[Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:format jest realizowany znakomicie - i to lepiej, niż w pierwszych dwóch edycjach, dzięki odświeżeniu scenografii i rewelacyjnym oprawom występów.
Ja właśnie mam odmienne zdanie i uważam, że te zmiany, które zaszły w trzeciej edycji są na minus, zmiany te mi się nie spodobały i też uczestnicy, którzy są wyraźnie słabsi od tych z poprzednich edycji. Uważam, że przed czwartą edycją Polsat powinien zrobić dłuższą, np. roczną przerwę, ale znając Polsat to nic takiego nie będzie mieć miejsca.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Ksero »

Połowa metamorfoz nie do końca przypominała artystów, w których miano się wcielić. Dobór piosenek gorszy względem poprzednich edycji. Na plus nowa oprawa belek. Królikowski i Walewska do wymiany. Dowbor też mógłby się pohamować ze swoimi niektórymi opiniami.
KKK
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Trzeciak »

matik pisze:Uważam, że przed czwartą edycją Polsat powinien zrobić dłuższą, np. roczną przerwę, ale znając Polsat to nic takiego nie będzie mieć miejsca.
Biorąc pod uwagę m. in. udziały, jakie generuje program nie widzę żadnych powodów, dla których "TTBZ" nie pojawiło się jesienią. Choć fakt, że formuła programu jest dość monotonna i przydałoby się odświeżenie. Szczególnie mam tu na myśli podziękowanie Królikowskiemu, który irytuje - i to już od początku pierwszego sezonu programu.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: michal_borkowski »

Cała rodzina Królikowskich, mam wrażenie - żyje trochę na koszt abonentów - czyli nas. Paweł Królikowski - do niedawna etatowa gwiazda "Rancza", a niebawem przecież pojawi się zapowiadany na jesień, 10. sezon serialu. Żona, Grażyna Królikowska, od początku w roli Grażynki w "Klanie" TVP1, syn - Antek Królikowski, teraz co prawda o nim trochę ucichło, ale zaangażowano go przecież do prowadzenia razem z Mariką programu "SUPERstarcie", też w publicznej tv.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Camilo »

To samo można by powiedzieć o rodzinie Żaków, Lisów, Radziszewskich, o Tadli z Kretem czy parach pracujących w ośrodkach regionalnych, choć dla wielu z nich praca dla TVP to niejedyne źródło zarobku...
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: prze_kw »

Królikowski junior podobno zagra główną rolę w serialu o Eugeniuszu Bodo, który ma pokazać TVP, a w tym sezonie pojawia się od czasu do czasu w produkcji "Krew z Krwi 2". Jedna z córek Królikowskich też gra w "Klanie", i to od urodzenia, - córkę Grażynki. No i jeszcze brat Pawła, Rafał, który regularnie pojawia się w serialach TVP. :D
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Trzeciak »

Stefano Terrazzino wygrał trzecią polską edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przeznaczając 100 tys. złotych na rzecz osieroconych dzieci. Drugie miejsce zajął Robert Rozmus, trzecie Grzegorz Wilk, a czwarte Kaja Paschalska. Tak tym samym zakończył się zdaniem wielu najsłabszy z dotychczasowych sezonów programu.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: michal_borkowski »

Camilo pisze:To samo można by powiedzieć o rodzinie Żaków, Lisów, Radziszewskich, o Tadli z Kretem czy parach pracujących w ośrodkach regionalnych, choć dla wielu z nich praca dla TVP to niejedyne źródło zarobku...
Tadla i Kret poznali się już w telewizji, więc to trochę inna historia. Tak samo Lisowie. Nikt z nich nie promuje swoich dzieci - przynajmniej na razie.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Trzeciak »

Akurat państwo Radziszewscy poznali się w latach 90 i to jeszcze w TVP. :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Camilo »

Nieoficjalnie: w nowej edycji TTBZ m.in. Natalia Szroeder, Bartłomiej Kasprzykowski, Michał Kwiatkowski i Krzysztof Respondek.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: prze_kw »

Oficjalnie - uczestnicy 4. edycji:
Michał Grobelny (wokalista, uczestnik 3. edycji "The Voice...")
Michał Kwiatkowski
Krzysztof Respondek
Bartek Kasprzykowski
Natalia Szroeder
Zosia Zborowska
Katarzyna Glinka
Monika Dryl.

Data emisji, jury, prowadzący - bez zmian.
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: michal_borkowski »

Polsat potwierdził oficjalnie, że TTBZ wróci wiosną. "Mamy wielu zdolnych artystów, którzy nie mają szansy zaprezentować się na estradzie" - tak zapowiada "łowy" nowych, utalentowanych uczestników.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Trzeciak »

Warto dodać, że 4 edycję wygrał Bartek Kasprzykowski, co wywołało spory niesmak u widzów programu.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: michal_borkowski »

Niby że niezasłużenie?
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Trzeciak »

Oczywiście. Powinna wygrać Monika Dryl, ale jury chyba kierowało się decyzją swoimi sympatiami, a nie talentem. Skład nadaje się do częściowej wymiany - w szczególności Królikowski, którego decyzje o punktach są coraz bardziej kuriozalne, ale do tego nie dojdzie, bo za wszystkim stoi Nina.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości