Kablówka, platforma cyfrowa, a może... antena?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

W jaki sposób odbierasz TV?

Przez telewizję kablową
23
72%
Przez platformę cyfrową
7
22%
Przez antenę
2
6%
Przez zwykłą satelitę
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 32

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Pozwole sobie wyraziĂŚ ubolewanie nad mojÂą kablĂłwkÂą. WÂłasnie wrĂłciÂłem do domku i co I znĂłw nie ma TVN24. To samo byÂło wczoraj w nocy. I do 12 w sobote programu nie byÂło. To Âże nikt tam nie pracuje w weekendy jest dla mnie nie zroumiaÂłe.

Czy w Waszych kablach jest podobnie. Tzn. wina jest po stronie dekoderĂłw Âże wysiadajÂą ale mogliby szybciej reagowaĂŚ a nie po 24 h. Ciekawe czy bĂŞdzie mi dane obejrzeĂŚ o 11 LoÂże prasowÂą.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W UPC takie rzeczy raczej nei majÂą miejsca lub zdarzajÂą siĂŞ naprawdĂŞ sporadycznie.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A jednak zostaÂłem miÂło zaskoczony i TVN24 dziaÂłaÂł juÂż od 10 8)
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Szuka³em tego tematu, poniewa¿ ostatnio jestem zleksza poirytowany moim dostawc¹ telewizji. Za kablówkê p³aci³em do tej pory 32 z³ za 42 lub 43 kana³y, nic powalaj¹cego, ale Ÿle nie by³o. Niestety, ostatnio jest co raz gorzej. Na Œwiêta ³askawie dosta³em darmowe okno kana³u HBO, który zosta³ wprowadzony do oferty. Po 3 stycznia, Azart za¿¹da³ za jeden g³ówny kana³ HBO... uwaga... 30 z³. Na czas przerwy, HBO zast¹pi³ RTL, który po zakoùczeniu okna otwartego, te¿ znikn¹³. Do tego, co najgorsze ostatnio kana³ TVN Style zosta³ zast¹piony przez daremn¹ cyfroplusow¹ kuchniê.tv. Od kwietnia znów podnosz¹ ceny :evil:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Oj to wspó³czuje - ja odk¹d mam 'n' to nie mam ju¿ problemów, u mnie co najwy¿ej dochodz¹ jakies kana³y , ale nic nie ginie... Szkoda tylko,¿e na 'n' nie ma HBO... :(
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wysoka cena -coraz gorsze programy.
Teraz to norma .
Mam UPC i coraz bardziej jestem niezadowolony.
Zabrali niemieck± VIVÊ,BBC PRIME-w polskiej wersji-dali jakie¶ Mini-Mini i jaki¶ interaktywny program :hmm:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

W platformach cyfrowych coraz czêœciej kana³y pojawiaj¹ siê na zasadzie wy³¹cznoœci. Jaki by³by wasz wymarzony zestaw, w którym p³acilibyœcie tylko za to, co ogl¹dacie?
Dla mnie byÂłyby to:
TVP1, TVP2, TVN, TVN24, TV4, Puls (te dwa ostatnie niekoniecznie)- podstawa. Publiczna czasem emituje coÂś ciekawego, TVN i TVN24 to wiadomo i TV4 miĂŞdzy innymi dla "Big Brothera" czy innych programĂłw, ktĂłre znalazÂły miejsce w nowej ramĂłwce. Puls dla rzadkiego "Czy jesteÂś mÂądrzejszy od piÂątoklasisty?" i obserwowania nowoÂści i rozwoju stacji. Taka paczka dostĂŞpna tylko w kablĂłwkach i Cyfrowym Polsacie.
Comedy Central, Fox Life, Universal Channel, nScreen, TVN Siedem, BBC Entertainment, BBC Prime (za miesi¹c znika), AXN - wymarzona paczka serialowa: "Scrubs", "Weeds", "Out of practise", "My family", "How I Met Your Mother" na Comedy Central, "Desperate Housewives", "Will and Grace" i "Grey's Anatomy" na Fox Life, "Dexter" i "Monk" na Universal Channel, nScreen jest œwietne w ca³oœci, TVN Siedem przypomina "Przyjació³", BBC Entertainment emituje "The Office" i z pewnoœci¹ jeszcze wiele œwietnych seriali, BBC Prime tak samo, a na AXN s¹ wszystkie CSI, "Lost" i "Dr House. Do tego na wiêkszoœci kana³ów lec¹ te¿ œwietne show rozrywkowe i satyryczne oraz programy typu talk- show. - Takiego pakietu nie dostanê nigdzie :].
TVN Style, nTalk, E!, MTV - ciekawe programy rozrywkowe ("Magiel towarzyski"), œwie¿utkie talk - shows i nowoœci prosto ze Stanów, a co do MTV... czasem oddajê siê masochistycznym uciechom ogl¹dania tego kana³u :D. Bez szans na obecnoœÌ we wszystkich platformach.
VH1, O.TV - miÂła muzyka lat 80 i 90 oraz woodstockowe brzmienia - idealnie. Tylko w n.
TVN Lingua - bardzo ciekawie prezentuje siĂŞ pomysÂł kanaÂłu, ciekawe jak z wykonaniem? MoÂżna prawie w caÂłoÂści oglÂądaĂŚ na onet.tv
PrzyszÂła mi na myÂśl jeszcze Superstacja, nie wiem dlaczego, moÂże z tego samego powodu, co MTV.

Za ca³oœÌ musia³bym zap³aciÌ... 38 z³ w Cyfrowym Polsacie, w Cyfrze 58 z³, a w n, odpuszczaj¹c TVN Lingua - 62 z³. £¹cznie - 158 z³ za 21 kana³ów, które bym ogl¹da³ i mnóstwo innego niepotrzebnego ch³amu. 158 podzieliÌ na 21 wynosi ponad 7 z³otych za jeden kana³.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ja mam kablówkê Multimedia i jestem bardzo zadowolony. Za 60 kana³ów bior¹ 55.99 z³. Jak dla mnie jest OK, bo s¹ wszystkie programy, które lubie i ogl¹dam :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Do konca ubieglego roku mialem platrorme n, jednak od 1 stycznia wrocilem do Cyfry+ na ktorej to mam pakiet prestizowy, za ktory place 145 zl miesiecznie ( :rozglada: ). Ogladam tu TVN, TVN24, TVN CNBC, Canal+, HBO, Cinemax oraz czasami TVP, Superstacje czy ''Puls Raport'' w Pulsie. Mam tez kablowke u siebie w pokoju, za ktora place 25 zl/msc i na ktorej ogladam Polsat, Polsat2 i inne kanaly, glownie poznym wieczorem i w nocy. Obecnie jestem zadowolony. Chcialbym troche mniej placic przy Cyfrze+, ale niestety ta cena jest glownie ''sprawka'' kanalow filmowych :spiewa:
kik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 17 sty 2008, 11:24

Post autor: kik »

Witam.
Ja mam IPTV z Multimedia. P?ace za pakiet cyfrowy dom ok 30 z? w promocji. PĂł?niej b?d? p?aci? 37 z?. Wszystko za ponad 40 kana?Ăłw + kana?y radiowe. Polecam!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości