[Polsat] World of Dance

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ODPOWIEDZ
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

[Polsat] World of Dance

Post autor: Felippe »

Jesienią na antenie Polsatu zadebiutuje polska edycja show „World of Dance”. To jedyne taneczne widowisko na świecie, w którym na równych prawach rywalizują ze sobą: dorośli i juniorzy, formacje taneczne i soliści, prezentując różne style tańca.

W jury zasiadają wybitne osobowości taneczne. W USA byli to: Jennifer Lopez, Ne-Yo i Derek Hough. Format „World of Dance” został stworzony przez Jennifer Lopez i zyskał popularność w Stanach Zjednoczonych.

Do udziału w polskiej edycji show mogą się zgłaszać uczestnicy z kraju i z zagranicy. Kwalifikacje do „World of Dance” rozpoczną się 21 czerwca w Warszawie.

Pierwsze 4 odcinki programu to kwalifikacje. Każdy uczestnik występuje w ramach swojej grupy i otrzymuje punkty od jury. Aby przejść dalej, biorący udział w programie musi dostać 80 (ze 100) punktów. Kolejny etap to pojedynki. Uczestnicy, którzy otrzymają najwięcej punktów w swojej grupie, wybiorą sobie przeciwnika. To od nich zależy, czy wybiorą sobie najsilniejszego czy może zdecydują się rywalizować z kimś słabszym. Następnie odbędą się półfinały. Tylko jeden uczestnik z każdej grupy będzie mógł przejść dalej. Jurorzy staną się trenerami i przygotują swoich uczestników do występu. W finale tancerze wystąpią dwukrotnie: w choreografii wybranej przez siebie oraz w tańcu wskazanym przez jurorów.

Kwalifikacje i pojedynki będą nagrywane Warszawie od 21 czerwca do 1 lipca

Źródło: https://www.tvpolsat.info/news/9529/pol ... w-polsacie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika