Telekamery

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze:Zadra, a zauwa¿y³¹œ jak obecni szefowie TVP broni¹ Pospieszalskiego? Mgr grzywaczewski powiedzia³ kiedyœ, ¿e dziennikarz jest jak saper - myli siê tylko raz, ale zapomnia³ dodaÌ, ¿e inne kryteria obowi¹zuj¹ pana Pospieszalskiego i jego kumpli. Mam nadzieje, ¿e ten bufon nic nie dostanie, poniewa¿ by³by to kolejny arguument dla tych rzekomo "prawicowo-liberalnych prezesó, tworz¹cych pluralistyczne media".

HAÑBA ¯E JEST ON NOMINOWANY I 3MAM KCIUKI BY NIE DOSTA£ NIGDY ¯ADNEJ NAGRODY
Nie nawidze tego prowadz¹cego, w ogóle on nie panuje nad rozmówcami poza negacj¹ wszelkeigo co jest wbrew jego w³asnej ideologii albo ideologii Koœcio³¹ Katolickiego. Formu³a programu jak najbardziej dobra ale prowadz¹cy fatalny. POWINIEN wróciÌ DO TV PULS albo TV TRWAM najlepiej i wst¹piÌ do LPR. Pomys³ na program dobry, pora dobra, czas dobry. W sam raz na TVPubl i jest to jedna z niewielu propozycji TVP które mog¹ znaczyÌ o pe³nieniu misji publicznej. Ale nie w wydaniu Pospieszalskiego.Twierdze ze prawd¹ jest sprowadzenie obozu prawicowego do TVP bo wraz z Pospeiszalskim przesz³o pare osób z TVPuls tworz¹cych ten program.
Ta telewizja nigdy nie bĂŞdzie niezaleÂżna.
Patrze na Pospieszalskeigo z obrzydzeniem.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Hanka trzecia siedzi w Atlancie w CNN.
JustyÂś druga .... smutek rozpacz w Wlaterowni i u PieczyĂąskiego.
MACIEK ORÂŁOÂŚ PIERWSZY!!!!!
Jolak wyglÂąda cudnie!! Nowa fryzura, suknia, makijasz tylko za ciemny.


Monika dostaÂła TelekamerĂŞ w kat. Publicystyka

Moje typy:
3) Talk-show Kamil Durczok - EWA DZRYZGA - hahahah ja naprawde myœla³em ¿e Lisek wygr¹³!!!! A tu jednak Ewa. Kamil by³ chyba nieco zawiedziony......
4)Muzyka - SiStars
5)Rozrywka - Monika Richardson
6)Serial - Na.. [¿artowa³em :D :D ] M jak mi³oœÌ - Tak jest M jak Musztarda. Dziwi mnie 2 miejsce Fali Zbrodni... no ale có¿....
7)Aktorka - Gosia KoÂżuchowska
8)Aktor - hmmmm /Skarga/Pyrkosz/ZakoÂścielny/ ze wskazaniem na Skarge
Żartowałem.
Odrobny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 16:54
Lokalizacja: wa-wa

Post autor: Odrobny »

Ale to nudne! I ciÂągle te same twarze.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Gala nudna Âże hej :D I sprawdziÂły siĂŞ najczerniejsze (nawet nieprzewidywane) wg mnie scenariusze...
INFORMACJE:
Totalna pora¿ka g³osuj¹cych. WidaÌ ¿e znowu króluje Osio³... przepraszam, Or³oœ chcia³em powiedzieÌ... jego zapowiedŸ i zachêcanie do g³osowania by³o ¿a³osne (wg mnie :!: ), skandalem jest trzecie miejsce nieprofesjonalnej Smoktunowicz :twisted: :twisted: :twisted: Mo¿e w Atlancie siê czegoœ nauczy :lol: Justyna druga :!: :( :( To nawet sukces, w Faktach o 19. jest od niedawna, dla mnie to na by³a zwyciêzc¹ :!: Brak s³ów...
PUBLICYSTYKA
Polacy nie wiedzÂą co to jest dobra publicystyka. Stara Olejnik z TVN -u juÂż nigdy nie wrĂłci, teraz gdy jest kiepska dostaje nagrody... Szkoda gadaĂŚ. MyÂślaÂłem, Âże bĂŞdzie Wrona :evil:
TALK SHOW
S³abo mi siê zrobi³o, jak Lis mia³ byæ pierwszy, naszczê¶cie Ewa broni honor TVN i otrzyma³a jedyn± TELEKAMERÊ dla tej w³a¶nie stacji :D Brawo Ewo, gratulacje, wracaj do pracy :) :)
SERIAL
Tego siê mo¿na by³o spodziewaÌ... "M jak mi³oœÌ" :roll: :twisted: ¯al "Na Wspólnej"...
AKTORKA i AKTOR czyli Witold Pyrkosz i jego pekaesy :D oraz MaÂłgorzata KoÂżuchowska, Hanka z Grabiny :roll: :twisted: ÂŻadnego zaskoczenia, kciuki trzymaÂłem za Age Dygant i MaĂŚka ZakoÂścielnego :wink:
MUZYKA: Krzysztof Krawczyk... nawet dobrze :D "Bo jesteÂś TY", "Mona LIsa" - udaÂło siĂŞ :P
ROZRYWKA: Brak s³ów... Ibisz i jego BAR na trzecim :!: :!: :twisted: :twisted: Skandal ¿e hej! Widzowie dalej siedzieli w tym jego BARZE. Smutne, ¿e drugie miejsce zaj¹³ Majewski (by³ najlepszy :!: ), sukces Richardson... trudno :?

Nie wiem czy o jakiejÂś kategorii zapomniaÂłem, jestem nie lada rozgoryczony. Czekam na FAKTY XXI wieku :!: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
Ostatnio zmieniony wtorek 25 sty 2005, 11:59 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

przynajmniej jedna osoba z TVN-u otrzymala statuetke :)
szkoda, ze tylko jedna :x
W kat.Rozrywka statuetke powinien dostac Majewski a nie Monika Richardsoon,o ale coz, wiesniaki zamiast Mamy Cie! w tym czasie ogladaja Europa da sie lubic
porazka w tym roku telekamery :cry:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmmm wieÂśniaki to, wieÂśniaki tamto, wieÂśniaki pijÂą, wieÂśniaki oglÂądajÂą polsat, wieÂśniaki oglÂądajÂą TVP etc
A moÂże wreszcie nauczylibyÂście siĂŞ przyjmowaĂŚ z honorem poraÂżki? Czasami zachowujecie siĂŞ jak maÂłe dzieci.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Na potrzeby swojej strony spisaÂłem dokÂładnie wyniki trzech kategorii. Mysle, Âże to te ktĂłre bĂŞdÂą Was najmniej interesowaĂŚ:

SERIAL

3.Pensjonat Pod Ró¿¹ 26.290
2.Fala zbrodni 28.958
1.M jak mi³oœÌ 217.731

Jaka wielka ró¿nica :)

AKTOR

3.Artur BarciÂś 52.306
2.PaweÂł Wawrzecki 59.798
1.Witold Pyrkosz 140.936

AKTORKA

3.Anna Przybylska 65.121
2.Agnieszka Dygant 65.759
1.MaÂłgorzata KoÂżuchowska 135.267


Brawa dla Ewy bo dostaÂła kobieta bardzo duÂżo gÂłosĂłw. No i ÂżaÂłuje, ze Justynka nie dostaÂła nic. MyslaÂłem, ze jej nie bedzie, ale siedziaÂła gdzies tam z tyÂłu
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Czyli poraÂżka TVN-u choĂŚ 2 miejsce Marcina Wrony ceni siĂŞ.
A Drzyzga to juÂż chyba 2 rok jak siĂŞ myle prosze poprawiĂŚ.


No i Pochanke chyba w ramach braku nagrody ponownie a ostatnio jak zwykle przydziaÂła czarnÂą kreacje na 19 :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

doktorfaustus1 pisze:Hmmm wieÂśniaki to, wieÂśniaki tamto, wieÂśniaki pijÂą, wieÂśniaki oglÂądajÂą polsat, wieÂśniaki oglÂądajÂą TVP etc
A moÂże wreszcie nauczylibyÂście siĂŞ przyjmowaĂŚ z honorem poraÂżki? Czasami zachowujecie siĂŞ jak maÂłe dzieci.
Dzisiejsze telekamery to nie jest poraÂżka - TO JEST WIELKI SUKCES TVN (mĂłgÂłby byĂŚ wiĂŞkszy no ale...). Natomiast wielkÂą poraÂżkĂŞ poniĂłsÂł Polsat i ... TVP1 (wielkie oczy? ok. ale ja zawsze nagrody rozbijam na TVP1 i TVP2. TVP1 wygraÂło w 2 kategoriach - informacja i publivystyka, z czego publicytyka nie byla w 100% sukcesem TVP1 - z tego samego powodu z ktorego Olejnik wygraÂła, Pochanke zajĂŞÂła II miejsce). A TVP2 - no coz - serial, aktor, aktorka, rozrywka
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

baryla pisze:A TVP2 - no coz - serial, aktor, aktorka, rozrywka
A TVP2 miaÂła kiedyÂś uchodziĂŚ za kanaÂł bardziej kulturalno-rozrywkowy. Czy jest on kulturalny, no moÂże poza pasmami dokumentĂł ARTE czy BBC w paÂśmie miĂŞdzy 19-20 gdy lecÂą Fakty i WiadomoÂści :roll:

Pora¿ka TVN-u mimo wszytsko. Okaza³o siê ¿e parodia jak¹ przedstawia Pan Najsztub nie zosta³a doceniona i próba Nie Grzecznej Telewizji nie przynios³a wiêkszego sukcesu. A Lis mimo wszystko zaj¹³ 3 miejsce. Ale to jeszcze scheda po TVn
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ludzie :!: :!: :!: Dajcie spokój z t¹ uroczystoiœci¹ dla idiotów i bezmuzgów :twisted: :twisted: :twisted: Bo¿e jak to próbowa³em ogl¹daÌ to a¿ siê chcia³o ¿ygn¹Ì na te ¿enuj¹ce i pora¿aj¹co g³upie przedstawienie. :twisted:
Wszyskie otrzymane nagrody przewidziaÂłem bez wyjÂątku :!:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Michos wyluzuj troszeczke. Nie podoba³o Ci sie to spoko, ale nie wszyscy s¹ w tej grupie. Ja jestem zadowolony z nagród dla "M jak mi³oœÌ". TVN te¿ jako tako sobie poradzi³. W wielu kategoriach ludzie z tej stacji zajmowali 2 albo 3 miejsce. To te¿ du¿o.

M jak miÂłoÂśc mozna bylo przewidziec bo czego sie spodziewac jak serial 12 mln widzow oglÂąda :?: :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Mi tam te nagrody sÂą kompletnie obojĂŞtne i dokÂładnie takiego wyniku siĂŞ spodziewaÂłem. Chodzmi mi tylko oto aby niektĂłrzy siĂŞ tymyi trlekamerami aÂż tak nie przejmowali :!:
Na pewno teÂż dlatego to wszystko too tak odbieram bo Âżadnego z seriali tam nominowanych nie ogladam i nie zamierzam tego robiĂŚ.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ale wiesz "Zbuntowanego anioÂła" raczej nie nominujÂą...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A mnie zdziwiÂła nominacja SkowroĂąskeigo. Po zepchniĂŞciu go na sobotni poranek ktoÂś jeszcze wstajke by Jego program oglÂądaĂŚ?

Lis opÂłaciÂł i Smoktunowicz i Skowroskiego?
Ostatnio zmieniony wtorek 25 sty 2005, 00:06 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości