BBC

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: BBC

Post autor: Camilo »

Według nieoficjalnych informacji brytyjskich mediów, tak wygląda nowe trio prowadzących "Top Gear":

Obrazek
carthrottle.com

Od lewej: Philip Glenister (gwiazda serialu "Life on Mars" i prowadzący "For The Love of Cars"), Jodie Kidd (modelka, gospodyni "The Classic Car Show") oraz Guy Martin (motocyklista wyścigowy, prowadzący "Speed with Guy Martin").
Ostatnio zmieniony wtorek 05 maja 2015, 17:51 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: BBC

Post autor: sb »

Camilo pisze:Według nieoficjalnych informacji brytyjskich mediów, tak wygląda nowe trio prowadzących "Top Gear":

Obrazek
carthrottle.com

Od lewej: Philip Glenister (prezenter programów "Life on Mars" i "For The Love of Cars"), Jodie Kidd (modelka, gospodyni "The Classic Car Show") oraz Guy Martin (motocyklista wyścigowy, prowadzący show "Speed with Guy Martin").
Philip Glenister to aktor - 'Life on Mars' to dramat, w ktorym mial role.. an nie prezenter.

Trzeba pamietac, ze Top Gear to duza marka BBC a nie Clarksona, i przez dluzszy okres nie bylo w roli prowadzacego Clarksona rowniez, i program sobie istnial. Nie wyklucone ze za kilka lat moze Clarkson wrocic, jak to juz bylo kiedys. Ale Clarkson bardzo zle sie zachowal, i w innym zawodzie zostalby zwolniony natychmiast, nie moze byc ponad-innymi.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: BBC

Post autor: Camilo »

Jasne, "Live on Mars" to po polsku serial. Poprawiłem. Co do Clarcsona - szkoda, że w tak głupi sposób to się skończyło, bo z nową ekipą, po tym co czytałem pobieżnie na forach, to wielkich nadziei się nie wiąże. A nie ma dużej marki, takiej jak "Top Gear", bez odpowiednich ludzi. Nie mniej jednak zobaczymy jak im pójdzie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: BBC

Post autor: Camilo »

BBC w czerwcu zamknie globalną wersję platformy iPlayer, a cała oferta zostanie przeniesiona do zewnętrznych operatorów. Aplikacja ma pozostać tylko na rynku brytyjskim.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: BBC

Post autor: Camilo »

michal_borkowski pisze:Ciekawe, co z gazetą "Top Gear" i jego felietonami? Przeglądałem ostatnio na stacji benzynowej, była dość efektownie wyeksponowana.
Dane za luty pokazują, że polskie wydanie "Top Gear" jest już w opałach bez tego - sprzedaż w ciągu roku spadła o 25%.
Możliwe, że słupki marcowo - kwietniowe pod wpływem afery będą nieco wyższe, ale powinna być to tendencja krótkotrwała.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: BBC

Post autor: Camilo »

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond poprowadzą nowy program motoryzacyjny produkowany przez Netflix.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: BBC

Post autor: Camilo »

Wciągnął mnie ostatnio w polskim BBC serial "Śmierć pod palmami". Kłopot w tym, że oni ostatnio eksploatują ciągle pierwszy sezon, a w UK w 2015 miał być już czwarty. Może ktoś, kto nas czyta, wie ile już sezonów wyemitowali w Polsce i jakie mają plany? Ewentualnie w wiadomości prywatnej wyśle mi link, gdzie można obejrzeć odcinki od drugiego sezonu, bo próbowałem znaleźć w sieci i nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Na DVD też się nie ukazało...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: BBC

Post autor: Camilo »

Gdzie dwóch się bije, tam BBC korzysta.

Obrazek
GW/Twitter
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: BBC

Post autor: Maciek_POZ »

Realizator musi uważać, żeby przypadkiem nie puścić "treningowego" paska na żywo :lol2:
https://gol24.pl/bbc-przeprasza-manches ... 2-16359919
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 26 gości