Boże Narodzenie w telewizji

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Witamy na forum, widzĂŞ, Âże Kwiatek prowadzi agitacjĂŞ wÂśrĂłd krewnych i znajomych krĂłlika. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

PokaÂż nam swojÂą fotkĂŞ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Hej :!: To temat o swiêtach w telewizji, a nie o fotce dziewczyny kwiatka :D No nie zartowa³em -zawsze mozna zejœÌ z tematu, ale potem do niego powróciÌ. Skoro Szymcio jeszcze nie opublikowa³ programu POlSATU na 26 gudnia, ja go wyrêczê :) Oczywiœcie program pochodzi z strony: http://www.telemagazyn.pl 8)

06:00 Elmo - komedia USA 1999
07:30 JesteÂśmy (98) - program religijny
08:00 Beyblade - latajÂące dyski (33) - serial anim. Kanada 2002
08:30 PokĂŠmon (19) - serial anim. Japonia/USA
09:00 Hugo (42) - program dla dzieci Polska
09:30 Co siĂŞ ÂświĂŞci w mej pamiĂŞci (1) - program rozrywkowy Polska 2004
10:10 Calineczka - film animowany USA/Irlandia 1994
14:00 CaÂłkiem nowe lata miodowe (17) - serial kom. Polska 2004
14:25 Daleko od noszy (43) - serial kom. Polska 2004
14:55 Willow - film fantastyczny USA 1988
17:00 ÂŚwiĂŞty ktoÂś - komedia USA 2000
18:30 Wydarzenia Polska 2004
18:50 Sport
18:55 Pogoda
19:00 Co siĂŞ ÂświĂŞci w mej pamiĂŞci (5) - program rozrywkowy Polska 2004
20:00 Gliniarz w przedszkolu - komedia sensacyjna USA 1990
21:30 Studio Lotto (w przerwie filmu)
22:15 Ryzykanci - film sensacyjny USA 1997
00:10 Magazyn sportowy
03:20 Aquaz Music Zone - magazyn muzyczny

Musze stwierdziĂŚ, Âże cieĂąko. Gliniarz w przedszkolu juz byÂł w zeszÂłym roku, Willow byÂł chyba w pierwszy tydzieĂą wiosny :!: MuszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże POLSAT w tym roku zawiĂłdÂł mnie, nawet bardziej niÂż TVN. Przyznam jednak, Âże PowrĂłt do przeszÂłoÂści i KEVINa chĂŞtnie obejrzĂŞ :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:A mnie zainteresowa³a pozycja Wydarzenia Polska 2004. Czy nie mogli poczekac z tym do 31 grudnia? Pewnie póŸniej bêd¹ Wydarzenia Œwiat 2004.
To sÂą zapewne zwykÂłe Wydarzenia - produkcji polskiej z roku 2004. Oni majÂą dziwny styl prezentowania programu. Np. w Gazecie TV Polsat podajÂą zawsze przy wiĂŞkszoÂści audycji numer odcinka - Bar (763), Kuba WojewĂłdzki (90) itp.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

od dziÂś w TVN-ie leci nowa ramĂłwka reklam... Wiadomo graficznie pod kÂątem ÂświÂąt i zimy
Nawet dobrze zrobione ale szkoda, Âże nie ma tradycyjnej muzyczki przy tych reklamach krĂłtkich... :wink:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Raz na jakiÂś czas w TVN lecÂą reklamy filmowe TVN Siedem z polskim dubbingiem. Na ÂŚwiĂŞta teÂż takÂą zrobili. WidzieliÂście?

S¹ w niej fragmenty ró¿nych filmów, ale nie tylko tych z TVN7, a pokazuj¹ np. "Grinch'a" czy... "Kevina samego w domu"!
Ja jakoÂś emisji tego drugiego nie dopatrzyÂłem siĂŞ w TVN Siedem, a w Polsacie... ;)

Ale trzeba przyznaĂŚ, Âże pomysÂłowe te reklamĂłwki :D
:)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ciê¿ko mi siê ogl¹da obecne œwi¹teczne czo³ówki reklam i zapowiedzi. Wygl¹daj¹ niemal identycznie (tylko œniezki dodane), a zupe³nie inna muzyka. Nie mogê siê przyzwyczaic. Nie pasuje :!: :lol:
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Znamy juz ramowke swiateczna>>> http://reklama.tvn.pl/6902,ramowka.html

Tytuly filmow sa w cennikach:
http://reklama.tvn.pl/6902,1298342,cennik.html . :wink:

Inny serwis napisal ze bedzie swiateczny odcinek "Niani" wiec czekam z niecierpliwoscia. :P :D A filmy... wile powtorek jak co swieta ale pewnie jakies fajne filmy sie znajda. :P :roll: No i we wtorek 27 grudnia o 21:30 bedzie 1 odcinek "Wielkich ucieczek". :roll: :D I jakos w te swieta bedzie duzo "Szymon Majewski SHOW" naliczylem 3 wydania pewnie 2 powtorki i 1 premiera. :roll: :D Zobaczymy...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Do dzisiejszego "Faktu" dolaczony jest specjalny dodatek telewizyjny z programem na swieta. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości