X-Factor - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Kylo »

A kto pamieta że dziś startuje ósma edycja X-factor UK :D Stacja ITV godzina 21:00 czasu Polskiego

http://www.youtube.com/watch?v=x4SlFuxj000
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Ale to chyba nie jest oficjalne promo X Factor UK? Bo widzę fragmenty ze Stanów, no i amerykańską grafikę, a z tego co wiem to UK nie zdecydowała się na wprowadzenie nowej grafiki.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Kylo pisze:A kto pamieta że dziś startuje ósma edycja X-factor UK :D Stacja ITV godzina 21:00 czasu Polskiego

http://www.youtube.com/watch?v=x4SlFuxj000
A na przykład ja pamiętam :P Jeszcze 1,5 godziny. ITV1 już włączone :D
21:00 X Factor ITV1
22:15 Xtra Factor ITV2
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Oficjalne promo jest krótkie:
http://www.youtube.com/watch?v=whi3bwJKYiI&NR=1
Po wczorajszym odcinku w pamięci została mi jedynie Janet Devlin's :)
http://www.youtube.com/watch?v=f4EE4bIFixQ
Ps. Może by tak administracja wydzieliła ten wątek do osobnego tematu, w końcu tutaj jest mowa o polskiej edycji 8)
antares140
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: środa 26 sie 2009, 08:27

Re: X FACTOR

Post autor: antares140 »

Macie ITV1 w swoich kablówkach czy oglądacie transmisje z internetu ? Jeśli z internetu to z jakiej strony internetowej ?
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Nie ma ITV w Polskich kablówkach, a w internecie filmiki na oficjalnej stronie są blokowane dla naszego kraju :D13 U nas cześć kanałów Freesat w tym ITV/BBC da sie oglądać za pomocą dużej anteny satelitarnej od 130cm na zachodzie, po 200cm na wschodzie, albo pozostają filmiki na youtube.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Pozytywnie zaskoczyło mnie nowe jury. Niestety mi w głowie najlepiej utknął George Gerasimou, który zwyzywał Tulisę :?
http://www.youtube.com/watch?v=NS0L9RdP ... ure=relmfu

Bardzo ciekawy byłem nowych prowadzących "Xtra Factor". Jak dla mnie dają radę, chociaż wydaje mi się, że ta edycja jest trochę mniej śmieszna od poprzednich.
antares140 pisze:Macie ITV1 w swoich kablówkach czy oglądacie transmisje z internetu ? Jeśli z internetu to z jakiej strony internetowej ?
Faktycznie w Polsce ciężko o odbiór ITV w telewizji, za to ITV1 i ITV2 można oglądać na żywo na stronach ITV.com, oczywiście tylko, gdy znajdujemy sie w Wlk. Brytanii. I tu z pomocą przychodzi serwer proxy :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kuba »

Brytyjska edycja 'X Factor' to TAK bardzo inna liga, że nawet wstyd porównywać. Jury jest świetne, nikt chyba nie tęskni za Simonem, czy też Cheryl (chociaż to akurat moja ulubienica <3) - Gary i Kelly robię świetną robotę. Poziom wokalny może nie był tak miażdżący, jak w poprzednich edycjach, ale montaż, scenografia i rozmach są naprawdę imponujące. Castingi na stadionach uważam za absolutnie genialny pomysł. Oprócz tego tempo programu jest o wiele lepsze, tam gdzie potrzeba jest więcej czasu, a mimo wszystko wydaje się, że program pędzi do przodu. Świetnie się bawiłem, nie wiem, czy polska edycja jest mnie w stanie jeszcze czymś przyciągnąć.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

bartek09 pisze:Faktycznie w Polsce ciężko o odbiór ITV w telewizji, za to ITV1 i ITV2 można oglądać na żywo na stronach ITV.com, oczywiście tylko, gdy znajdujemy sie w Wlk. Brytanii. I tu z pomocą przychodzi serwer proxy :D
Mógłbyś polecić jakąś konkretną bramkę? Bo wszystkie, które ja znalazłem przymulają i to mocno.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

r_r16 pisze:
bartek09 pisze:Faktycznie w Polsce ciężko o odbiór ITV w telewizji, za to ITV1 i ITV2 można oglądać na żywo na stronach ITV.com, oczywiście tylko, gdy znajdujemy sie w Wlk. Brytanii. I tu z pomocą przychodzi serwer proxy :D
Mógłbyś polecić jakąś konkretną bramkę? Bo wszystkie, które ja znalazłem przymulają i to mocno.
Najczęściej korzystam z bramek z tej strony :arrow: http://www.nntime.com i jest ok.
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: X FACTOR

Post autor: alik79 »

Kto wie co to jest program Xtra Factor w ITV2 i co tam emitują ?

Swoją drogą TVN też by mógł zrobić ten program po X Factor w niedziele ok. 22 na TVN7 (która do końca 2011 będzie dostępna w DVB-T prawie w całej Polsce).
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Poszukaj, było już o tym tutaj.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

The X Factorem interesuję się już parę miesięcy i kompletnie mi odbiło trzeba przyznać. Gdy ogłosili że w 8 edycji jurorzy się zmienią, trochę mnie to zawiodło (gdyż chodziło o 3 którą najbardziej lubię) ale nie zniechęcałem się od razu. Co prawda 1 odcinek mam jeszcze przed sobą (nawet nie oglądałem Rewindu jeszcze..) ale z tego co widzę , wrażenia są pozytywne. Ciekaw jestem czy 8 edycja okaże się lepsza od poprzedniej, jak to działo się z roku na rok. Osobiście uwielbiam 7 edycję, jest to zdecydowanie moja ulubiona i tak już raczej pozostanie , ale ciekaw jestem tej 8-ej :)
Co do amerykańskiej wersji- jeśli będą odcinki z lektorem to z chęcią popatrzę (może TV6 wyemituje jak to robiła z Idolem?) jeśli nie będzie, to może tylko czołówki , skróty, niektóre występy.
Zastanawiają mnie goście w judges' houses - skoro Cheryl ma być u Tulisy , to może Dannii u Kelly ? Śmiesznie by to wyszło , jeszcze Simon u Gary'ego to by było zbyt przewidujące. Ponoć Sinitta ma pomóc Louisowi.
Castingi castingami ale i tak najbardziej lubię judges' houses :) Bootcampy w sumie też, ale na to musimy jeszcze trochę poczekać.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Amerykańską edycję pokaże w Polsce Fox life :) Co prawda liczyłem na jakiś szerzej dostępny kanał (myślałem o tvn7), no ale to i tak nieźle, że w ogóle jakaś stacja będzie go emitować tak szybko. Premiera we wtorek 11 października, czyli 20 dni po premierze w USA.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/am ... e-fox-life
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Nowa seria brytyjskiego XF wbrew pozorom wypada kapitalnie. Świetna oprawa, która zaskoczeniem to może nie jest. Wspaniały pomysł z emisją audycji na stadionach. Zapowiedzi Bootcampów są porażające - przed uczestnikami ma ponoć wystąpić Rihanna, co sprawi że etap ten ma być jeszcze bardziej surowy niż dotychczas. Liveshow mają trwać nawet 3 godziny, i może nie tylko w soboty i niedziele. Finał i półfinał na Wembley Arena. Poza tym Cowell 5-tym jurorem w odcinkach na żywo. Ale o tym to chyba wiecie. :)
Ja czekam na XFII w Polsce, w szczególności na jego rozrost na sobotę i 4-go jurora.
I tabloidy mówią, że Sablewskiej Miszczak powoli odpuszcza. Więc... :)
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości