[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

moÂże OrÂłosiowi pralka siĂŞ zapsuÂła,albo bardzo lubi swĂłj sweterek w serek,tak jak w 'Twin Peaks' chodziÂła kobieta z klockiem :lol:

nie chce mi siê wierzyÌ,¿e ogl¹dalnoœÌ T. jest taka marna,¿eby musieli go zdj¹Ì.
ostatnio T. niezbyt mi siĂŞ podoba,mniej dynamiczny :/ Na koĂącu Chmielowska-Olech tak sÂłodzi,tak siĂŞ 'szczerzy',a nie uÂśmiecha normalnie!Âże minĂŞ miaÂłem dosÂłownie takÂą---> :shock: rozumiem,Âże naleÂży zachĂŞcaĂŚ do kolejnego programu,ale nie aÂż tak ostentacyjnie,aÂła :shock:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Medialink pisze:JednÂą z nowoÂści letniej ramĂłwki telewizyjnej Jedynki bĂŞdzie program informacyjny „Teleexpress nocÂą”. Magazyn nadawany bĂŞdzie codziennie po godz. 22 i ma byĂŚ nocnÂą mutacjÂą „Teleexpressu” stanowiÂącÂą podsumowanie dnia.

– Latem zmienia siĂŞ nieco model oglÂądania telewizji – ludzie zasiadajÂą przed telewizorami znacznie póŸniej niÂż zwykle. ÂŻeby nie straciĂŚ naszych wiernych widzĂłw, proponujemy im zatem wieczorny, dogodny dla przebywajÂących na urlopach ludzi program utrzymany w konwencji zbliÂżonej do „Teleexpresu” – tÂłumaczy nam Aneta Wrona, rzecznik prasowy TVP.

StaÂłym elementem programu bĂŞdzie zabawny felieton dziennikarza bÂądÂź satyryka subiektywnie komentujÂący wydarzenia minionego dnia. WÂśrĂłd staÂłych elementĂłw znajdÂą siĂŞ takÂże: niekonwencjonalna prognoza pogody i fragment utworu muzycznego.

„Teleexpress nocÂą” prowadziĂŚ bĂŞdÂą Patrycja Perek, MaÂłgorzata Szczepkowska i RadosÂław BrzĂłska.

Program zadebiutuje na antenie TVP1 30 czerwca. – Nie ma jeszcze decyzji, czy ten nowy program pojawi siĂŞ w ramĂłwce jesiennej – tÂłumaczy nam Wrona.
Co sÂądzicie o wieczornym wydaniu teleexpresu. UwaÂżam, Âże nie bĂŞdzie miec ona wielkiej widowni. ChoĂŚ moÂże trochĂŞ widzĂłw z panoramy, ktĂłra ma byc ponoĂŚ zlikwidowana ucieknie do tvp1.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jest juz tyle programów informacyjnych wiêc nie wró¿ê powodzenia choÌ ¿yczê wszystkiego najlepszego .
Trudno bĂŞdzie ludzi przyzwyczaiĂŚ do nowego programu :mhm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Jest juz tyle programów informacyjnych wiêc nie wró¿ê powodzenia choÌ ¿yczê wszystkiego najlepszego .
Trudno bĂŞdzie ludzi przyzwyczaiĂŚ do nowego programu
Gdyby jeszcze "Teleekspres nocÂą" byÂł prowadzony przez BeatĂŞ ChmielowskÂą ubranÂą w koszulkĂŞ nocnÂą ... :devil: a tak powaÂżniej, to nie mam zamiaru ogladaĂŚ. Zgadzam siĂŞ z Adamem, Âże robi siĂŞ juÂż za duÂżo programĂłw informacyjnych.. :(
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

To bĂŞdzie mini program informacyjny. I duÂżo elementĂłw bardziej luÂżnych jak np. muzyka. Trzeba teÂż zaÂłwaÂżyĂŚ, Âże zniknie chyba panorama.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A ja myœlê, ¿e "Teleexpress noc¹" siê sprawdzi. :roll: Wakacje, ciep³o, ludzie póŸniej wracaj¹ do domu - chêtnie zobacz¹ takie szybkie podsumowanie dnia.

Co do widzĂłw "Panoramy" to nie wiadomo czy "ucieknÂą" do TVP1. :> A to dlatego, Âże "Teleexpress nocÂą" jest na razie planowany na lato, a "Panorama" zostanie zlikwidowana dopiero jesieniÂą...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

mysle ze zamiast tworzyc kolejny program informacyjny na antenie 2 zamiast panoramy mogliby "przerzucic" teleekspres na antene tvp2 (wydanie o 17 i 22) a na tvp 1 zostawic wiadomosci...wtedy kazdy kanal mialby silny(popularny) serwis informacyjny - ten na tvp2 bylby "lzesjszy" bo to kanal rozywkowy a teleexpres lekki jest... i nie tworzylo by to dziwnej sytuacji ze na jednym kanale sa 2 serwisy....

dlatego postuluje o TELEEXPRES i TELEEXPRES noca dla tvp2 zamiast panoramy!
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Zastanawia mnie dlaczego tak bardzo chcecie wzmacniac na si³ê pozycje programów informacyjnych telewizji publicznych , zamiast pomyœlec o flagowym programie TVN-u.

MyÂślĂŞ Âże Âświetnym rozwiÂązaniem na ewentualne znikniĂŞcie Panoramy lub konkurencjĂŞ z wieczornym wydaniem Telexpressu byÂłoby wprowadzie ' drugiego wydania "MaÂłych FaktĂłw"
- Fakty wieczorne.

O tym Âże jest takie miejsce w ramĂłwce Tvn-u na Fakty wspominaÂłem takÂże tutaj ;

viewtopic.php?t=119&start=30
NOWA ERA W TVN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To po co siĂŞ powtarzasz?
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Marcinie ja sie nie powtarzam . Gdybym siĂŞ powtarzaÂł to napisal bym dwukrotnie to samo.
A tak to dalem link , ktory jest uzupeÂłniem mojego postu.

Z tego co mĂłwisz wynika Âże nie czytaÂłeÂł mojej wiadomoÂści z tego linku.
NOWA ERA W TVN
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Zastanawia mnie dlaczego tak bardzo chcecie wzmacniac na si³ê pozycje programów informacyjnych telewizji publicznych , zamiast pomyœlec o flagowym programie TVN-u.
Mnie ineresuje zdrowa konkurencja a jak ona jest to jakoœÌ wszystkich serwisów jest lepsza :D
Jak inne kana³y bêd¹ goni³y tvn to odbiorcy tylko na tym zyskaj¹ jeœli chodzi i jakoœÌ serwisów
A poza tym wiele osĂłb ma wielki sentyment do takich programĂłw jak Panorama czy Teleexpress :aniol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś o 0:05 startuje nowy program informacyjny - "Teleexpress nocÂą". Powodzenia ÂżyczĂŞ o tej porze. :? :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:DziÂś o 0:05 startuje nowy program informacyjny - "Teleexpress nocÂą". Powodzenia ÂżyczĂŞ o tej porze. :? :twisted:
To rzeczywiœcie bêdzie teleexpress noc¹... :) Ogl¹dalnoœÌ bêdzie zapewne du¿a :P Nagram na nbox recorder chyba - bo siedzieÌ do 12 by obejrzeÌ ten program nie zamierzam...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I jak Wam siĂŞ podoba "Teleexpress nocÂą"? Mi tak sobie w sumie to nic ciekawego. WiadomoÂści maÂło ciekawe i prowadzenie kiepskie. MoÂże siĂŞ wyrobiÂą, ale o wiele lepsze jest wydanie o 17. :]

Poza tym znamy juÂż pierwsze wyniki oglÂądalnoÂści "Teleexpressu nocÂą":

Medialink pisze:„Teleexpress nocÂą” oglÂąda Âśrednio 1,42 mln widzĂłw przy udziale w rynku wynoszÂącym 15,96 proc.

Pierwszy, wyemitowany po pó³nocy, zgromadziÂł przed telewizorami 0,52 mln widzĂłw (12,94 proc. udzia³ów w rynku), drugi – 2,18 mln widzĂłw (18,56 proc. udzia³ów w rynku), a trzeci – 1,61 mln widzĂłw (14,71 proc. udzia³ów w rynku). ZarĂłwno we wtorek, jak i ÂśrodĂŞ TVP1 nadaÂł program juÂż po godz. 22.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: "Teleexpress"

Post autor: Marcin »

O nie! Trzaskalska w "Teleexpressie". :ech:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości