Regionalne serwisy informacyjne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Gość

Post autor: Gość »

Ja mieszkam na dolnym ÂślÂąsku, i mamy u nas FAKTY z WrocÂławia.
Program ten nie poraz pierwszy dostaje nagrody za swoj¹ jakoœÌ. Osobiœcie pomimo to, ¿e nie mówi¹ tak czêsto o Miliczu [mojej miejscowosci] to lubiê ich ogl¹daÌ, przedstawiaj¹ informacje z regionu w sposób nale¿yty, podczas programów nie ¿a³uj¹ humorystycznego podsumowania [np. Swoj¹ drog¹, to ciekawe kiedy w³adze naka¿¹ za³ataÌ te dziurê na ulicy tej i tej - Po informcji o naprawie dziury przed jakimœ tam urzêdem, w przeciagu 2 dni od zg³oszenia - jakaœ tam ulica ponad miesi¹c]

Itd, jeÂżeli dobrze pĂłjdzie to bĂŞde miaÂł kartĂŞ tv i zrobiĂŞ wtedy zapy.
Pozdrawiam
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kilka zdjĂŞĂŚ z WrocÂławskich FaktĂłw jest chyba na stornie internetowej wrocÂławskiego oÂśrodka. Rzeczywiscie to bardzo dobry program, ktĂłry juz kilkakrotnie zostaÂł naordzony na przeglÂądach regionalnych programĂłw informacyjnych w Europie.
Maj¹ oryginaln¹ scenografiê i œwietny zespó³. Ale z drugiej strony staÌ ich - TVP3 Wroc³aw to jeden z najbogatszych oddzia³ów regionalnych Telewizji Polskiej.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Gość

Post autor: Gość »

No wiadomo biedni to oni nie sÂą.
Ale powiem, ¿e nagrody nale¿¹ siê im poniewa¿ odwalaj¹ kawa³ dobrej roboty, szkoda ¿e tylko we wroc³awiu mamy taki serwis, a co z reszt¹ polski?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A z reszt¹ jest ró¿nie - bardzo dobry serwis jest w Gdaùsku, Szczecinie i Warszawie. Równie¿ Poznaù (Teleskop) jest bardzo dobry i czesto rywalizuje z Wroc³awskimi Faktami. Kiedyœ dosta³ chyba drugie miejsce na przegl¹dzie Circom. Reszta jest ju¿ nierówna. Katwickie Aktualnoœci s¹ dobre pod wzglêdem merytorycznym i bardzo popularne na Œl¹sku oraz w Zag³êbiu, ale powinni zmieniÌ scenografiê. Podobnie Kraków, chocia¿ do niego mam ju¿ wiêksze zastrze¿enia (niekóre materia³y s¹ g³upie, takie krakowskie - o niczym). Innych nie widzia³em.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Gość

Post autor: Gość »

ja widzê tylko fakty, i kiedyœ widzia³em teleskop z poznania, ale nie pamietam nic, no mo¿e telegazete :D Z chêci¹ obejrza³bym zapy z ró¿nych serwisów. Kielce s¹ na pocz¹tku tego tematu, a mo¿e by tak podac inne? Je¿eli s¹ osoby które maj¹ karty tv to prosi³bym o zapy.
Pozdrawiam
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

A ja odbieram: TVP3 BiaÂłystok i TVP3 Olsztyn (od tygodnia-wczeÂśniej byÂł TVP3 GdaĂąsk-o wiele lepszy). :wink:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TVP3 Olsztyn dopiero powsta³ - nowa ustawa medialna na³o¿y³a na TVP obowi¹¿ek posiadanai oddzia³u w ka¿dym woejwództwie. Szkoda tylko, ¿e nie posz³y za tym pieni¹dze. Nowe oœrodki bêd¹ praktycznie ograniczone do produkcji lokalnych serwisów informacyjnych. Na nic innego nie maj¹ ani pieniêdzy ani zaplecza. I moze to lepiej - wielkie studia i tak stoj¹ zazwyczaj puste, wiêc lepiej korzytaÌ z tego co sie ma, a nie tworzyÌ nowe. A kilka capsów zamieszczê do wtorku (z róznych oœrodków).
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze:TVP3 Olsztyn dopiero powsta³ - nowa ustawa medialna na³o¿y³a na TVP obowi¹¿ek posiadanai oddzia³u w ka¿dym woejwództwie(..)Na nic innego nie maj¹ ani pieniêdzy ani zaplecza
Nie zgadzam siê. Zosta³o wprowadzone wydanie g³ówne programu infrmacyjnego na godz 18. Trwa ono ok20 min. Wczeœniej w tym miejscu by³a Panorama Gdaùska z elemtami olsztyùskimi. Po programie ma miejsce komentarz pt.: OPINIE z Olsztyna tak¿e w weekend.

Po za tym wprowadzono sobotni magazyn relig. prowadzony przez bskupa w-m o sÂłowie na niedziele. TakÂże wprowadzono informator kulturalny ktĂły zastÂąpiÂł ten z GdaĂąska. A program EOL z elblÂąsko-olsztyĂąskiego staÂł siĂŞ tylko olsztyĂąski.Tak wiĂŞc mamy 4 wydania INFORMACJI z Olsztyna.

Przynam Âże nowe studio jest gorsze. Takie w chÂłodnych barwach i bez elementu Âżywego, tj. wczeÂśniej byÂło za ÂścianÂą i prowadzÂącym widaĂŚ drzewo i fragment parku leÂśnego a teraz pozostaÂła Âściana.

Dziwi mine tylko Âże tg mamy warszawskÂą a nie gdaĂąskÂą czy olsztyĂąskÂą.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak robi¹ takie programy, ale nie zrobi¹ niczego wiêkszego, wymagajacego du¿ego studia etc. Nie wiem, czy maj¹ nowy budynek, ale np oddzia³ w Kilecachzajmuje czêœÌ nudynku w którym mieœci siê Œwiêtokrzyski Oœrodek Kultury. TVP zmienia wizje oœrodków regionalnych - oko³o 6 z nich bêdzie produkowa³o "du¿e programy" na anteny ogólnopolskie, reszta tylko dla siebie do pasm regionalanych. A to oznacza mniej sprzêtu, mniej eteatów i ludzi etc.
PS czy Olsztyn ma ju¿ stronê internetow¹, bo na g³ównej TVP nie ma odnoœnika.

A to baner z reklamÂą krakowskiej Kroniki:
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela 16 sty 2005, 16:23 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Etaty zostaÂły zwiĂŞkszone o 100%.Siedziba nie rozbudowana. PrzybudĂłwka do budynku Polskiego Radia Olsztyn S.A

Ale nie bĂŞde broniÂł bo i tak wybieram prywatna telewizje kablowa i z niej czerpie informacje. Lepiej moim zdaniem robione, rzeczowe, konkretne i z Olsztyna gdzie w TVP wiele info jest z jakichÂś wsi o ktĂłrych istnieniu nawet nie wiem.

O stronce nie wiem bo wiesz jaki mam stosunek do 'telewizji publicznej'
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Chodze po stronach internetowych odziaĂłw TVP i jest tam sporo informacji, pliki z programami, czasami zdjecia. MoÂże kiedyÂś zamieszcze z kaÂżdego oÂśrodka.
Teraz Warszawa:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


A teraz Kilece
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

KrakĂłw
Obrazek Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Przyznam, Âże przebywajÂąc na wakacjach w Beskidach z przyjemnoÂściÂą ÂśledziÂłem KRONKIE. Podoba mi siĂŞ studio. Przypomina mi choĂŚ do koĂąca nie wiem w czym studio TVN24, to stre. I podoba mi sie prezenterka, taka blondynka oraz Pan w okularach.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A to ReszĂłw:
Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tylko nie rĂłb wiochy i nie pokazuj capsĂłw z ÂŁodzi, ok? prosze :oops: :D :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ZrĂłbicie wiochĂŞ, prosimy. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości