POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No, ale zeby miec haslo trzeba byc zarejestrowannym i zalogowanym :P .
Pozdrawiam, Filip
tristan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 12:37

Czy polsat zgapia programy z TVN ?

Post autor: tristan »

Ostatnio zmieniony sobota 22 maja 2004, 12:20 przez tristan, łącznie zmieniany 1 raz.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Czy to tylko ja, czy znĂłw nie widaĂŚ (albo nie zostala napisana) tresci postu? Powiem tylko co do tytuÂłu tematu, Âże zazwyczaj jest tak, Âże jak jakiÂś program ma jakiÂś hit. To konkurencyjne stacje tworzÂą, lub wykupuja inne programy tego typu, dla nawiazania rywalizacji. Tak byÂło np. z BB. BB byÂł pierwszy a potem bar. Milionerzy byli pierwsi, a potem Âżyciowa szansa... ale w drugÂą strone rĂłwnieÂż nie brakowaÂło by przykÂładĂłw, choc jakims cudem w tej chwili nie mge sobie przypomniec... 8)
Pozdrawiam, Filip
tristan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 12:37

Re: Czy polsat zgapia programy z TV-enu ?

Post autor: tristan »

Dla mnie polsat to poprosu glowno. Na poczÂątku byÂł BB a Dwa ÂŚwiaty na polsacie. A podobno polsat podpisaÂł kontrakt na 11 lat emitowania w polsacie baru (polsat to wiocha)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Odgapia... i wszyscy to wiedzÂą. Ale nie chce mi siĂŞ pisaĂŚ przykÂładĂłw, chyba juÂż gdzieÂś je podawaÂłem (znaczy siĂŞ kilka).
PS: Filip: Nie tylko ty, nie ma treœci (znów). Czasami warto rozwin¹Ì siê poza temat.
PPS: tristan: Fajnie napisaÂłeÂś: TV-enu
8)
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Zgadzam siĂŞ z Szymciem. Polsat nie raz zgapiaÂł od programĂłw TVN -moge podaĂŚ kilka przykÂładĂłw:
TVN: Wybacz mi, POLSAT: Zerwane wiĂŞzi
TVN: Big Brother, POLSAT I JEGO ODPOWIEDÂŹ: Dwa ÂŚwiaty, potem BAR
TVN :Milionerzy, POLSAT: ÂŻyciowa szansa
MusiaÂłbym jeszcze trochĂŞ pomyÂśleĂŚ, ale jakos mi siĂŞ nie chce. Ale Polsat naprawdĂŞ jest kiepski. Ostatnio pojawiÂł sie teÂż KÂłamca, ktĂłry jest mieszankÂą Big Brothera i NajsÂłabszego ogniwa... ÂŻaÂłosne -ogladaÂłem tylko jeden odcinek i wiĂŞcej nie zamierzam. KonczĂŞ, bo mam ostatnio wraÂżenie, ze na forum zrobiÂło sie trochĂŞ nudno :D :)
Ostatnio zmieniony sobota 22 maja 2004, 13:55 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Na Twoim miejscu byÂłbym ostroÂżniejszy kaseta. Bp ÂŁukasz zaraz da Ci bana i powie: "Jak nie pasuje to wypad". Na tyle wystarczajaco go znam :) .
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ja tylko wyraÂżam swojÂą opiniĂŞ :) Mam nadziejĂŞ, ze ÂŁukasz bana mi nie da. A czy nie jest nudno? Ohh, wolĂŞ juÂż nic nie mĂłwiĂŚ, bo ÂŁukasz przejdzie do czynĂłw :P
P.S Co do teamtu, ktĂłrego jestem twĂłrcÂą - UwaÂżam ze najlepszÂą telegazetĂŞ ma TVP, choĂŚ Polsat teÂż jest blisko niej. Gazeta TVP jest jakaÂś szara, a Polsatu kolorowa, miÂła dla oczu... Najlespzy jednak jest internet... :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Pomyliles sie ten Twoj temat o telegazetach to nie ten. Ten jest o zgapianiu programĂłw :D :D .
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Hehehe, jak moglem siĂŞ tak pomyliĂŚ :D Hehehe, przepraszam wiĂŞc :D Ale tak siĂŞ rozpisaÂłem na temat bana od ÂŁukasza -post zdawaÂł mi sie jakiÂś taki krĂłtki i dodaÂłem swojÂą opiniĂŞ, choc nie na temat :P Sorki
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kaseta98 pisze:Ohh, wolĂŞ juÂż nic nie mĂłwiĂŚ, bo ÂŁukasz przejdzie do czynĂłw.
Bez przesady. :D
Filip pisze:Pomyliles sie ten Twoj temat o telegazetach to nie ten. Ten jest o zgapianiu programĂłw :D :D .
:D :D :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Teraz widaĂŚ co stres i strach przed zbanowaniem moÂże zrobiĂŚ z czÂłowiekiem :mrgreen:
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ojjj straszne rzeczy. Ale pamietace red bull'a? On taki nie by³... silny goœÌ :D .
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ByÂł silny :D Potem pisaÂł mi jeszcze bardzo kulturalne maile, prosiÂł Âżeby przywrĂłciĂŚ go, Âże siĂŞ poprawi itd. I tak siĂŞ zastanawiam, czy naleÂży mu daĂŚ drugÂą szansĂŞ. :? :roll: :?:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

PowinieneÂś, bo w zasadzie co on zrobiÂł (oprĂłcz rekalmowania swojej strony i obraÂżenia TVN persolal). Nic! On nie byÂł twĂłrcÂą tego newsa o T. Lisie w Polsacie, on go tylko tutaj przekopiowaÂł w WirtualnychMediĂłw... moÂże byÂł ciekawy zaszego zdania?
Wybacz mu :lol:
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości