Telegazety...

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Który kanał ma najlepszą Telegazetę?

Czas głosowania minął wtorek 01 cze 2004, 12:55

TVN
3
30%
TVN7
0
Brak głosów
TVP1
6
60%
TVP2
0
Brak głosów
TVP3
0
Brak głosów
TVPolonia
0
Brak głosów
Polsat
1
10%
tv4
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Telegazety...

Post autor: Kajetan »

No dobrze... czas zacz¹Ì nowy temat -mam nadziejê, ze bêdziecie bierni w dyskusji... A wiêc tak: Telegazeta, Telestrony, Teletekst którego z polskich kana³ów telewizyjnych najbardziej siê Wam podoba? Dlaczego? Kótre stacje powinny zmodernizowaÌ swój teletekst? Co proponujecie? Co Wam siê podoba w danych telestronach? Jakie s¹ plusy, minusy? Piszcie :P Czekam na wasze wypowiedzi :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Teletext TVN jest najgorszy z mo¿liwych!! Przynajmniej strona g³ówna, jest niedok³adna, krzywa, niedorobiona. Poza tym wolno przesuwaj¹ siê strony. Jedynym plusem jest strona 333 i sama nazwa "Telestrony". Po prostu siê nie postarali.
A najlepszy txt ma TVP.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mnie sie tam telegazety w ogole nie podobaja. Wole patrzec w internet :D .
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

U mnie Teletekst TVN nie zawsze pojawia siĂŞ caÂły i w ogole jest nudny. Najstarsza j najwiĂŞksza jest "Telegazeta"..
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

KtoÂś ostatnio sie denerwowaÂł, Âże na tym forum nie z znajdzie osĂłb wolacych inne telewizje niz TVN. A moze jednak...
Pozdrawiam, Filip
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Na telegazecie TVN brak serwisĂłw informacyjnych i serwisĂłw sportowych.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Teletext TVN jest kiepski. Paskudne kolory, bardzo wolny, ma³o ciekawych serwisów, a dzia³ FAKTY jest fatalny - informacje zmieniane bardzo ¿adko, w weekendu praktycznie wcale, informacje uciête w po³owie. Oj daleko im do poziomu Telegazety i stron 110, 125, 351. Nawet Gazeta TV Polsatu jest dobra.Czemu TVN 24 nie emituje teletextu? Na pewno by³by dobrym rozwi¹zaniem - czasami nie mam czasu czekaÌ na serwis lub czytaÌ informacji zamieszczonej na wst¹¿ce u do³u ekranu. Ale cóz oba Waltery nazywaj¹ siebie pionierami na polskim rynku telewizyjnym, w rzeczywistoœci s¹ to tylko przechwa³ki. PS strony intenetowe TVN tez s¹ kiepskie - owszem wszytko tam migota, b³yszczy siê i wogóle bajery nie z tej ziemi ale informacji praktycznie ¿adnych, jedyne co to opis programów - i to kipeski. DALEKO IM DO POZIOMU STRONY http://WWW.TVP.PL - owszem mniej tam bajerów, na które leca nastolatki ale ile praktycznych informacji i jaka aktualizacja. Czy np mogê sobiê obejrzeÌ wydanie Faktów w internecie? Nie, musze byÌ w domu o 19.00 lub nagraÌ na kasetê. Z WIADOMOSCIAMI, Panoram¹ i Teleekspresem nie ma takiego problemu - nie widzia³em, zawszê mogê pobraÌ z neta. Oj daleka droga przed TVN aby zas³u¿yÌ na miano innowacyjnej tv.
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

PowtĂłrkĂŞ FaktĂłw masz o 0:30 na TVN24.

domino
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

O tej godzinie ludzie zazwyczaj œpi¹ (nie mówie, ¿e ka¿dy, ale wiêkszoœÌ).
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

sorry ale o tej porze œpie i ekipa Faktów raczej z ³ózka mnie nie wyci¹gnie :wink: a mo¿liwoœci obejrzenia Faktów po przez internet d³ugo chyba jeszcze nie bêdzie. Chyba TVN prêdzej zdecyduje siê pokazywaÌ w taki sposób Micha³a W. (tego z czerwonymi w³osami) licz¹c na mo¿liwoœc zarobienia szybkiej gotówki - ach te fanki....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja rĂłwnieÂż, choĂŚ nie chodzĂŞ spaĂŚ po dobranocce, nie mam zamiaru wyczekiwaĂŚ takiej godziny, tylko dla faktĂłw. Jesli juz siedze to na pewno nie po to, a poza tym moge nastepnego dnia z samego rana usÂłyszec to samo na TVN24
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Telestrony...

Post autor: Maciek »

Od jakiegoÂś czasu Telestrony TVN sÂą zawalone niekoĂączÂącymi siĂŞ reklamami. Jest to niezwykle utrudniajÂące, wrĂŞcz odstraszajÂące...:evil:
KiedyÂś na Telestrony TVN zaglÂądaÂłem chĂŞtnie, teraz nie zdarza mi siĂŞ to praktycznie wogĂłle, bo uwaÂżam, Âże nie ma tam juz czego szukaĂŚ.
LiczĂŞ na to, Âże przez wakacje TVN coÂś zmieni, bo to chyba najgorsza tele-gazeta ze wszystkich stacji w Polsce, ktĂłre jÂą oferujÂą. :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Sorry, Âże wygrzebujĂŞ stary temat, ale nie chciaÂłem juz zakÂładac nowego.

Telestrony TVN, a dok³adniej g³ówna ma nowy wygl¹d! Widzieliscie? Jednak jest to doœÌ ma³a modyfikacja i strona numer 100 wyglada nadal beznadziejnie...
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nawet bardzo maÂła modyfikacja. CiÂągle sÂą kiepskie te Telestrony... :(
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Kiepskie, kiepskie...

...ale jednak ta wersja strony 100 jest mimo wszystko jakaÂś bardziej uporzÂądkowana.

Szkoda, Âże tylko na to ich staĂŚ :P
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości