TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kamuii pisze:
Aha a co to za wpadka Kurasia z kniĂŞciem napiszcie ?
ÂŚciÂągnij sobie filmik:

http://tvn.personal.pl/filmy.html

"Magazyn Bilans w TVN24
Roman MÂłodkowski i relacja Damiana Kurasia." :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kamuii trafiÂłaÂś w dziesiÂątkĂŞ, Jola PieĂąkowska to jedna z moich ulubionych prezenterek, chociaÂż od pwenego czasu ceniĂŞ rĂłwnieÂż MaÂłgosiĂŞ Prokopiuk.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

michaÂł thnx ale nie wiem jak u innych niestety u mnie linki nie dziaÂłajÂą :)

Faustus hehe dobra to nie bĂŞde siĂŞ naraÂżaĂŚ i pisaĂŚ Joli :) i jej ubiorze hehe moje zdanie zresztÂą juÂż znasz :) ale i tak pomimo Âże ceniĂŞ JolĂŞ PieĂąkowskÂą to HOLECKA RULEZ :)
kawiocha

Post autor: kawiocha »

A moim zdaniem, liczy siĂŞ tylko D. Holecka, Durczok i PieĂąkowska na zÂłom - taka propo byÂłem w grudniu 2003 na dniu otwartym TVP, i widziaÂłem zaPienionÂą na Âżywo. JeÂżeli ona robi taki makijaÂż do wyjÂścia na wizjĂŞ, to gratulujĂŞ kamerzystom i oÂświetleniowcom. Ta kobieta to wrak oblepiony kilogramem plasteliny na twarzy :!: Obrzydlistwo!!!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kawiocha trochĂŞ przesadzasz - kiedyÂś udaÂło mi siĂŞ spotkaĂŚ na ulicy J. PieĂąkowskÂą i wcale nie miala na sobiĂŞ iluÂś tam ton makijaÂżu, jedynie jej bardzo niski wzrost mnie zdziwiÂł - nic wiĂŞcej.
A co do Danuty Holeckiej - ok mo¿e byÌ, tylko trochê za czêto uœmiecha siê do widzów, no ale cóz w pi¹tki i soboty tematy w g³ownym wydaniu Wiadomoœci s¹ juz weekendowe - lekkie i przyjemne ( w wiêkszoœÌi przypadków).
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ta kobieta to wrak oblepiony kilogramem plasteliny na twarzy :!: Obrzydlistwo!!![/quote]

Zgadzam siĂŞ caÂłkowicie. Dla mnie PieĂąkowska jest sztuczna i nienaturalna
i ten styl prowadzenia wiadomoÂści jakbyÂśmy byli ciÂągle w obliczu wielkiego kataklizmu.
Wczoraj w wiadomoÂściach chwilami miaÂłem wraÂżenie jakby jakby miaÂła Âłzy w oczach a zaraz potem siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła.
A jak chodzi o resztĂŞ ekipy tvp to szykuje nam siĂŞ niezÂła rewolucja.
Dzisiejszy fakt napisa³, ¿e o pracê powinni siê martwiÌ mo³ek i kamel dlatego bo maj¹ znikn¹Ì zapowiedzi ustne pomiêdzy programami.
ZresztÂą na onecie jest o tym wiĂŞcej
Poza tym z telewizji maj¹ znikn¹Ì kwiatkowski, gembarowki, jeneralski.

Od wrzeÂśnia pojawi siĂŞ Monika Olejnik i Jacek ÂŻakowski co mnie bardzo cieszy bo tych ludzi stanowczo mi brakowaÂło w tv.
ÂźrĂłdÂła: medialink, wirtualnemedia, onet.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Za ÂŻakowskim jakoÂś szczegĂłlnie nie przepadam - owszem czytam jego artykuÂły publikowane od czasu do czasu w Polityce, ale dopiero na samym koĂącu - po przeczytaniu wszytkiego co waÂżne i interesujÂące. No ale moÂże w TVP bĂŞdzie robiÂł coÂś interesujÂącego.

Jakoœ za bardzo nie chê mi sie wierzyÌ doniesieniom dzisiejszego Faktu i Super Expressu. Owszem Gembarowski i Kwiatkowski chyba nie bêd¹ ju¿ od wrzeœnia na antenie (szkoda bo Tygodnik Polityczny Jedynki to naprawdê dobry i ciekawy program) ale na pewno nie zniknie Mo³ek i Kamel, wogóle nie zniknie funkcja prezentera zapowiadaj¹cego kolejne programy i dyskutuj¹cego z zaproszonymi goœÌmi -miedzy innym w³aœnie tym telewizja publiczna rózni siê od komercyjnych. Kiedyœ tylko Polonia 1 (Ma³gorzata Gutejko) i Tele 5 (Monika Lutf) mia³y swoich prezenterów. Zreszt¹ s¹ oni w TVP od samego pocz¹tku istnienia telewizji w Polsce(patrz Suzin, Wojtaczak, B. Walter i wielu wielu innych).

Tak samo Jeneralski - ju¿ od kwietnia nie prowadzi Wiadomoœci, ale po objêciu przez G. Kozaka funkcji korespondenta w Moskiwe jest ich wydawc¹ i redaktorem. Poza tym nie widzê powodów, dla których mia³by wylatywaÌ z telewizij. To raczej pan janek Pospieszalski móg³yb szuaaÌ sobie innej pracy, ale cóz kolego dworak wyci¹gn¹³ do niego pomocn¹ d³où i kupi³ te ¿enuj¹ce popisy braku obiektywizmu i zaanga¿owania politycznego. Pamiêtam wieczór wyborczy z 2000 r - zgadnijcie kto by³ gospodarzem u Mariana Krzaklewskiego? :twisted:

Co do PieĂąkowskiej - owszem czasami jest za powaÂżna, ale moim zdaniem w tym co robi jest bardzo dobra, wrĂŞcz profesjonalna.

Dzisiejsze publikacje zaliczy³bym wiêc do kaczek dziennikarskich - owszem jest tam trochê prawdy ale to tylko czêœÌ. Natomiast wszytkie internetowe serwisy - wirtualnemedia.pl, medialink.pl i onet.pl pos³uguj¹ siê w tym przypadku wy³acznie informacjami zaczerpniêtymi z brukowców. Czasami tylko przepisz¹ bezwsytdnie jakiœ komunikat rzecznika TVP umieszczony na stronach internetowych. Tyle nic wiêcej.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MoÂże i nie wszystkie niusy sÂą prawdziwe, ale fakt jest niepodwaÂżalny, Âże w tvp czekajÂą nas powaÂżne zmiany i wreszcie mamy proces oczyszczania telewizji z ludzi kwiatkowskiego i ludzi maÂło kompetentnych jak dla mnie.
Przypomnê, ¿e z wiadomoœci ma znikn¹Ì hiena roku i M. Rudnik.
A co do pana red kwiatkowskiego. UwaÂżam go za kiepskiego dziennkarza i dla mnie to dobrze, Âże odchodzi. Fakt formuÂła tygodnika jest dobra ale prowadzÂący nie. SÂądze, ze program zniknie ale w zamian pojawi siĂŞ jakiÂś inny program o zbliÂżonej formule.
WracajÂąc do moÂłek i kamela to rzeczywiÂście znikniĂŞcie ich z ekranu jest niemoÂżliwe choĂŚ i moÂłek i kamel wydajÂą mi siĂŞ przereklamowani i zuÂżyci i juÂż dawno siĂŞ wypalili i stracili moc. :!: :!: :!:
Z tvp bezwzglêdnie powinna odejœÌ dowbor i m³ynarska. :!: :!: :!:

W iternecie wyczytaÂłem takÂże, Âże informacje mogÂą zmieniĂŚ porĂŞ emisji na 20 a fakty zastanawiajÂą siĂŞ nad wydÂłuÂżeniem codziennych wydaĂą.
Jedno jest pewne od wrzeÂśnia czeka nas wojna miĂŞdzy telewizjami o kaÂżdego widza i miejmy teÂż nadziejĂŞ, Âże na tej coraz wiĂŞkszej konkurencji miĂŞdzy stacjami skorzystamy my wszyscy czyli widzowie. :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

RzeczywiÂście Kamel i MoÂłek sÂą przereklamowani, osobiÂście wolĂŞ IwonĂŞ SchymalĂŞ i Grzegorza MiÂśtala. Ale np podczas festiwali w Sopocie czy Opolu wÂłaÂśnie tacy prezenterzy sÂą potrzebni TVP - jakoÂś trudno mi wyobraÂźiĂŚ sobiĂŞ, aby prowadziÂł te imprezy ktoÂś inny.

Raczej nie masz co liczyÌ na znikniêcie Agaty M³ynarskiej i Katarzyny Dowbor - zbyt d³ugo pracuj¹ w telewizij, a ich szefowa -Nina terentiwe to wci¹¿ silna osoba w TVP.

Nazwisko M. Rudnika pojawi³o siê po raz pierwszy na liœcie osób do zwolnienia, moim zdaniem raczej mu to nie grozi - ostatnio by³ nawet redaktorem g³ownego wydania Wiadomoœci o 19.30 (w miniona sobotê). Moim zdaniem jest bardzo dobry, a w ca³¹ t¹ aferê z Orlenem zosta³ po prostu wpl¹tany. Zreszt¹ gdyby mieli go za to wyrzuciÌ musielby te¿ zwolniÌ Grzegorza Kozaka (obecnie korespondent w Moskwie), a to by³aby za du¿a strata.

Nie przepadam za P. Orcholskim, nie zamierzam go równie¿ jakoœ szczególnie broniÌ, ale tytu³ hieny roku dosta³ moim zdaniem nie s³usznie - ogl¹damy wszytkie wydania Wiadomoœci i on mia³ tylko jedn¹ wpadkê - z Agor¹, nic wiêcej. Ba jego materia³y niczym nie ró¿ni¹ siê od matera³ów ze stacji komercyjnych - tam dosta³by na pewno jak¹œ nagrodê. Zreszt¹ same SDP z ich szefow¹ mog³oby dostaÌ tytu³ hieny roku - ju¿ od dawna nie zajmuj¹ siê sprawami dziennikarzy, raczej przypominaj¹ mi organizacjê polityczn¹, jak¹œ partiê. Do dzisiaj pami¹tam pianie z zachwytu pani Mokrasiùskiej nad powrotem ¯YCIA T. W³oka w TV PULS. Ta kobieta (jak i np A. Romaszewska Guzy nie zrobi³a do tej pory nic wartoœciowego, zawsze ma jednak coœ do powiedzenia). Natomiast wracaj¹c do Orcholskiego, to bardziej pasowa³by mi do tematów spo³ecznych.

Nie wiem czy w miejsce Tygodnika Politycznego Jedynki bêdzie jakiœ nowy program publicystyczny - mo¿e poprowadzi go J. ¯akowski? Jak na razie wiadomo, ¿e znika Woronicza17 Monitor Wiadomoœci, Tygodnik Polityczny i podobno GoœÌ Jedynki - ok ale co bêdziemy mieli w zamian? Sama Monika Olejnik nie wystarczy. Natomiast Andrzeja Kwiatkowskiego uwa¿am za bardzo dobrego dziennikarza i swego zdania nie zmieniê - ogl¹dam praktycznie co tydzieù jego program.

RzeczywiÂście wrzesieĂą bĂŞdzie naprawdĂŞ goroÂący - zresztÂą mĂłwiÂłem to tutaj na tym forum juÂż wczeÂśniej. :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MoÂże z czasem tvp przyciÂągnie do siebie jakieÂś inne osobowoÂści z innej stacji. Trzy programy znikajÂą dwa siĂŞ pojawiajÂą wiĂŞc jeszcze jeden dorzucÂą i bilans siĂŞ wyrĂłwna.
Nawet jak P.Orcholski jest dobry to i tak ten tytu³ hieny roku bêdzie siê za nim ci¹gn¹³ i bêdzie skaz¹ w jego ¿yciorysie
Moim zdaniem po przyk³adzie tvp powinien pójœÌ tvn i wrzuciÌ do swojego programu jakiœ porz¹dny program publicystyczny bo od znikniêcia kropki tvn nie ma ¿adnego programu publ. Tvn jest jedyn¹ stacj¹ która takiego programu nie ma. Kiedyœ fakt pisa³, ¿e w³asny program rorywkowy czy rozrywko-publicystyczny ma mieÌ Piotr Najsztub ale nic wiêcej oprócz tego co w fakcie napisali nie s³ysza³em.
PowspominaĂŚ moÂżemy sobie tylko talk-show na polsacie.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TVN nie ma na swojej antenie ¿adnego programu publicystycznego ale w tej kwestii nie lepszy jest równie¿ Polsat. Wprawdzie w soboty ok. 16.00 nadawany jest program "Czarny pies bia³y kot" Krzysztofa Skowroùskiego, ale jakoœ szczególnie nie przpepadam za tym dziennikarzem i tematami podejmowanymi przez zaproszonych do studia goœci. Kilka miesiêcy temu Polsat wyrzuci³ ostatecznie ze swojej ramówki nawet "Polityczne Grafitii". podobno od wrzeœnia D. Gawryluk ma prowadziÌ jakiœ nowy program informacyjno- publicystyczny ale nie s¹dzê, ¿e zdobêcie on jak¹œ kilkumilionowa¹ widowniê - prêdzej wyrzuc¹ go z ramówki. Z drugiej strony TVN wogóle nie zpaowiada emeisji jakiegoœ programu publicystycznego od wrzeœnia - myœl¹ chyba, ¿e ka¿dy ma dostêp do TVN24 :lol: :lol: :lol:

Osobowosci z innych stacji buchachahcahcachacha a co to za osobowoÂści - zalediw kilka pracuje poza TVP - Kolenda Zalewska, Miecugow, Polsat nie ma Âżadnych z wyjÂątkiem Lisa
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja mam ale mĂłwienie, Âże kaÂżdy ma jest wielkÂą przesadÂą.OsobowoÂści tvn ma tylko trzeba teÂż to wszystko umieĂŚ sprzedaĂŚ i odpowiednio pokazaĂŚ.
Nie chcem teÂż aby caÂły tvn byÂł syfem z wiÂśniwskim na czele oprĂłcz kilku wyjÂątkĂłw czyli fakty, uwaga itp.
Nie mówmy te¿, ¿e tvn24 to jakiœ idea³. Brakuje od dawna mi programu gdzie bêdzie toczona debata i ostra dyskusja a w tvn24 osoba pani pochanke mi siê ju¿ dawno znudzi³a choÌ przyznam, ¿e nigdy jej jakoœ specjalnie nie lubi³em. Pan ziemiec i marciniak mo¿e Ÿli nie s¹ ale brakuje im umiejêtnoœci. Jezscze zostaje miecugow kolenda, których zawsze bardzo ceni³em i ceniê dalej. Ostatnio coraz czêœciej w rozmowach jest Anitka i naprawdê muszê powiedzieÌ, ¿e jest super i naprawdê robi to najlepiej z nich wszystkich wogóle Anitka jest najlepsza we wszystkim co robi i robi to wspaniale i dla mnie Anitka ma najwiêksz¹ przysz³oœÌ i ¿yczê Anitce z ca³ego serca wszystkiego najlepszego.
ANITKA RULEZ :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Krzysztof Ziemiec jest dobrym dziennikarzem - pamiêtam jego pocz¹tki w TVN24 - brak makija¿u, b³yszcz¹ca siê skóra i zmiany po tr¹dziku - ale to naszczêscie ju¿ przesz³oœÌ. Dzisiaj prezentuje siê bardzo dobrze, a jeszcze lepiej prowadzi serwisy informacyjne i rozmowy z politykami. Jednak jeszcze musi popracowaÌ nad statusem osobowoœci. Na razie jest dobry, nawet bardzo dobry (tak jak i Piotr Marciniak) ale to jeszcze za ma³o - to samo mogê powiedzieÌ o Danucie Holeckiej czy Ma³gorzacie Prokopiuk z Wiadomoœci TVP1.
Niestety do tej pory nie udaÂło mi siĂŞ trafiĂŚ na Âżaden z wywiadĂłw prowadzony przez AnitĂŞ Werner.

A jeszcze jedno, ciekawi mnie jak oceniasz "wystĂŞpy" pana J. Pospieszalskiego w TVP1. JuÂż kiedyÂś zauwaÂżyÂłem, Âże dziennikarze z prawicowym rodowodem majÂą o wiele Âłatwiej. Rzeczpospolita nie zarzuca im udziaÂłu w spotkaniach z prawicowymi politykami (np pan Pospieszalski prowadziÂł wieczĂłr wyborczy M. Krzaklewskiego) a taki B. Rymanowski nie jest krytykowany za stworzenie najbardziej upolitycznionego i stronniczego programu informacyjnego, jakim niewÂątpliwie byÂły WYDARZENIA w TV PULS - od czasu do czasu zarzucajÂą mu tylko udziaÂł w PULSIE DNIA w TVP1 (jednym z najbardziej skompromitowanych programĂłw) za prezesury Walendziaka,.
OdnoszĂŞ wraÂżenie, Âże nie wszyscy w tym kraju mierzeni sÂą tÂą samÂą miarÂą.
Ostatnio zmieniony sobota 24 lip 2004, 11:51 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 3 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Krzysztaf Ziomecki? Masz na myÂśli Krzysztofa Ziemca? :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:oops: Tak oczywiœcie chodzi o tego Krzytszofa Ziemca - serdecznie przepraszam za ten b³¹d ( £ukasz pewnie by powiedzia³ ach ci fani TVP - wszytko mylicie :lol: ) czasam myl¹ mi siê nazwiska, lub przekecam koncówki. :wink: Z Ziemca zrobi³em Ziomeckiego ale reszta wniosków bez zman. PS poprawiê to bo wstyd (jeszcze dostanê bana :oops: )
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości