Regionalne serwisy informacyjne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Nie ma sprawy, chodzilo mi tylko o precyzje, bo ktos juz kiedys podawal ten adres bez .pl i sam nie moglem znalezc tej strony.

No to skoro mamy juz zdjecia z "ÂŁĂłdzkich WiadomoÂści dnia" (ktĂłre nie wiem dlaczego niektorzy twierdza, ze sa takie tragiczne), to ja dorzuce jeszcze zdjecia z "WydarzeĂą" naszej lodzkiej telewizji TOYA
ObrazekObrazek
Czolowka - Plac Wolnosci z pomnikiem Kosciuszki - centralny punkt ÂŁodzi i studio, ktore jest nawet calkiem niezle.
ObrazekObrazek
Monika Czerska i Remigiusz Szwadrowski - prowadzacy.
Obrazek
Faktycznie, nie maja promptera i prezenterzy czytaja tekst z kartki. Wyglada to troche dziwnie, ale nie wyglada az tak zle.
ObrazekObrazek
Obrazek
Czesto jest nawet rozmowa z gosciem w studiu miedzy materialami (jak w 24 godzinach).
ObrazekObrazek
Jeden z reporterow, SÂławomir Kalwinek i "tragiczne belki", jak twierdzi marcin_pabianice.
Obrazek
No i wreszcie zakonczenie.

I jeszcze jedna zlota mysl dziennikarki tv lodzkiej (pamietacie petle po lodzku), tym razem wlasnie z tv toya: "Ze wszystkich egzaminĂłw, jakie zdawaÂłam w Âżyciu tylko matura Âśni mi siĂŞ jeszcze od czasu do czasu." - Ewa Tyszko.
To milo, bo ja wlasnie w tym roku zdaje mature :cry: .


A tak przy okazji. Kablowka TOYA jest zdaje sie rowniez poza lodzia (Myslowice, Przemysl), czy tam tez maja wlasny kanal, czy nadaja ten sam, co w Lodzi z lodzkimi wydarzeniami, czy nie ma nic takiego?
Ostatnio zmieniony niedziela 06 lut 2005, 13:48 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mimo, Âże Wydarzenia majÂą nieznoÂśne belki i nie majÂą promptera ( :lol: ) twierdzĂŞ, Âże sÂą lepsze, fajniejsze i ciekawsze, niÂż ÂŁWD.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

KWIATEK. CO TO MA ZNACZYÆ?

Post autor: michal641 »

"Kwiatek" postanowi³ stworzyÌ kilkanaœcie dni temu nowy temat: Regionalne serwisy informacyjne. Zacz¹³ od TVP3 Kielce. Dodam tylko tyle, ¿e te fotki pochodz¹ z mojej strony;)

http://www.domaszowice.republika.pl/WARTO/tvpkielce.htm
Ostatnio zmieniony czwartek 03 lut 2005, 19:23 przez michal641, łącznie zmieniany 1 raz.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A mnie sie wydawaÂło, ze trzeba miec zgode jesli w celach komercyjnych sie wykorzstuje zdjecie. To kest TYLKO forum i te zdjecia nikomu dochodĂłw tu nie przyniosÂą.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Podobne zdjêcia s¹ na stronach oœrodka TVP Kielce - tj studio, czo³ówki programów, re¿yserka.
Zdano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 01 lut 2005, 14:45

Post autor: Zdano »

W tych czasach czytanie z kartki a nie z telepromptera to popelina.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Od dzisiaj mogÂą PaĂąstwo oglÂądaĂŚ programy TVP3 w nowej, wiosennej oprawie. Tym razem bĂŞdzie to duÂża zmiana, bowiem przygotowana grafika ma charakter bardzo nowoczesny i ponadczasowy. Kolorem, ktĂłry zdominuje naszÂą antenĂŞ jest zieleĂą, ale tak naprawdĂŞ, przygotujcie siĂŞ PaĂąstwo na barwnÂą ucztĂŞ. PosiÂłki najlepiej spoÂżywa siĂŞ przy dobrej muzyce, ale i na to jesteÂśmy przygotowani.
Wszystkie jingle i przerywniki ozdobione zostaÂły interesujÂącym, Âłatwo wpadajÂącym w ucho motywem muzycznym, tak aby identyfikacja stacji byÂła szczegĂłlnie wyrazista. Natomiast motywem przewodnim naszej grafiki sÂą kolorowe elipsy, ktĂłre wykonujÂą swoisty telewizyjny taniec. Najbardziej intrygujÂące jest to, w jak ciekawych kombinacjach pojawiajÂą siĂŞ na ekranie i jak zabawnie mogÂą siĂŞ przeksztaÂłcaĂŚ.

(ÂźrĂłdÂło http://www.tvp.pl/regionalna3 )
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Ale Âładne :lol:. Szkoda, Âże nie oglÂądam tvp3 :(.
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nowa grafika nie powala mnie na kolana. Jest przeciĂŞtna.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wymienli wszystko - tak¿e grafikê przed roz³¹czeniem pasma dla regionalnych oœrodków oraz zapowiedzi programowe.
SÂądzĂŞ, Âże ta jest Âładniejsza od poprzedniej. ZresztÂą trzeba zobaczyĂŚ jÂą w TV - zdjĂŞcia nie oddajÂą klimatu. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ÂŁadna jest, trza przyznac. Na stacje informacyjna - zbyt pastelowa i zielona. Bardziej mi pasuje do takich kanalow jak TVP2, TVN7 albo TV4
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

MoÂże niektĂłruch zainteresuje troche telewizyjnej kuchni: kliknijcie na link- znalazÂłem to na stronie krakowskiego osrodka:

http://ww2.tvp.pl/3159,208252,1.view#3
MAKEPOVERTYHISTORY
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Obrazek studio kroniki krakowskiej TVP3 nie jest tragiczne ale wymaga remontu.(na tym zdjĂŞciu nie widaĂŚ obleÂśnego stoÂłu)Grafika kroniki jest nieszpetna.CaÂłkiem fajnÂą grafikÂą mogÂą siĂŞ natomiast poszczyciĂŚ "TEMATY DNIA" krakowskiego oddziaÂłu TVP3.Studio tematĂłw nie jest tragicznie wyglÂądajÂące ale jest maÂłe.Obrazek
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

od ³ódzkiego to chyba nawet TVP Kielce ma lepsze studio :? -->
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Przecie¿ od dawna ³ódzki oddzia³ s³ynie z wyszukanego gustu i smaku :evil2: A TVP Kielce nie wygl¹da wbrew pozorom Ÿle :]
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości