Telekamery

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ArO pisze: ChciaÂłem napisac, ze kategorie serial, aktor i aktorka sa juÂż zajĂŞte. Wczoraj w Kulisach serialu czyli tuÂż po emisji odcinka Ilona ÂŁepkowska powiedziaÂła, ze KoÂżuchowska i Pyrkosz sÂą nominowani do Telekamer i, ze ma nadziejĂŞ, ze widzowie nie zawiodÂą bo chciaÂłaby by serial takÂże otrzymaÂł w tym roku nagrode. No choĂŚby namĂłwiÂła maÂły uÂłamek z tej 11 mln widowni do gÂłosowania to juz wygrana jest w rekach serialu i aktorĂłw.
Oczywiœcie. Tez widzia³em to w "Kulisach..." i tak samo sobie pomyœla³em. Uwa¿am, ¿e maj¹ racjê w tym "reklamowaniu siê", a strac¹ na tym konkurenci - ci nieuwa¿ni, którzy w swoim programie tego nie zrobili. Chcocia¿ wiêkszoœÌ jednak programów i serialów tego nie robi. No có¿, pewnie w najlbli¿szym czasie to siê zmieni.
Ja za to marzĂŞ o tym, by powstaÂł w peÂłni obiektywny plebiscyt i by znalazÂło siĂŞ w nim miejsce dla Huberta UrbaĂąskiego, ktĂłry nie zostaÂł nominowany, pomimo, Âże poprowadziÂł najtrudniejszy i najdroÂższy reality-show. BrakowaÂło, moim zdaniem, jednej kategorii w tym roku, bo typowa rozrywka to juÂż nie byÂła, ale nominacja, chociaÂżby w kategorii "reality-show i gry" (szkoda, Âże takiej nie ma), powinna mieĂŚ miejsce, bo to po prostu naleÂżaÂło doceniĂŚ. MoÂże za rok... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak! UrbaĂąski zamiast Ibisza, a Szczuka zamiast WojewĂłdzkiego :evil:



MACIEK DOPISAÂŁ:
Tak, tak, tak! I dlaczego tak nie jest...? :twisted:

PS. SORKI, MARCIN, ¯E SIÊ WCHRZANIAM,
ALE MOG£O BY ZAISTNIEÆ PODEJRZENIE,
ÂŻE SOBIE NABIJAM POSTY (NIE PISZÂĄC NICZEGO ODKRYWCZEGO),
A NIE O TO TU CHODZI. Z GÓRY DZIÊKUJÊ ZA ZROZUMIENIE.
:wink:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Ja dopiero dzisiaj zaglosowalem na Telekamery2005 i wybralem nastepujace osoby :-)
:arrow: INFORMACJE :o Justyna Pochanke
:arrow: PUBLICYSTYKA :o Marcin Wrona
:arrow: TALK SHOW :o Ewa Drzyzga
:arrow: MUZYKA :o Wilki
:arrow: ROZRYWKA :o Szymon Majewski
:arrow: SERIAL :o Na wspolnej
:arrow: AKTOR :o Maciej Zakoscielny
:arrow: AKTORKA :o Malgorzata Kozuchowska

Nie ulega watpliwosci, ze wiekszosc tych ludzi TO z TVN-u :wink: No ale TVN ma samych najlepszych wiec wybralem najlepszych z najlepszych :)
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja siĂŞ dziwie jak w ednej kategorii moÂżna byÂło umieÂściĂŚ DrzyzgĂŞ, Durczoka, Lisa i Nasztuba. Chyba jakiÂś debil wpadÂł na taki pomysÂł.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A ja siê dziwiê, jak mo¿na by³o nie umieœciÌ Huberta Urbaùskiego w ¿adnej kategorii, o czym ju¿ zreszt¹ pisa³em. Powinien przynajmniej dostaÌ jak¹œ nagrodê specjaln¹ za "Wyprawê Robinson"... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mam podobne zdanie do Twojego. UwaÂżam, Âże zamiast Krzysztofa Ibisza powinien nominowany zostaĂŚ Hubert UrbaĂąski, a zamiast WojewĂłdzkiego Kazimiera Szczuka.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

A zauwazyliscie wlasciwie, ze wszyscy nominowani z informacji dopiero zaczeli prace w glownych dziennikach (oprcz orÂłosia)

JarosÂław Kulczycki
Maciej OrÂłoÂś
Justyna Pochanke
Hanna Smoktunowicz
Krzysztof Ziemiec
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

marcin_pabianice pisze:UwaÂżam, Âże zamiast Krzysztofa Ibisza powinien nominowany zostaĂŚ Hubert UrbaĂąski, a zamiast WojewĂłdzkiego Kazimiera Szczuka.
Otó¿ to!
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

teÂż nie widze powodu by nominowac Ibisza... co on niby pokazaÂł w tym roku ???? Powinien byĂŚ UrbaĂąski....
No i wsadzenie Drzyzgi z Kamilem i Tomkiem to przegiĂŞcie....
przecieÂż to inne programy :)
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Sorry, ale, co pokazaÂł UrbaĂąski przed "Robinsonem" :?: Nic :!: Nomonacje byÂły widocznie wczeÂśniej ustalane.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Przypominam, Âże to juÂż dziÂś o godzinie 20:00 :D

Jeszcze ciekawsze bêdzie to, ¿e na Telekamery 2005 wybiera siê Edyta Górniak (to wiedz¹ tylko fani z forum Edyty) i byÌ mo¿e poka¿¹ j¹ przez chwile chocia¿. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

telekamery

Post autor: zadra »

ArO pisze:Obrazek

Przypominam, Âże to juÂż dziÂś o godzinie 20:00 :D

Jeszcze ciekawsze bêdzie to, ¿e na Telekamery 2005 wybiera siê Edyta Górniak (to wiedz¹ tylko fani z forum Edyty) i byÌ mo¿e poka¿¹ j¹ przez chwile chocia¿. :D
w zwiazku nominacjÂą dla Pospieszalskiego proponujĂŞ bojkotowac tĂŞ uroczystoÂśc! i obejrzeĂŚ w tym czasie "NajsÂłabsze ogniwo" :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Zadra, a zauwa¿y³¹œ jak obecni szefowie TVP broni¹ Pospieszalskiego? Mgr grzywaczewski powiedzia³ kiedyœ, ¿e dziennikarz jest jak saper - myli siê tylko raz, ale zapomnia³ dodaÌ, ¿e inne kryteria obowi¹zuj¹ pana Pospieszalskiego i jego kumpli. Mam nadzieje, ¿e ten bufon nic nie dostanie, poniewa¿ by³by to kolejny arguument dla tych rzekomo "prawicowo-liberalnych prezesó, tworz¹cych pluralistyczne media".
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Ja mam nadzieje ze wygra Ewa Drzyzga!

AktorkÂą, ktĂłra wygra pewnie bedzie Kozuchowska! A ja jej tak nie lubie! Gada jakby miaÂłczaÂła!! blee
Pyrkosz to zarozumialec ze szok! Jak nie wygra to bedzie taki zÂły, ze jad mu bedzie ciekÂł.
Powinnien wygrac Maciek ZakoÂścielny i Agniszka Dygant lub Ania Przybylska (ona na pewno zagraÂła w wiecej filmach niz Kozuch).

Tylko ciekawe po co tam bedzie GĂłrniaczka? Lepiej niech idzie do domu i zastanowi sie nad swoim zyciem, bo to co ona wyprawia to jest smieszne!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A, co zabiÂła kogoÂś czy jak :?: :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości