POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Jak to bĂŞdzie pod WrocÂławiem to ja jestem za :D
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Takie informacje podaÂła niedawno Gazeta Wyborcza. ZresztÂą oni juz tam majÂą swoje maÂłe studia, caÂły projekt ma byc zrealizowany na jakiÂś dzisiajeszych nieuzytkach. O szczegĂłlach sprawy zazwyczaj informowaÂł Polsat na stornach swojego teletekstu - zazwyczaj kultura lub gospodarka.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A ja tylko napisze, Âże na porzÂądnym forum nie do przyjĂŞcia byÂłoby napisanie "Polsrat". To jest forum o telewizji TVN, ale przeciez przychodzÂą tu takÂże fani innych stacji. To jest obraÂźliwe dla Nich. Np. ja poczuÂłem sie lekko zniesmaczony. :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

SÂądzĂŞ, Âże to byÂło niezamierzone. Ja teÂż staram siĂŞ na klawiaturze pisaĂŚ najszybciej jak potrafiĂŞ i zdaÂżajÂą mi siĂŞ jakieÂś literĂłwki, bo czasami klikam szybciej niÂż wymyÂślĂŞ co chcĂŞ napisaĂŚ :)
Pozdrawiam - KRASU 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Krasu ja uwaÂżam, Âże byÂło. "Polsrat" widnieje w tytule oraz w pierwszym poÂście.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Takie pomyÂłki (kilkakrotne) teÂż mi siĂŞ zdaÂżajÂą. Ale czy u niego to pomyÂłka to nie wiem juÂż sam 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Krasu pisze:A ja jestem zajebiÂście dumny z tego, Âże mimo, iÂż nagrywajÂą to niedalegko mojego domu to nigdy w tym shicie nie byÂłem 8)

Jest 1000 lepszych klubĂłw w mieÂście :D
To sÂłuchajcie! Ja nigdy nie obejrzaÂłem choĂŚby jednego odcinka "Baru". :lol: Kilka razy widziaÂłem fragmenty "GorÂących krzeseÂł" (a to teÂż kilka edycji temu), ale ani jednego odcinka nie obejrzaÂłem w caÂłoÂści. ;)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Brawo dla Ciebie Majkell. Mi niestety ta sztuka nie zawsze siĂŞ udawaÂła (to bylo daaaawno... :D ). :wink:
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Hehe...ja teÂż majkell nie widziaÂłem jeszcze Âżadnego odcinka. KiedyÂś nawet prĂłbowaÂłem, sle po ok 10 minutach nie wytrzymaÂłem :cry:
Pozdrawiam - KRASU 8)
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Polsat wykupiÂł podobno licencjĂŞ na emitowanie Baru do 2008 lub 2009 roku - BEZ KOMENTARZA.
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

To nie byla pomylka. Nie trawie polsatu od zarania dziejow i nie mam zamiaru ropowszechniac nazwy teh stacji. Moim zdaniem polsat to jest sraka i nawet lis tego nie zmieni. Jezeli admin-lukasz napisze ze lamie tym regualmin to sie poprostu nie bede wypowiadal na temat polsatu!!!

PZDR: SMT

PS: Nie trawie posratu, nie trawie soloza-ubola i agneta (niech wraca dilowac wartburgi z niemiec do polski a nie zabiera sie za robienie sraki w telewizorze!!!)!!!

PS2: a jezeli jest to norlane forum to kazdy moze nazywac stacje jak chce-sraka to nie brzydkie slowo (jak by ktos napisal tvndupa bym sie nie poczul urazony, tylko bym probowalsensownymi argumentami go przekonac ze tak nie jest, a jezeli kogos takie rzeczy rarza to fajnie ma!!!)!!!
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Twój post jest napisany takim tonem jakbyœ by³ na coœ (kogoœ) ura¿ony. Nikt nie zabrania ci nazywania polsatu polsraten ani tvn'u jak sobie tylko wymyœlisz. Tvndupa jednak jest trochê ra¿¹ce, bo to brzydkie s³owa, które mo¿na zamieniÌ. Jak chcesz mów tvnshit, albo tvnpupa :D PS Ja jak na razie nie mam "fajnie" :wink:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

A moÂżna zamiast "Polsat" i "Polsrat" pisaĂŚ "POLSZMAT"? :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ale po co :?: :roll:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

karstar pisze:A moÂżna zamiast "Polsat" i "Polsrat" pisaĂŚ "POLSZMAT"? :D
Jasne, Âże moÂżna. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości