POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Hehehe... To ja siê przy³¹czam. POLSZMAT koja¿y mi siê ze szmateksem i powiedzia³bym, ¿e to nawet adekwatne do tego kana³u.
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A mi te wasze "przezwiska" kojarzÂą mi sie z dziecinadÂą. :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

HAHA Ja teÂż nieoglÂądÂłem Âżadnego odcinka BARU. I mam zamiar robiĂŚ tak dalej.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Oj Aro, nie moÂżna byĂŚ zawsze powaÂżnym. MoÂżemy sobie czasem poÂżartowaĂŚ, oczywiÂście z umiarem, ale to, raz na jakiÂś czas, nie jest niczym zÂłym, a juÂż napewno nie dziecinadÂą :?
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Czy ja powiedziaÂłem, ze czymÂś zÂłym :?:

Ja tylko uwazam, ze tak pisz¹c nie szanujecie ludzi lubi¹cych Polsat, a zagl¹daj¹cych tu. Jasne, ze to forum TVN, ale chyba nie ma ono na celu zjednoczenie tylko i wy³¹cznie fanów TVN chwal¹cych jaki ich programn jest wspania³y i naœmiewanie sie z innych.

To jest tylko moje zdanie. Wolno mi je miec.
:D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, wolno, jednak my (przynajmniej ja) szanujemy ludzi lubiÂących polsat, tyle, Âże sobie Âż a r t u j e m y ! Chyba niestety nie znasz istoty Âżartu. Nie zdaÂżyÂło Ci siĂŞ kiedyÂś zaÂżartowaĂŚ z jakiegoÂś kumpla, jeÂśli go nawet lubiÂłeÂś?
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie nie zdarzyÂło. Ja jesteÂś Âśmiertelnie powaÂżny. :!: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Aro ma racjê - wiêcej argumentów a mniej infantylnych obelg. Od pewnego czasu chc¹ nie chc¹c uczestniczymy tutaj w niezbyt kulturalnym festiwalu obelg i pomówieù. POLSAT postanowi³ zmieniÌ swój wizerunek. I wtym celu siêgn¹³ po rózne œrodki - Lis, nowe programy etc. Szefowie TVN-u zamiast myœleÌ o nowych kana³ach tematycznych powinni pwopracowaÌ nad uatrakcyjnieniem oferty TVN. Bo na wyrobionej w ostatnich latach marce, bez inwestycji w nowe programy d³ugo nie pojad¹.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wy mnie naprawde zadziwiacie! Jakich "infantylnych obelg"!!!??? O czym wy w ogĂłle chrznicie! Nie rozumiecie pojĂŞcia Âżart, czy jest to zbyt trudne, Âżeby zrozumieĂŚ, Âże, przynajmniej ja, nie mam zamiaru utrzymywaĂŚ zawsze powagi. Nie krytykuje Aro, ktĂłry twierdzi, Âże taki jest i ma do tego peÂłne prawo, ale nie pozwole, Âżeby ktoÂś mĂłwiÂł, Âże kieruje w strone polsatu, ktĂłremu, szczegĂłlnie po ostatnich zmianach w tej stacji, nie mam wiele do zarzucenia, INFANTYLNE OBELGI!
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wybacz Filipie ale ten ostatni post nie byÂł skierowany tylko do Ciebie wiĂŞĂŚcnie bierz sobie wszytkiego do serca. A hasÂła typu POLSZMAT POLSRAT etc i tak bĂŞdĂŞ uwaÂżaÂł za infantylne - mam do tego prawo.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No wiesz, ja rozmawia³em z Aro na ten temat, wiêc mog³em wzi¹Ì to do siebie. Cood o tych s³ów ( :D ), tak ja równie¿ uwa¿a³bym je za infantylne, gdyby by³y wyra¿one do kogoœ/czegoœ z takim zamiarem, a nie w formie ¿artu. Koniec. :wink:
Pozdrawiam, Filip
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Post autor: ariwederczi »

MoÂżna teÂż Polshit - chociaÂżby po to, aby okazaĂŚ swoje niezadowolenie z oferty i ogĂłlnego wraÂżenia tej stacji
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Chyba nie zbyt rozsÂądnym posuniĂŞciem, bÂło wracac do tego tematu... aÂż mnie korci, Âżeby co.Âś powiedzieĂŚ ale pokaÂże swojÂą "klasĂŞ" (hehehe) i nie powiem nic.
Pozdrawiam, Filip
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Najwiêkszy b³¹d TVN-u?

Post autor: ariwederczi »

Pozwolenie na to, aby serial "24" pokazywaÂł POLSAT! (wczeÂśniej byÂło: Polshit, co niektĂłrych raziÂło)
Ostatnio zmieniony piątek 09 lip 2004, 10:08 przez ariwederczi, łącznie zmieniany 1 raz.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Jeœli o mnie chodzi, to wcale nie by³o to b³êdem, bo chyba ni jednego odcinka nie widzialem i nie zaluje. A poza tym, to zna ktoœ z was "Poshit", coœ nowego? :?:
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości