[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

DziÂś w caÂłoÂści obejrzaÂłem WYDARZENIA i bardzo siĂŞ chwali.

TVN nawet nie pozwoli³ sobie na ³¹czenie z Pary¿em (swoj¹ drog¹ to nie maj¹ z kim, bo Lis im ukrad³ Grzegorza Dobieckiego).Œwietny materia³ Macha³y i ciekawy Michalaka.

Nie rozumiem czemu juÂż na 2ke TVN daÂł sprawe rozprawy ws ubiegÂłorocznej lawiny. ZnĂłw Sensacja :?:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

http://wydarzenia.wp.pl/ - tylko Fakty juÂż teraz nie majÂą. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WidaĂŚ w TVN jeszcze nie wiedzÂą o takiej moÂżliwoÂści.
Ale strona Wydarzeù wymaga kilku poprawek - plików video wci¹¿ nie da siê zapisaÌ, a ja nie mam ochoty czekaÌ a¿ wszystko wejdzie. Praktycznie materia³y zacinaj¹ siê co kilka sekund. Ciekawe, czy w przysz³oœci - wzorem TVP - udostêpni¹ ca³e wydania. Ma³o informacji, brzydka grafika i zapetlaj¹ce siê linki.
PS czy chwalili siĂŞ tÂą stronÂą w programie?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

doktorku tenb serwis dziÂła chyba dopiero od wczoraj wiĂŞ cnie ma co narzekaĂŚ :!: MyÂślĂŞ, Âże jak na poczÂątek jest bardzo dobrze. :lol:
- tylko Fakty juÂż teraz nie majÂą.
NIe wiem czy powinieneÂś siĂŞ tym tak cieszyĂŚ :!: :?:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Dzisiaj musze w 100 % stwierdziĂŚ ze Fuckty zostaÂły daaaaleko z tyÂłu za Wyfarzeniami :) Brawa dla Iwony... Fakty moga siĂŞ schowaĂŚ...nawet materiaÂł Sianeckiego byÂł nudny :? szkoda...
Co do strony to po co im ona skoro Walter DÂżunior i tak wie wszystko najlepiej wiĂŞc po co siĂŞ komunikowac z widzami....a Fuckty nie majÂą nic ciekawego do pokazania... no chyba ze osobiste Blogi Anity,DÂżastiny,Partycji,Rymana i A*tomata...
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wydarzenia dzisiaj dobre. Nawet trzy minuty po 19:00 prze³¹czy³em na Fakty, bo chcia³em obej¿eÌ materia³ Ziêtkiewicz o tym ch³opcu z £odzi. I wyszed³ jej lepiej ni¿ materia³ Zieliùskiej kilkanaœcie minut póŸniej w Faktach. Tylko denerwuje mnie ta Ziêtkiewicz w tych swoich stand up'ach.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

DokdÂłanie wydarzenia zdeklasowaÂły Fuckty a materiaÂł o Brajanie najlepszy ze wszystkich serwisĂłw ale ZiĂŞtkiewicz jest faktycznie denerwujÂąca nadawaÂł by siĂŞ raczje do Uwagi czy czegos podobnego :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wci¹¿ upieram siê przy twierdzeniu, ¿e £ukasz w g³êbi duszy jest ju¿ wielkim fanem Wydarzeù, jedynie naœladuj¹cy styl Lisa Grzegorz Kajdanowicz trzyma go jeszcze przy TVN o 19.00.
Mniejsza z tym. RzeczywiÂście ZiĂŞtkiewicz ma zupeÂłnie inne stand up'y - takie wÂłasne, wynikajÂące z jej przemyÂśleĂą etc. Ale i tak jej nie lubiĂŞ - maczaÂła palce w konstruowaniu tzw Afery Olina a teraz udajĂŞ ÂświĂŞtÂą.
WidaĂŚ, Âże redakcja WydarzeĂą nieÂźle kombinuje - specjalnie puszczajÂą lepsze materiaÂły w okolicach 19.00 aby ludzie nie zmienili kanaÂłu i zostali przy Polsacie. wczoraj chyba dali newsa o Rydzyku. To juz walka na ÂśmierĂŚ i Âżycie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Chyba po raz pierwszy w tak ciekawym topicu zgadzam siĂŞ w peÂłni i z kamuii i z Faustyszyskiem. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A wiêc z teori¹, ¿e jesteœ fanem Wydarzeù, a przy Faktach trzyma Ciê tylko i wy³¹cznie Kajdanowicz te¿? :twisted: :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

jedynie naÂśladujÂący styl Lisa Grzegorz Kajdanowicz trzyma go jeszcze przy TVN o 19.00.
MaĂŚku :lol: nawet mnie nie denerwuj.... nie ma potrzeby a*tomata dowartosciowywaĂŚ :twisted:
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kajdanowicz jest najlepszy z caÂłej tej bandy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ÂŁukasz pisze:Kajdanowicz jest najlepszy z caÂłej tej bandy. :D
Nigdy w Âżyciu :!: :wink: ChoĂŚ kazdy ma prawo mieĂŚ swoje wÂłasne zdanie.

A co do dzisiejszej sprawy Brajana: materiaÂłu MaÂłgorzaty ZiĂŞtkiewicz nie widziaÂłem, oglÂądaÂłem za to "WiadomoÂści" i "Fakty". MateriaÂł ZieliĂąskiej byÂł dobry, bardziej jednak podobaÂł mi siĂŞ materiaÂł Dariusza Ociepy z "WiadomoÂści" TVP. Nie za dÂługi, a jednak bardzo dobry :wink:

A co do samych "WydarzeĂą". DraÂżniÂą mnie juÂż te plansze przed kaÂżdym materiaÂłem, widaĂŚ, Âże Hanka leniuchuje i Kutyna siedzi za niÂą :twisted: W poniedziaÂłek zjawiÂła siĂŞ z paskudnÂą fryzurÂą i makijaÂżem (a te koraliki: bleee), teraz zastĂŞpujĂŞ jÂą profesjonalna Iwona Kutyna. Lis postanowiÂł postawiĂŚ na tÂą drugÂą? :)

A z ekipy "WydarzeĂą" lubiĂŞ AgnieszkĂŞ MosĂłr, MirosÂław Majerana i MAÂłgosiĂŞ ZiĂŞtkiewicz. Reszty nie trawiĂŞ... :? (w szczegĂłlnoÂści gwiazdora Sobieniowskiego, ktĂłry doszczĂŞtnie sie zniszczyÂł).
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

kamuii pisze:MaĂŚku :lol: nawet mnie nie denerwuj.... nie ma potrzeby a*tomata dowartosciowywaĂŚ :twisted:
Wybacz - wyraziÂłem siĂŞ nieprecyzyjnie. Kajdanowicz nieudolnie naÂśladuje Lisa. Na nic innego go juÂż nie staĂŚ.
Kaseta masz racjĂŞ - materiaÂły Sobieniowskiego sÂą przydÂługie, nudnawe i przegadane. PrawdĂŞ mĂłwiÂąc znany maÂłej grupie widzĂłw (wszak TVN24 to stacja niszowa) Tomasz MachaÂła okazaÂł siĂŞ lepszym dziennikarzem, niÂż jeden z "gwiazdorĂłw" ekipy FaktĂłw.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

widaĂŚ, Âże Hanka leniuchuje
Wczoraj przeglÂądajÂąc fakt(bo nie warto wydawaĂŚ nawet te 1.20 aby taki szmatÂłwiec kupiĂŚ) :twisted: w kisoku przeczytaÂłem Âże Hania ma grypĂŞ i dlatego zastĂŞpuje jÂą Kutyna a od przyszÂłego tygodnia ma juÂż wrĂłciĂŚ :!:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości