z podsumowanaiem Kurasia i na pewno bĂŞdzie do koĂąca tygodnia na GPW.
Za to ja widziaÂłam jego wpadkĂŞ.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ok z wiĂŞkszÂą dokÂładnoÂściÂą bedĂŞ ogladaÂł jego "wystĂŞpy" na gieÂłdzie, a teraz zapraszam do kontynuowania wÂątku LUDZIE TVP :lol: :lol: :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

najgorzej ubiera siê Joanta Pieùkowska te jej srebrne marynarki jedna gadka a druga z jaimiœ kó³kami s¹ okrone podobno ma jeszcze jakiœ okropny czerwnoy kubrak :) szkoda ¿e jej profesjonalizm nie idzie w parze z gustem.Fajnie jest jedynie ubrana na zdjêciu w tele œwiecie w jak¹œ marynarkê w indyjskie wzory ;) pozatym nie wiem czy tylko mi siê wydawa³ czy zmieni³a koor w³osów ? w niedzielê wygl¹da³a jak by mia³a platynowy blond pnaddto dosta³a chyba kase na nowe ciuchy bo wczoraj bya ubrana niezgorzej :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Zreszt¹ nie tylko ona. Czasami odnoszê wra¿enie, ¿e coœ ta nasza telewizja pieni¹¿ków nie ma i nie staÌ ich na porz¹dne ciuchy. :lol: :lol:
A to w czym do nas prezenter przemawia moim zdaniem jest waÂżne.
Ubrania prezenterek mogÂą nas rozpraszaĂŚ a nawet raziĂŚ i uniemoÂżliwiĂŚ nam dokÂładne wysÂłuchanie tego co ma nam do powiedzenia. :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W jednym z wywiadów Jolanat Pieùkowska powiedzia³a, ¿e ubiera siê sama oraz korzyta z us³ug jakiejœ firmy krawieckiej, która specjalnie dla niej projektuje oraz szyje ubrania (J.P. jest bardzo drobn¹ i delikatn¹ kobiet¹). Podobno juz od dawan nikt w TVP nie ubiera dziennikarzy i prezenterów - robi¹ to sami. Ogólnie mówi¹Ì podobaj¹ mi siê jej ¿akiety, jednak powinna uwa¿aÌ na jakieœ wzory, kó³eczka etc. O wiele lepiej wygl¹da w g³adkich. Co do srebrnych marynarek - takich nie nosi³a, jedynie po³yskilwe, a i tak dobrze w nich wygl¹da³a.

A jeszcze jedno to link do zdjĂŞcia z tym "czerwonym okropnym kubrakiem" wedÂług Kamuii
http://www.peptocapsy.friko.pl/c/d/JP-08.jpg
i jeszcze jeden
http://www.peptocapsy.friko.pl/c/d/JP-09.jpg
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Albo mam coÂś z kompem, albo te adresy sÂą zÂłe. Pisze tylko o darmowym serwerze.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmmm wczeÂśniej wchodziÂło moÂże wiĂŞc ten:
http://www.peptocapsy.friko.pl/c/JP.htm
i jeszcze ten
http://www.peptocapsy.friko.pl/c/d/JP-08.jpg

U mnie wchodzi bez problemu :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

widzĂŞ faustusie Âże uraziÂłam fana Joli PieĂąkowskiej ?? :)
Ja tam nic do niej nie mam bardzo profesjonalna i wogole ;) (zaliczy³a tylko jedn¹ wpadkê ostatnio mia³a chwilow¹ zawiechê :) a np moja uubiona Danuta Holecka a¿ dwie :) np jak jej siê schowa³¹ gowa za plansz¹ :) ) no ale gustu to niestety one nie maj¹ :) (dodatkowo Danuta Holecka nosi za du¿e albo w z³ym miejscu zapinane marynarki i siê niestety na niej marszcz¹ co widaÌ szczególnie w wydaniach 8.00 12.00 i 15.00 bo wtedy widaÌ im rêce )zreszt¹ tak samo jak Anita Werner z tym ¿e ona ma fajne rzeczy ale z³y dobor kolrów jak dla mnie.A co do Joli Pieùkowskiej to ostatnio telewizja chyba sypne³a kas¹ bo i ona i Holecka maj¹ nowe wdzianka (Holecka takie br¹zowe z bia³¹ lamówk¹ :) a Durczok sobie Fryzurê now¹ zrobi³.

Btw: Owszem ma srebrne,poÂłyskiwe marynarki jak znajdĂŞ capsa to wyÂślĂŞ a tak pozatym to na capsach z 19.02 Jola PieĂąkowska ma wÂłaÂśnie tÂą marynarkĂŞ w indyjskie wzory czy c to tam jest :)

Aha a co to za wpadka Kurasia z kniĂŞciem napiszcie ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości